Şimdi Ara

Güncelleme Almayan Cihazlara Redstone 3 Kurulumu (Rehber) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
8
Favori
17.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaşın dediği yöntemi deneyin birde. Ben çok merak etmiştim açıkçası umarım hata çözülür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whippoorwill -- 5 Ağustos 2016; 22:48:17 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TMRT kullanıcısına yanıt
    Yönetici yetkisine sahip bi cihaz varsa o da cafenin sahibinin bilgisayarıdır fakat kullanıcı olarak açılmıyor bilgisayar bildiğim kadarıyla. Deep frezee denilen bi cihaz mı yazılım mı artık neyse o takılı hepsinde. Kapatılıp açıldığı zaman sıfırlanıyor.uygulamaların olduğu klasörü bulup kendim yönetici olarak çalıştırayım dedim yine olmadı. Ancak başka bir cafe de yapabilirim o da bugün olmaz artık. Başka cafe de aynı hatayı verirse cafe sahibine bildiririm. O da olmazsa arkadaş bilgisayarı bulcaz artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın denicem hocam. 925e kurmayı çok istiyorum. Emektar nasıl tepki verecek merak ediyorum

• jumuu J kullanıcısına yanıt
    925'i ana telefon olarak mı kullanıyorsunuz yoksa farklı bir cihaza mı geçiş yaptınız ? Ana telefon ise hiç denemeyin bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sony m5e geçtim. 925 yedekte. İyi kahrını çekmişiz windowsun. Androide geçince anladım,.

• jumuu J kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam biraz öyle. İyi zaman verdik ama olmadı bu arada M5'lerde bazı sorunlar vardı sizde yoktur umarım.

Konuyu çok saptırmadan sizden 925 ile ilgili ayrıntıları bekliyor olacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: TMRT

Evet arkadaşlar değiştirmemiz gereken 4 adet Registry Key var. Bunlar ;

PhoneManufacturer: MicrosoftMDG
    PhoneManufacturerModelName: RM-974_1193
    PhoneModelName: Lumia 635
    PhoneHardwareVariant: RM-974

Bu işlemleri yapmak için önce uygulamadaki Read butonuna basarak girdiğiniz Registry Key'i okutmanız gerekiyor. Örneğin PhoneManufacturer'ı Read yaptınız. Size Value olarak NOKIA verecek. NOKIA'yı siliyoruz ve MicrosoftMDG yazıyoruz. Ardından Write butonuna basarak bu değeri değiştirmiş olduk. Şimdi Registry Key'e PhoneManufacturerModelName yazarak Read diyoruz. Size telefonunuzun RM kodunu verecek. RM-974_1193 olarak Write yapıyoruz. Bu adımları 4 değer için de tek tek uygulamamız gerekiyor.

L1320 ye Kurmaya Başladım Bakalım ne olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uurc1975 -- 6 Ağustos 2016; 1:53:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: uurc1975

quote:

Bu işlemleri yapmak için önce uygulamadaki Read butonuna basarak girdiğiniz Registry Key'i okutmanız gerekiyor. Örneğin PhoneManufacturer'ı Read yaptınız. Size Value olarak NOKIA verecek. NOKIA'yı siliyoruz ve MicrosoftMDG yazıyoruz. Ardından Write butonuna basarak bu değeri değiştirmiş olduk. Şimdi Registry Key'e PhoneManufacturerModelName yazarak Read diyoruz. Size telefonunuzun RM kodunu verecek. RM-974_1193 olarak Write yapıyoruz. Bu adımları 4 değer için de tek tek uygulamamız gerekiyor.

Sonuç ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

quote:

quote:

Sonuç ?

Kurulumu tamamladım.
    Fazla kullanma şansım olmadı ama ilk izlenimim telefonumda hızlanma olduğu düşüncesindeyim.
    Sanki önceki yapıya gore daha stabil oldu. Ancak henüz 1-2 saatlik bir deneyimim var herhangi bir sıkıntı ile karşılaşır mıyım bilmiyorum.

• Lumia 525 10586.494 yüklü. Rs yükleyen var mı nasıldır?

• uurc1975 U kullanıcısına yanıt
    Hızlanmadan ziyade 1320'de pil performansını çok artırıyor 10586'ya göre. 8.1'e benzer bir pil performansı var Redstone'da 1320 için.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

quote:

quote:

Sonuç ?

Kurulumu tamamladım.
    Fazla kullanma şansım olmadı ama ilk izlenimim telefonumda hızlanma olduğu düşüncesindeyim.
    Sanki önceki yapıya gore daha stabil oldu. Ancak henüz 1-2 saatlik bir deneyimim var herhangi bir sıkıntı ile karşılaşır mıyım bilmiyorum.

Birde düşük performans bahane edip bu cihazlara güncelleme verilmiyor.

• Sonradan gelecek yapılarda performans nasıl olur bilmiyorum. Ama şu an bu yapıdan gayet memnunum.

Telefon Lumia 1320

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uurc1975 -- 6 Ağustos 2016; 20:50:13 >
  • aRiSe* kullanıcısına yanıt
    1320 için daha iyi deniliyor. Riske etmek isterseniz deneyin derim.

• lumia 525 14393.5 yapısı iniyor bakalım nasıl olacak. Gelişmeleri buradan paylaşırım.
  • İnternet paylaşımı (mobil hotspot) ekran kapanınca gidiyor değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The white warrior -- 7 Ağustos 2016; 13:37:44 >
  • 10586.494 de bu sorun çözüldü. Bende L525 mevcut onda bu yapıda wifi paylaşım sıkıntısı yoktu. Birazdan rs1 yüklenecek bakalım nasıl olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: aRiSe*

10586.494 de bu sorun çözüldü. Bende L525 mevcut onda bu yapıda wifi paylaşım sıkıntısı yoktu. Birazdan rs1 yüklenecek bakalım nasıl olacak.

Rs1 için sonucu bekliyorum hocam

• Şuan inceliyorum çok fazla fark var bence. Daha stabil kesinlikle . Telefon birazcık ısınıyor olsada biraz kurcaladıktan sonra fikrimi belirtirim. Şarj 10586 dan kötü olamaz herhalde birde bu emojiler falan rs1 de çok farklı ve net .

Mobil Etkin Nokta tuş kilidi aktifken sorunsuz çalışıyor.

Bakalım ben ilk aşamada memnun kaldım eğer performans olarak sıkıntı yaratmazsa batarya alıp böyle kullanabilirim.

Klavye daha net. 10586 da yanlış basıyordum hep bunda gayet seri bir şekilde hatasız yazabiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aRiSe* -- 7 Ağustos 2016; 17:24:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: aRiSe*

Şuan inceliyorum çok fazla fark var bence. Daha stabil kesinlikle . Telefon birazcık ısınıyor olsada biraz kurcaladıktan sonra fikrimi belirtirim. Şarj 10586 dan kötü olamaz herhalde birde bu emojiler falan rs1 de çok farklı ve net .

Mobil Etkin Nokta tuş kilidi aktifken sorunsuz çalışıyor.

Bakalım ben ilk aşamada memnun kaldım eğer performans olarak sıkıntı yaratmazsa batarya alıp böyle kullanabilirim.

Klavye daha net. 10586 da yanlış basıyordum hep bunda gayet seri bir şekilde hatasız yazabiliyorum.

Teşekkür ederim. Benim tel wp 8.1 de kaldığı için önce registry hack i araştırmam gerekecek

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.