Şimdi Ara

Türk Telekom'dan İnternetsiz Ev Kalmasın Paketi 4 Mb 29 TL (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.937
Cevap
20
Favori
232.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hayır dusmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maşallah nazar değmesin

• Ves_selam V kullanıcısına yanıt
    saol

• 20gb akn 4mbps internet (Telekom)

Ne yazıkki bu tarifeye akn uygulaması devam edecekmiş. Kota kalkar diye bağlatmıştım. Elimde patladı.

Bir umut birileri şikayet eder de mahkeme kararı ile bu tarifeye de kotayı kaldırırlar diye dua ediyoruz.

• Arkadaşlar iice araştırdım, geçmişte 24 ayı doldurup (ama bu kampanya değil yine ttnet "internetsiz ev kalmasın" değil daha yüksek fiyatlı kampanyalar için) hiç teklif almayanlar çok var adamlar ödemesini de yapmış, sonra ya taahütüm bitiyor yokmu bişey diye aramışlar onlar da mevcuttakinden seçecen başka yok demişler. Yani 30 tl lik kampanyayı bitirsek valla telkom zerre ciklemez bizi. Artık kesin geçerim başkasına demek ki boşuna ümitleniyoruz, taahhüt dolunca filan diye.
  • ben btk ya şikayet ettim hiç boşuna uğraşmayın bana verdikleri cevap 100 kb ile gayet normalmiş internetim.
  • Millet akşam hızımız 2mbite düşüyor diye yazmış 24mbit olanlar falan. Ben 1 mbiti 1 e alıp susuyorum kfhfldkdk

• Rezil internet ,kardeşim Minecraft oynuyor orda bile 1000 ping alıyor ben CSGO gidiyom

150 ping altı yok nasıl bı internet dir kardeşim internet vermek için veriyorlar daha düşüğü olsa onu verecekler orası kesin .......

• Gardaş sen buraya yazma artık. Olan var olmayan var. Valla nefsimiz çekiyor ha 😥😥😉😉

• muratoto kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım ben de "internetsiz ev kalmasın" paketi abonesiyim. Evde toplam 5 kişiyiz, TV yok o yüzden netten film dizi izler bizimkiler. Full HD izliyoruz erhangi bir sıkıntı yok.
  • 8 lik ya da 16 lık en düşük 50 aknli internete geçmenizi tavsiye ederim. Sınırsız kullanırsınız

Şu anda sıfırdan 16 adsl sınırsız internet 104 tl.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf683

Rezil internet ,kardeşim Minecraft oynuyor orda bile 1000 ping alıyor ben CSGO gidiyom

150 ping altı yok nasıl bı internet dir kardeşim internet vermek için veriyorlar daha düşüğü olsa onu verecekler orası kesin .......
    Dostum 1mbit'e düşmüştür hızın, o yüzdendir. Müşteri hizmetlerini ara. AKN den sonra 1 mbit diyorlar ama asla o hıza ulaşmıyor. Müşteri hizmetlerine "AKN'den sonra bana taahhüt ettiğiniz hızı istiyorum, şayet o hızı veremiyorsanız veremediğiniz hizmetin parasını iade istiyorum" derseniz ve kararlı bir duruş gösterirseniz işi düzeltiyorlar. Sorun filan kalmıyor o şekilde.
  • salmanlili S kullanıcısına yanıt
    sendedemi akn yok

• Ves_selam V kullanıcısına yanıt
    haklısın gardasım benimki hayret neyse simdi nazar deger bosver bu arada 100gb kulanmısım

• Kardeşim 2018 başından beri kota bitince 1mps e düşüyor 2017 deyken 3mps e düşüyordu kota bitince mış gibiydi Allah'tan az kaldı yahut bitmesine su TTNet den kurtulacaz sonunda...............

• yusuf683 Y kullanıcısına yanıt
    Senin taahhüt ne zaman bitiyor? az kaldı dedin, bakalım ne olacak?
  • Aşağıdaki metni kopyalayıp BİMER ve CİMER'e yollayın. Başka türlü hakkınızı arayamazsınız. 

Türk Telekom BTK'nın almış olduğu akn kararına uymuyor!

BTK'nın 27.12.2016'da almış olduğu 2016/dakika-THD/518 numaralı kararın 11. Maddesine istinaden 31.12.2018'de akn uygulamasına son verilmesi gerekirken Türk Telekom bu karara uymayıp 4 Mbit/Sn. Hızı 20 ya da 40gb download kotasına ulaştığında 1 Mbit/Sn. Hıza düşürmekte ve eski akn uygulamasına devam etmektedir. Müşteri hizmetlerine bunun nedeni sorulduğunda ise 4 Mbit hız bu kapsama girmemektedir deniliyor. Oysa ki aynı kararın 6. Maddesinde 4 Mbit/Sn. Hızın en az 3 Mbit/Sn. Hıza düşürülebileceği yazmaktadır. Türk Telekom BTK'nın almış olduğu bu karara uymamaktadır. 4 Mbit/Sn. Bağlantı hızımıza akn uygulanmamasını ya da en az 3 Mbit/Sn. Olacak şekilde hizmet verilmesini istiyorum.
  • ercan1980 E kullanıcısına yanıt
    Aynen şimdi yapıyorum.

• 1mgbit ile internet kullanılıyor mu

oyun,video falan oluyor mu
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.