Şimdi Ara

güncellemeden sonra pc çöktü yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lisansiz win 10 kullaniyorum güncelemeleri yüklerken yeniden başlatınca bu ekran çikti nasil çözülecek bu sorun,formatsız nasıl kurtarabilirim

güncellemeden sonra pc çöktü yardım

• Windows 10 kullanmak ayının ağzına bal çalmakla eşdeğer.
    Ben bu kadar sorunlu bir sistem görmedim. Önerim Windows 7 ultimate kullanmanız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dfk24

Windows 10 kullanmak ayının ağzına bal çalmakla eşdeğer.
    Ben bu kadar sorunlu bir sistem görmedim. Önerim Windows 7 ultimate kullanmanız.
    HOCAM galiba 2 yıl öncede böyle bir olay başima gelmişti güncellemeleri kapatmiştim yine aynı sorun oluştu bir şekilde pc çökmeden düzeltmiştim şimdi ne yapmalıyım f8 mi demeliyim
  • Linux usb olusturup verilerini kurtar
    Sonra bas formati
    Win10dan uzak dur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vatikanli Mumin

Linux usb olusturup verilerini kurtar
    Sonra bas formati
    Win10dan uzak dur
    LİNUX usb nasıl oluşturulur internetten bulabilir miyim linux
  • Live xp ile cd ya da usb oluşturun çöken bilgisayardan yedeklerinizi alıp format atın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Windows 10 kullanma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Agilus

Windows 10 kullanma
    HOCAM f8 e bassam kurtarır mıyım pc yi
  • Dene istersen.
  • Lisanssız olduğu için olmuş olabilir bazı güncellemeler lisanssız bilgisayarları çökertiyor otomatik kurtarma yapıp lisans alın 10-15 tllik birşey zaten
  • Walla seneledır. Win10 kullanıyorum. Sisteminde cok ucuk kacık degıl. Hicbir problem yasamadım.
    bir problem yasayıpta eskı surume gecmek bıraz sacma gelıyor. Belki kurulum sırasında bırseyı atladın veya yanlıs yaptın. Yada sıstemınde herhangı bır donanım arızalı. Bunu kontrol etmeden eskı surume gecmeyın.
    Lisans konusu da arkadasın dedıgı gıbı 10-15 lira (Bulamazsan lınk atabılırım.)korsan kullanıpta bılgısayarı savunmazsız bırakmayın.
  • başlangıç onarmaya ulasabılırsenız. Kurulum sırasında Hdd e yanlıs veya hatalı kurulan dosyayı duzeltırebılırız.

başlangıç onarma geldıgınde GELİSMİS SECENEKLERE tıkla, ordan KOMUT İSTEMİNE aç.

Baslangıc onarıma ulasamazsanız su videodan yaralanabılırsın:TIKLA
    Video da sizi ilgilendıren kısım 0:43 ile 1:02 arası

Acılan pencere su komut yaz.

C: yaz enter bas. ( Burda C senin sistemi kurmus oldugun yer, Farklı bır yere kurduysan baska harfte yazabılırsın)

sonra chkdsk /r /f Enter'a yapıstır.

Ardından sana Yes No gibi soru sorcak. Burda Y yazıp Enter bas.

Bundan sonrakı ıslem 5 asamada olusuyor. İslemın max. suresı 30 dk ıslem bıttıkten sonra yuksek ıhtımal pc acılcak. verılerını kurtarırsın sonra temız bır kurulum yaparsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0FLu61 -- 16 Eylül 2019; 18:27:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: waswa91

Lisanssız olduğu için olmuş olabilir bazı güncellemeler lisanssız bilgisayarları çökertiyor otomatik kurtarma yapıp lisans alın 10-15 tllik birşey zaten
    OTOMATİK KURTARMA NASIL YAPİLİYOR
  • Her marka model laptoplarınız için özel servis hizmeti veren firmamız garantisi bitmiş veya garanti dışı kalmış cihazlarınıza hizmet vermektedir. Ekran değişimi, Chipset tamir ve değişimi , kasa tamiri, şarj ve batarya satışı, klavye değişimi, harddisk değişimi, anakart tamiri işlemlerini profesyonel olarak yapmaktayız.Anakart tamir işlemlerini BGA makinası ile yapıyoruz. www.ankaralaptoptamiri.net
    Bayındır 1 Sokak 22\8 Kızılay Ankara
    0312 431 01 44
    0313 431 01 45
    05336074345
  • tacimmüdür kullanıcısına yanıt
    CD hazırlanarak yapılır.İnternette videoları var
  • işin kötü tarafı klavye bozuldu bugün yeni bir usb li klavye alsam bu ekran çıkınca çalışır mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: waswa91

CD hazırlanarak yapılır.İnternette videoları var
    hocam bilgisayarcıdan usb ye yüklettirsem olur mu otomatik kurtarma
  • Evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0FLu61

Walla seneledır. Win10 kullanıyorum. Sisteminde cok ucuk kacık degıl. Hicbir problem yasamadım.
    bir problem yasayıpta eskı surume gecmek bıraz sacma gelıyor. Belki kurulum sırasında bırseyı atladın veya yanlıs yaptın. Yada sıstemınde herhangı bır donanım arızalı. Bunu kontrol etmeden eskı surume gecmeyın.
    Lisans konusu da arkadasın dedıgı gıbı 10-15 lira (Bulamazsan lınk atabılırım.)korsan kullanıpta bılgısayarı savunmazsız bırakmayın.
    FORMAT ÇEKildi win 10 pro kuruldu lisans linki varmı hocam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.