Şimdi Ara

Türk Telekom'dan İnternetsiz Ev Kalmasın Paketi 4 Mb 29 TL (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.937
Cevap
20
Favori
232.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://adslkota.turktelekom.com.tr/adslkota/login_tr.jsp bu adresten artık kotaya bakamıyoruz galiba. kullanımımız öğrenebileceğimiz başka bir yer kalmadı diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Trader Emre

https://adslkota.turktelekom.com.tr/adslkota/login_tr.jsp bu adresten artık kotaya bakamıyoruz galiba. kullanımımız öğrenebileceğimiz başka bir yer kalmadı diye düşünüyorum.
    4440375i arayarak öğrenebilirsiniz yaziyordu. Ordan bakamaz mıyız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 11 ay tahettüt kaldı bitsin başka ıss ye geçeceğim el mahkum 😔

• Babywolf kullanıcısına yanıt
    Ben kampanyami değiştirdim 35gb akn 24mbps hiz 52tl 10tl ev telefonu var 62tl bisi degil sizde degistirin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam kullanıp mu ödüyoruz kullanmadan mı ödüyoruz hizmeti? benim haziran 22 12 ay olarak hesapladım ben.
  • 1mbps ye düştü. Nazar değidi. kaldı 11 ay. bakalım ne olacak
  • teote kullanıcısına yanıt
    Bence ust paketlere gec mesala 62tl olan paketi cok super 24mbps 35gb akn akn sonrasi hiz 8mb ev telefonu olmasa 52tl ev telefonlu 62tl ondn oduyebiliyorsan ode benimki gectim 2 saate gecirdiler suan hizim cok super

• netspeede basvurdum ilerleyen gunlerde bunu iptal ettireceğim
  • quote:

Orijinalden alıntı: teote

netspeede basvurdum ilerleyen gunlerde bunu iptal ettireceğim
    Çayma bedeli çok çıkar

400 lira dediler.
  • teote kullanıcısına yanıt
    Turktelekom vdsl paketine gecin bakin ne kadar firma cayma bedeli cikariyor bana 500tl karsiladilar

• Aradım sordum 450 lira bir bedel çıkıyor. Eve 2. hat cekip netspeede geçiyorum. Bunu da THH ne bu hat iptali için başvuracağım. zaten 1mpbs de alamıyorum suan.

12.ay doluyor zaten. en fazla 11x29,9TL bedel alabilirler. oda 328 lira yapar zaten. Modem 250lira 11x8=88lira lira baglantı ücreti. 10x11tl 110 lira alo paketten dolayı lira toplam 448 lira yapar( Telekomun bana çıkardığı bedel bu.)

ucuz olan hangisi ise onu ceza bedeli vermek zorunda.
  • Arkadaşlar devir almak isteyene devredebilirim.

Ücret de ödeyebilirim. PM atın lütfen

• Maestro26 kullanıcısına yanıt
    takas edelim hatları :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: teote

takas edelim hatları :)
    Nasıl yani? :)

• Maestro26 kullanıcısına yanıt
    4Mps 20AKK li paket var :P
  • Bu paketi kullanıyorum memnunum fakat fatura gelmedi mayısın 5 inde başvuru yapmıstım 8 inde bağlamışlardı bide borç sorguladığımda 35 tl gözüküyor neden böyle

• @asderwet11 Kardesim cat6 kulaniyom kendi paramla yaptirdim akn dolunca hiz 1 e dusuyor ben pisman oldum tarifemi degistirdim simdi normal tarife ucreti 51.90 tl sen bu kampanya gecince zorunlu ev telefonuda kulaniyon yani kulansan kulanmasanda 10tl odemek zorundasin benden sana tavsiye git 51tl.90 kurusa 24mb 35gb akn ama akn sonrasi 8 yine seni idare eder fiyatida uygun modem icinde veriliyor tarife ismini bilmiyorumda sen 24mb 35gb akn desen telekoma onlar anlarlar iyi gunler sorun varsa sor kb gec mesaji gordum

• @asderwet11 Kardesim cat6 kulaniyom kendi paramla yaptirdim akn dolunca hiz 1 e dusuyor ben pisman oldum tarifemi degistirdim simdi normal tarife ucreti 51.90 tl sen bu kampanya gecince zorunlu ev telefonuda kulaniyon yani kulansan kulanmasanda 10tl odemek zorundasin benden sana tavsiye git 51tl.90 kurusa 24mb 35gb akn ama akn sonrasi 8 yine seni idare eder fiyatida uygun modem icinde veriliyor tarife ismini bilmiyorumda sen 24mb 35gb akn desen telekoma onlar anlarlar iyi gunler sorun varsa sor kb gec mesaji gordum

• Kardesim cat6 kulaniyom kendi paramla yaptirdim akn dolunca hiz 1 e dusuyor ben pisman oldum tarifemi degistirdim simdi normal tarife ucreti 51.90 tl sen bu kampanya gecince zorunlu ev telefonuda kulaniyon yani kulansan kulanmasanda 10tl odemek zorundasin benden sana tavsiye git 51tl.90 kurusa 24mb 35gb akn ama akn sonrasi 8 yine seni idare eder fiyatida uygun modem icinde veriliyor tarife ismini bilmiyorumda sen 24mb 35gb akn desen telekoma onlar anlarlar iyi gunler sorun varsa sor kb gec mesaji gordum

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.