Şimdi Ara

Güncel Solidworks 2017 SP 2.0 ANA KONU ÇIKTI ÇIKTI!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
1.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet bugün itibari ile denedim "wincik"leme işlemi biraz değişmiş ama video eklemişler takip ederek "wincik"lerseniz sorun olmuyor.Program hızlı problemsiz kuruluyor herhangi bir hata ile karşılaşmadım.Solidworks aşığı olarak öğrenmeye devam ediyoruzzzzz.

SOLİDWORKS 2017 SP2.0 ÇIKTI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgem -- 26 Şubat 2017; 20:56:5 >

• yıllardır solidworksün köklü bir değişime gideceği söyleniyordu 2012 den beri konuşuluyordu bakalım neler olacak
  • köklü bir değişim gerektircek bir durum yok bence.
    az çok her şeyin mantığı aynı ve tüm programlarda da büyük benzerlikler var.
    ne kadar büyük farklılık yapılabilirki?
  • Solidworks programını benim için önemli kılan "MÜKEMMELLİYETÇİLİĞİ" Öğretmesidir.Eğer programı severseniz size disiplini bir işe başlamadan önce görmenizi sağlayan hayat kadar anlamlı bir programdır.

Gör Sonra Yap!

Görmeden emin olmadan Yapma!

Ne Yaptığını Görerek EMİN OL! Gibi daha pek çok şey yapan harika bir program tam profesyonel değilim ama programı çok seviyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilgem -- 13 Eylül 2016; 11:47:51 >
  • evet Solidworks inanılmaz bir program.
    bence en güzel yanı bir bilgisayar oyunu gibi olması ve bunu hayata geçirebilmen.

programı öğrendikten sonra imalat mantığını da kavradığında bu dünyada aç kalmazsın. ve çok eğlenceli bir işin olmuş olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: solidworks izmir

evet Solidworks inanılmaz bir program.
    bence en güzel yanı bir bilgisayar oyunu gibi olması ve bunu hayata geçirebilmen.

programı öğrendikten sonra imalat mantığını da kavradığında bu dünyada aç kalmazsın. ve çok eğlenceli bir işin olmuş olur.

Kesinlikle katılıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.