Şimdi Ara

Güncellemeden sonra bilgisayarımı kullanamıyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, yaklaşık 3-4 gündür bilgisayarın sağ alt tarafında bir uyarı alıyorum. Windows'un yeni sürümü mevcut, güncelle gibisinden. Uyarı ilk çıktığı günden beri bu güncellemeyi erteliyordum. Dün gece yapayım dedim. Yaptım ve bilgisayarı kapattım. Az önce bilgisayarı açtığımda bazı gariplikler fark ettim. Masaüstüne sağ tık yapıyorum bilgisayar donuyor. Herhangi bir klasör açıyorum, içeriğini göremiyorum. Bilgiler işleniyor gibi bir yazı geliyor. Masaüstündeki uygulamaların sahip olduğu iconların hepsi gitmiş yerine beyaz bir görünüm gelmiş. Windows arama çubuğunda bir şey aratmak istiyorum ama herhangi bir sonuç vermiyor. Düşünün ki paint açıp ss almak istiyorum onu bile yapamıyorum. Tek sıkıntı bende mi? Ne yapmam lazım ? Güncelleştirmeden kaynaklıysa bu güncelleştirmeyi geri alabiliyor muyum? Kullandığım laptop Acer A315. Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zero Degrees -- 21 Mart 2021; 17:1:36 >

• windows yeni bir sürüme geçtiyse aşağıdaki adımları uygulayın

Windows 10'u, Windows'un önceki bir sürümüne geri alma

1. Başlat öğesine tıklayın ve "kurtarma" yazın.
    2. Kurtarma seçenekleri (Sistem Ayarları) öğesini seçin.
    3. Kurtarma'nın altında, Windows [X] sürümüne geri dön seçeneğini seçin. ...
    4. Geri dönmenizin sebebini seçin ve Sonraki öğesine tıklayın.

eğer sistem yeni sürüm değilde ufak bir güncellemeyse sistemi geri yükleyin ek olarak sistemde ssd kullanmıyorsanız böyle problemler ççoğalacaktır ssd ye geçmenizi öneriyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.