Şimdi Ara

[GÜNCEL] PLAYSTATİON OYUN FİYATLARI İMZA KAMPANYASI (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
3.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İmzalasan ne olur imzalamasan ne olur. Ülkede herkes istediğini yapıyor . Ne bi denetim var ne bisey.

Oyun fiyatlarından önce oyunlari turkce yapsınlar. Yapmayanida yasaklasinlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İsteyen versin etkisi olabilir ama benim fikrim bu işlerde İmza kampanyaları boş, adam cebine bakar. Eğer satışlar düşerse aksiyon alır. Ne zaman oyun satışları Türkiyede düşer o zaman dikkate alınırız. Her şey arz talep ile alakalı.

• konsolum olmamasına rağmen desteklediğim kampanya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arrivederci

konsolum olmamasına rağmen desteklediğim kampanya.
    inana bana bu kampanya sadece konsol değil tüm oyunculuğun kanayan yarasına merhem olması adına başlatıldı. Teşekkürler
  • Bu PS nin değil enflasyonun suçu. Adamların yapabilecek bir şeyi yok.
  • İmzaladım. Ciddi bir kitle olması gerekiyor aynı EA Games'e battlefront 2 mikro ödemeleri yüzünden avucunu yalatan kitle gibi.
  • Kesinlikle dolara bagli olmamali tr de dolar kazanilmiyor. Ulkeye gore duzenlenmesi lazim. Dolar 20lira olsa 1000lirami vericez oyunlara bu normalmi diyecez. !!!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Millet Dark Souls Remastred neden fiyat olarak çıkmadı diyor, kimi oyun 3'ten hesap edilirken kimi oyun 5'den hesap ediliyor diyor. Kendinizi dolar..vs diye kandırmayın. Dışarda cd satan adam da dolar diyor, o belki haklı ama psn tr degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiyarDilimPırasa -- 25 Nisan 2018; 15:53:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Destek

Güzel kazıklanıyoruz ha şaka maka..
    E tabii adam geliyor ülkeye bakıyor piyasaya.
    Sonra halka bakıyor..
    Tek kulak arkası kalmış olmasına rağmen ses seda yok çoh eyi diyorlar.
    Basıyor güncellemeyi

Jübileyi God of War ile yaptım.. Daha indirim olmadan kralını almam, beklesin ne olacak
  • Playstation oyuncusu değilim fakat imzaladım. Aynı fiyatlandırmalar PC'ye de yansıdı umarım dönüş alabilirsiniz.
  • Up

• GoW un 200 den 300 e çıkmasının tek sebebi var,oyunun beğenilmesi ve yayıncılar tarafından iyi reklamının yapılması.

Gerisi hikaye. Dolar o kadar yükselmedi zaten 3,90 bandında devam ediyordu.

Sonuç olarak ya uk yada bizimkiler bizi feci kazıklıyor.

Şahsen almıyorum,almayacağım. Ya indirim görecek yada hak satın alacağım. Video izlemem,forumun ilgili bölümüne girmem,spoilerdan uzak dururum.
    Sonuçta online tabanlı oyun değil. 5 ay sonrada oynasam kaybım yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bunu gorurler mi gormezler mi belli degil (imzaladim)

DHden Erdi ve Mesut beyleri ikna etsek bizim sesimiz olup Sony Türkiye ile iletisime gecseler video yapsalar bununla alakali coook daha etkili olur

Onlara nazi gecen bir forumdasimiz varsa o ricaci olsa yada biz onlara yönelik bir kampanya yapsak nasil olur?

Akk olayında magdur kitle cok genisti bunda oyle degil ulkemizde cok cok az konsolcu var bence halen teknolojinin amiral gemisi dh bizi sonuca ulastirabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Beyler bunu gorurler mi gormezler mi belli degil (imzaladim)

DHden Erdi ve Mesut beyleri ikna etsek bizim sesimiz olup Sony Türkiye ile iletisime gecseler video yapsalar bununla alakali coook daha etkili olur

Onlara nazi gecen bir forumdasimiz varsa o ricaci olsa yada biz onlara yönelik bir kampanya yapsak nasil olur?

