Şimdi Ara

Güncelleme Almayan Cihazlara Redstone 3 Kurulumu (Rehber) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
8
Favori
17.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The dark lord

quote:

Orijinalden alıntı: aRiSe*

Şuan inceliyorum çok fazla fark var bence. Daha stabil kesinlikle . Telefon birazcık ısınıyor olsada biraz kurcaladıktan sonra fikrimi belirtirim. Şarj 10586 dan kötü olamaz herhalde birde bu emojiler falan rs1 de çok farklı ve net .

Mobil Etkin Nokta tuş kilidi aktifken sorunsuz çalışıyor.

Bakalım ben ilk aşamada memnun kaldım eğer performans olarak sıkıntı yaratmazsa batarya alıp böyle kullanabilirim.

Klavye daha net. 10586 da yanlış basıyordum hep bunda gayet seri bir şekilde hatasız yazabiliyorum.

Teşekkür ederim. Benim tel wp 8.1 de kaldığı için önce registry hack i araştırmam gerekecek

Hocam bende 8.1'deyim Lumia 925 kullanıyorum. Araştırma sonuçlarını buradan paylaşırsanız sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• lumia 925 e yükledim veri taşıma işlemlerini yapıyor bittiğinde sonuçları yazacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginkaya35

lumia 925 e yükledim veri taşıma işlemlerini yapıyor bittiğinde sonuçları yazacağım

yaklaşık yarım saat sürdü
  • enginkaya35 E kullanıcısına yanıt
    Nasıl çalışıyor hocam ?

• şu an için bir sıkıntı göremedim hatta 10586 dan daha stabil ve akıcı pil konusunda yarın akşam yazabilirim

sadece göz atma ekranı çalışmıyor oda çok önemli değil
  • bu telefonlara android kurma diye bişey çıkmaz değil mi hiç
  • Küçük bir güncelleme geldi. Ne olduğunu anlamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enginkaya35

şu an için bir sıkıntı göremedim hatta 10586 dan daha stabil ve akıcı pil konusunda yarın akşam yazabilirim

sadece göz atma ekranı çalışmıyor oda çok önemli değil

Pil olayı önemli. Umarım azda olsa düzene binmiştir.

• quote:

Orijinalden alıntı: akhee

bu telefonlara android kurma diye bişey çıkmaz değil mi hiç

Çıkmaz hocam. Çıksa bile ancak görüntüde kalır.

• Telefona RS1 kurdum. Sıfırlayayım dedim sıfırlamaz olaydım NOKIA da kaldı uzunca bir süre sonra Windows pencere geldi tekrar resetledi NOKIA döngüsüne girdi nasıl düzelteceğiz?
  • aRiSe* kullanıcısına yanıt
    Sıfırladıktan sonra Ekstralar + Bilgi uygulamasını güncelleştirdiniz mi ? Yoksa sıfırlama ardından mı döngüye girdi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

Sıfırladıktan sonra Ekstralar + Bilgi uygulamasını güncelleştirdiniz mi ? Yoksa sıfırlama ardından mı döngüye girdi ?

Sıfırladıktan sonra çarklardan sonra döngüye girdi şuan şu işlemi yapıyorum

quote:

Ses kısma ve güç tuşlarına aynı anda basın ve 10-15 saniye basılı tutun.
    Titreşimi hissettiğinizde tüm tuşları bırakın ve hemen ardından tekrar ses kısma tuşuna basın (Ekranda ünlem çıkana kadar).
    Ünlem işareti göründüğünde, sırasıyla tek tek şu 4 düğmeye basın. Ses açma - Ses kısma - Güç - Ses kısma. (Telefon yeniden başlayıp çarklara geçecektir)

Yukarıdaki işlemleri tekrar yaptım maalesef yine döngüde kaldı.. Çözümü var mı acep. 8.1 denime dönmeden. Derken telefon açılıverdi rahatladım :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aRiSe* -- 8 Ağustos 2016; 2:02:18 >

• aRiSe* kullanıcısına yanıt
    Sevindim sizin adınıza. 950XL romunda bunu çok yapıyordu. 635 romunda (ki ben 950XL hariç diğer modellerin buildleri arasında bir fark olduğunu düşünmüyorum) bu sorunu ilk kez sizde gördüm. Telefonunuzun modeli neydi acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

Sevindim sizin adınıza. 950XL romunda bunu çok yapıyordu. 635 romunda (ki ben 950XL hariç diğer modellerin buildleri arasında bir fark olduğunu düşünmüyorum) bu sorunu ilk kez sizde gördüm. Telefonunuzun modeli neydi acaba ?

Lumia 525. Valla rahatladım yahu :))

Ekstralar + Bilgi uygulamasını güncelleştirdiniz mi? diye sormuştunuz o ne için bir sakıncası var mı?
  • bugün gelecek olan güncellemeyi kurmayı düşünen var mı
  • uurc1975 U kullanıcısına yanıt
    635 romu kuranlar yükler kesin.

• bu hack yöntemi halen geçerli mi? l1320
  • Geçerli bende şuan 14393.67 yüklü. Lumia 525 mevcut. Şuan iyi gibi. 10586 dan daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • prenslui P kullanıcısına yanıt
    Evet, geçerli.
  • Merhaba bende şu an .545 sürümü yüklü. L1320. Acaba bu hack olayını yaptıktan sonra telefon stabilitesi nasıl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrc57 -- 19 Eylül 2016; 16:31:09 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.