Şimdi Ara

Türk Telekom'dan İnternetsiz Ev Kalmasın Paketi 4 Mb 29 TL (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.937
Cevap
20
Favori
232.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen ara sira oluyir bakiyorun hizim 0 3 geliyor hic gelmesin ondn daha iyi bilmiyorum artik calismami var ne burda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk Telekom'dan İnternetsiz Ev Kalmasın Paketi 4 Mb 29 TL

Anlatmaya gerek yok iyi haber cayma bedeli 500tl onlardan

• teote kullanıcısına yanıt
    Türk Telekom'dan İnternetsiz Ev Kalmasın Paketi 4 Mb 29 TL

Bide vodafoneli hattin faturaliysa ayni kampanya

• 25mbit+ olmadıktan sonra çöp
  • Bize özel durum bu bizim site gpon fiber adam yoğunluk etkilemez diyordu yavaşlığı çözmek yerine bunun hızlı olduğuna ikna etmeye çalışıyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar burada bilgili insanlar var buraya yaziyorum. 4-5 ay once yeni yapilmis binaya tasindik altyapi yok dilekce doldurduk yeni gecen hafta gelip evin onunu kazdilar. Dun internete basvurmak icin aradim ama altyapi gorunmuyor dediler. Evin onunde kazi da yaptilar ne zaman gelecel bu altyapi? Simsi ne yapmak lazim?

• Beyler download 3.40 upload 0.2 geliyor. Upload daha önce 0.7 diye hatırlıyorum sizde de durum böyle mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • murat425 kullanıcısına yanıt
    kotayı geçtiniz mi? geçtiğiniz halde mi 3.40 geliyor
  • Şubat ayında vermiş olduğum tüketici hakem heyeti kararı mart ayında çıktı.1 ay geçmiştir Dün itibarı ile hattı kapama işlemleri hale devam ediyor. Bu arada modem teslim edecekseniz modem teslim tutanağı almanız gerekiyormuş. Bana vermediler. Hala kapatmamak için uğraşıyorlar. Allah sonumuzu hayretsin.

Aynn

• Beyler suan hiziniz kac bana 1mb tam geliyor

• okirgil O kullanıcısına yanıt
    Modem hediye degilmi ?? Ama bunlar hediye ettiklerinide alir cimrinin onde gidenleri demiyorlar ki akn sonrasi 1mb halen varmi diye ama dusunen kim elinden gelseler akn sonrasi internet kapanack diye 1mb halen ulkede kullanan varmi bizden baska

• dilekce örnegi ve yaptığınız adımları tek yonderide anlatsanız bizede yol gosterirsiniz.

Bu arada en son ikna kampanyası diye adam gibi bir paket sunarlar sanırım.
    Suan hiziniz kac bnimki yine yerlerde

• quote:

Orijinalden alıntı: Flakes

kotayı geçtiniz mi? geçtiğiniz halde mi 3.40 geliyor
    Yok hocam Kotayi geçmedim. Hız testi yapıp upload hızına bakabilir misiniz.

• Eğer 2 sene kullanırsan modem hediye. Hız çok düşünce internet çok sıkıntı oluyor. Bu arada en son özel sebeplerden 16 100 e geçtim . Tuhaf olanı söyliyim 150 gb kullandım gözüküyordu akn uygulanmadı.ama zaman zaman hızım 2 nin altına düştü. Hattım 18 megabite kadar destekliyor gözüküyordu. Çok şikayet ettim port değiştirdiler birde kullanıcı adındada sıkıntı varmış tuhaf.

• okirgil O kullanıcısına yanıt
    Ne kadarlik pakete gectin ? Benimki adsl2+ oldugu halde hat degerim en fazla 28mblik alabiliyor sizinkini anlayamadim

• inexo kullanıcısına yanıt
    kabin yoğunluğundan bahsediyor çalışan mesela sokaktaki bir kabinden hizmet alıyorsunuz bir çok kişi kullandığı vakit hızlar düşüyor mesela sizin duruma benzer bir durum bende var hat değerlerim 100/4 fakat hız testlerinde en fazla 93 dl görüyorum eth ile müdürlük ile görüştüğümde kendi hatlarıyla alakalı olduğunu öğrendim
  • murat425 kullanıcısına yanıt
    Suan elektrik bi 30dk once gitti geldi hizim eski hizina geri dondu yoksa onceki rezalletti baglaniyor baglanamiyor hatasi geliyordu simdi duzeldi

vodafone da 100 mbps e kadar akk li paketler var zaten eğer bunu kastediyorsanız
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.