Akk olayında magdur kitle cok genisti bunda oyle degil ulkemizde cok cok az konsolcu var bence halen teknolojinin amiral gemisi dh bizi sonuca ulastirabilir
    Dedigin şey mümkün degil. Erdi Beyi bilmem ama Mesut çevik kota kalksın konusunda imza toplanirken açıkça istegin aleyhine şirketler lehine yazı yazmıştı. Yazıda kotaya mecbur oldugumuzu; cunku alt yapının yetersiz oldugunu söylemişti. Buna ragmen belli bir ivme kazandı o konu ve devlet bir şeyler yapmaya çalıştı.

Bu konuda ise gerek imza gerek satın almama olarak tepkimizi gösteriyoruz. Olur olmaz, lakin olmasa da bir oyuna 300tl veremeyiz. Sektör biraz daha fiyatlar yükselirse zaten içinden çıkılmaz bir duruma gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiyarDilimPırasa -- 26 Nisan 2018; 16:31:7 >

• quote:

Orijinalden alıntı: DiyarDilimPırasa

Dedigin şey mümkün degil. Erdi Beyi bilmem ama Mesut çevik kota kalksın konusunda imza toplanirken açıkça istegin aleyhine şirketler lehine yazı yazmıştı. Yazıda kotaya mecbur oldugumuzu; cunku alt yapının yetersiz oldugunu söylemişti. Buna ragmen belli bir ivme kazandı o konu ve devlet bir şeyler yapmaya çalıştı.

Bu konuda ise gerek imza gerek satın almama olarak tepkimizi gösteriyoruz. Olur olmaz, lakin olmasa da bir oyuna 300tl veremeyiz. Sektör biraz daha fiyatlar yükselirse zaten içinden çıkılmaz bir duruma gelecek.

Alıntıları Göster
    Hocam deneriz olmazsa onlarin eline bakmiyoruz sdn teknoseyir ve daha nice teknoloji olusumlari var

En onemli sorun 300tlye gidip ilk gunden oyunu alan arkadaslar bunlarin bilinclenmesi lazim talep olmasa essek gibi indirirler fiyatları ama bilmiyor ki salaklar fiyatlari duzenleseler konsol pcyi ezer gecer ve karlari 2ye 3 e katlanir

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Hocam deneriz olmazsa onlarin eline bakmiyoruz sdn teknoseyir ve daha nice teknoloji olusumlari var

En onemli sorun 300tlye gidip ilk gunden oyunu alan arkadaslar bunlarin bilinclenmesi lazim talep olmasa essek gibi indirirler fiyatları ama bilmiyor ki salaklar fiyatlari duzenleseler konsol pcyi ezer gecer ve karlari 2ye 3 e katlanir

Alıntıları Göster
    Aslında şuan Türkiye için bilgisayar oyunculugu yaşayan ölü. Bunda özellikle Ekran Kart ve Ram fiyatlarının uçması ve döviz etkisi var. Bahsettigin teknoloji siteleri de dahil çogu oyuncuya konsol.çozümü öneriliyor buna dayalı olarak. Lakin konsolu temin etsen de şu fiyatlar ile oyuncu zor durumda.

Teknoseyir net konuşabilir mi bilmiyorum; lakin konsol üssü ile katıldıkları bir programda spiderman oyununun 300tl'ye çıkmasına kardeşlik, hesap alım satımı, oyun al sat gibi çözümler önerdiler. Yani bizim bildiklerimizden fazlasını söyleyemediler. Murat sonmez'in açıkça Aral savundugunu, Merlinin Kazanı'nın ne spiderman ne de God of war fiyat haberlerini vermedigini biliyorum. Sdn'yi bilmiyorum bu arada... Bu dediklerimden de anlayacagın gibi dostum bizim hakkımızı önce biz savunacagız ve çevremizi bilinçlendirecegiz. Başka her yol tekel oluşumların agında inim inim inleyenlere çıkacak gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DiyarDilimPırasa -- 26 Nisan 2018; 17:3:34 >

• Up

• Up

• Destek
  • ReflexAction kullanıcısına yanıt
    böyle şeylere destek veriyorsunuz diye yazıyoz imzalıyoz ama herkez isine geldigi gibi davranıyor imza kampanyası yapsan ne olur bunların basında kim varsa bildigi gibi davranıcak keske düzelse bir seyler kriz geliyor
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.