Şimdi Ara

Türk Telekom'dan İnternetsiz Ev Kalmasın Paketi 4 Mb 29 TL (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.937
Cevap
20
Favori
232.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler online islemlere girin bakın sizdede akn kalktımı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dediğini anlamadım... benim hiç düşmedi dedin, 1 yıldır sınırsız mı kullanıyorsun? ya da 1 yıldır düşüyordu şimdi değişti ???.. ayrıca zaten bu yazıları okuyan 55bin kişi :) :), yani kaç kişi okuduysa online işlemlere girip bakıp hiz testi yapıp ondan sonra cevap yazmıştır büyük ihtimalle... benim kota 12. günün sonu gibi bitiyor şaşmaz yani bugün. onun için hız 4 mpbs şimdilik...
  • 1 yıldır kulanıyorum bu paketi hızım 1 defaya mahsus dustu sonra hep 4 mb simdide online islemlerde sınırsız bende anlamadım eger boyle devam ederse gidip mudurlukte tahattut uzatacam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yavv tamam işte 150 sefer yazdığım şey... sesini çıkarma devam et taahhüt bitmeye yakın onlar arayınca uzat, hiç uyandırma... zaten onu anlatıyoruz ilk 7-8 ay diye, uyandıkları an indiriyorlar... hayırlı olsun devam bölece...
  • numankuman N kullanıcısına yanıt
    aynen sendede dusmedise eger seninkide lımıtsızde donmustur online islemlere daha yansıtılmamıstır ozaman

• numankuman N kullanıcısına yanıt
    tesekkurler senin hızında dusmedise seninkide limitsiz olmustur bide online islemlerden gorebiliyonmu kotayı sen

• Hayır benim işte ilk 7 ay düşmedi sınırsızdı sonra anladılar herhalde düşmeye başladı, tam 1 senedir düşüyor 1mpbs ye, yani 19 ayım bitti bu ay 20. ayı kullanıyorum. bu ayı da sayarsak 5 ay sonra taahhüt bitiyor... Yani benim 1 senedir düşüyor, online zaten herkes bakıyor ben de baktım değişen bişey yok 19 aydır aynı... Farklı bişey olursa yazarım buraya... en fazla 2 güne belli olur düşer benim ki de kota bitince...
  • kotayı daha asmadınmı hocam ben 30 gb ulastım sanırım limitsiz yazana kadar btun indirmelerimi yapıyorum bide tarife icin aradılarmı mhden aynı fiyatamı ?

• ilk 7 aylık dönemde bile zorlamıştım aylık 65 gb tı geçmemişti kullanım. Şimdi kasmıyom 12-13 gün kota yetiyor sonra düşüyor. Toplam kullanıma online işlemlerden bakıyorum, 7 aylık limitsiz dönemde "ortalama aylık kullanım" 60 gb. limitli dönemde ise 52 gb olmuş. Tlkom yani mhd son aya gelmeden teklif vermiyor işine gelirse diyor artık az kaldı. He bide 25 gb kotalı 24 mpbs li tarife var 63 tl ye tahütün yanmıyor yani yine 5 ay sonra tahütüm bitiyor, kota bitince 8 mpbs iniyormuş kafama yattı geçebilirim, yani 24 ay tahüt vermeyeceksiniz mevcut kalan yetiyor dedi mhd.
  • hiz dusmedi henuz ama kotayi sorgulayamadigim icin bu bir sey gostermiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tm ozaman sendede limitsiz olmustur hızı dusneyen herkesde akn gecmisse eger limitsiz olmustur

• Benim 20 gb AKN aynen devam ediyor.Bugün 20 gb dolmuş ve hız 4 mbit'ten 1 mbit'e düştü.Müşteri hizmetlerini aradım,bu paket için BTK kararı dahil değil diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apran@x -- 12 Ocak 2019; 20:32:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zzfertat63zz

tm ozaman sendede limitsiz olmustur hızı dusneyen herkesde akn gecmisse eger limitsiz olmustur

oyle bir sey mumkun degil. birilerine verip birilerine vermeme yapamazlar. benim genelde ayin 13 14unde dusuyor zaten. muhtemelen kota bitmedi.

• bartlebyandco B kullanıcısına yanıt
    mh ara bi sorgulat kotayı

• kasinmaya gerek yok bence. daha onceleri de gec dusuyordu. bos umutlara gerek yok. varken kullanmaya devam. dusunce hemen yazarim.
  • Bu paketten kaç liralık hangi üst paketlere geçilebiliyor? Olmaz ama 1 ay üst pakete geçilip tekrar mevcut pakete dönülebilseydi güzel olurdu.

• Merhaba arkadaşlar bu pakette 1 Ocak 2018'e kadar hız 3 mbps ye düşüyordu ve bu aradaki 1 mbpslik düşmeyi kulanıcılarımız hissetmiyordu ve sınırsız sanıyordu fakat 1 Ocak 2018 den itibaren paket hızı 1 mbps ye düşmeye başladı.(Bu paket özel paket olduğundan hızı değiştirdiler.) Şu an 2019 da da bu paket 1 mbps ye düşmeye devam etmektedir.(TT de çalışıyorum(yeni hesap))
  • 1 mbit e düştü.

• ttelekom T kullanıcısına yanıt
    Kardeşim olabilir ama hala 4 mpbs sınırsız halde kullananlar var, bir çoğunun da düşüyor. Yani o dediğin kriter herkese uymuyor.
  • Serciey kullanıcısına yanıt
    Ben 74 liraya 24Mbit limitsiz teklif ettiler kabul ettim 3 gün oldu

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.