Şimdi Ara

GÜNCEL PLAYSTATİON KOLEKSİYON BÖLÜMÜ (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.106
Cevap
29
Favori
41.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• GÜNCEL PLAYSTATİON KOLEKSİYON BÖLÜMÜGÜNCEL PLAYSTATİON KOLEKSİYON BÖLÜMÜGÜNCEL PLAYSTATİON KOLEKSİYON BÖLÜMÜ

GÜNCEL PLAYSTATİON KOLEKSİYON BÖLÜMÜ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edrarc -- 13 Şubat 2018; 22:16:20 >
  • kickstarter dan çıkma harika bir rpg.

GÜNCEL PLAYSTATİON KOLEKSİYON BÖLÜMÜGÜNCEL PLAYSTATİON KOLEKSİYON BÖLÜMÜ
  • Bir ara ps3 için koleksiyon / arşiv konusu vardı. Aradım ama bulamadım, galiba silindi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edrarc

kickstarter dan çıkma harika bir rpg.

GÜNCEL PLAYSTATİON KOLEKSİYON BÖLÜMÜGÜNCEL PLAYSTATİON KOLEKSİYON BÖLÜMÜ

bağımsız yapımcıya göre iyiymiş kolleksiyon sürümü.
  • aynen , ve esas olay, konsollar 70, pc ise 60 Euro idi, oyun çıkmaya 20 gün kala full tükendi uk ve de amazonlarda. şuan ki karaborsa fiyatları da 2 katı yada ondan biraz yüksek gibi. Tamam oyun şahane muhteşem ötesi falan değil, ama kickstarter projesine göre bence harika, elbet kötü yanları var burda inceleme yapmayacağım, ama iyi yanları da bence çok daha fazla ağır basan aşırı gerçekçi bir rpg diyebiliriz. Sürüm zaten bu fiyata bal dök yala misali. Ama tabi dediğim gibi black market lardan uzak durun.
  • Playstation koleksiyon bölümü whatsapp grubu vardı bi ara hala aktif mi ?
  • Arşivi ekleyeceğim.
  • edrarc kullanıcısına yanıt
    Assassins Creed arşivinize hayran kaldım. Muazzam tek kelimeyle.
  • Rai-gy kullanıcısına yanıt
    çokta iyi değil aslında, esas ac 4 black chest edition, ac unity gulliotine edition, ac syndicate big ben edition ve ac origins Dawn Of The Creed Legendary Edition yok. Bu saydıklarım zaten son derece Premium sürümler, epic rare bulunmazlar, buldun mu da aşırı pahalı satılan sürümler oldu artık. Zaten burda yok bunlar. Bu ülkede bu kadar oluyo idare edin :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edrarc -- 3 Mart 2018; 15:4:6 >
  • quote:

çokta iyi değil aslında, esas ac 4 black chest edition, ac unity gulliotine edition, ac syndicate big ben edition ve ac origins Dawn Of The Creed Legendary Edition yok. Bu saydıklarım zaten son derece Premium sürümler, epic rare bulunmazlar, buldun mu da aşırı pahalı satılan sürümler oldu artık. Zaten burda yok bunlar. Bu ülkede bu kadar oluyo idare edin :)))

nasıl yok hocam ben getirip sattımya hatta bunların hepsini benden aynı arkadaş aldı....:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

quote:

nasıl yok hocam ben getirip sattımya hatta bunların hepsini benden aynı arkadaş aldı....:D

o zaman 800 dolarlık ac origin legendary için gerçekten sizi tebrik ediyorum. Kıymetini bilsin arkadaş.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GOLDFALCON

quote:

o zaman 800 dolarlık ac origin legendary için gerçekten sizi tebrik ediyorum. Kıymetini bilsin arkadaş.

1000 dolara satın aldı arkadaş hiç ilana bile yazmadım ama sonradan kendime bir tane daha ayarlayamadım oda ayrı mevzu ne guillotini nede legendaryi...sanırım Türkiyede başkada yok bu ikisi getirmekle uğraşanda yok anladığım kadar bir kaç sene sonra satmak isterse çok daha iyi fiyatlara satabileceğine eminim...
  • GOLDFALCON kullanıcısına yanıt
    şahsen BENCE guillotin ve bigben çok da yeteri kadar harika değiller. Black Chest ise yaptıkları ilk Premium sürüm ve harikaydı. Fiyatları da o döneme göre gayet kabul edilebilir durumdaydı. Legendary de gene harika ama kendi adıma konuşmak gerekirse kesinlikle fiyatının ederi bir sürüm değil. 800 dolar zaten perakende fiyatı eklentilerle rahat 1000 doları bulur, 1000 dolara şahsen ben 2 adet sideshow Premium format alıyorum. Alırım da. Ama tabi ki ac fanıysan o sürüm almak isteyen alır saygıyla karşılarım, şahsen bana Gods Edition hayli yeterli geldi. E oyununda düşüşte olan kalitesi göz önüne alınca çokta paraları bağlamak istemiyorum artık bu seriye. Bu kadar yapmam bile benim aslında mucize. İlerleyen zamanlarda zaten dağıtıp bozmaya başlicam.
  • Sonunda şu lanet sideshow parçasını da buldum be

Hazır 20 nisana günler kala şu herifin gençliğini sonunda koleksiyonum da ölümsüzleştirdim.

Daha iyisi sizlerin olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edrarc -- 7 Nisan 2018; 22:50:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunu almayan yoktur herhalde, ilk unbox videomuz hayırlı uğurlu olsun

Collectors Edition
    https://www.youtube.com/watch?v=AKLyWIL6W28

GOW PS4 1TB Limited Edition
    https://www.youtube.com/watch?v=WlKM-IJQFj0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi edrarc -- 13 Nisan 2018; 18:29:43 >
  • zfr cn kullanıcısına yanıt
    Merhaba dostum sende god of war ascension koleksiyoncu sürümü varmı satılık lazım

• edrarc kullanıcısına yanıt
    God of war collector's edition ascension varmı sende hocam

• Arkadaşlar satılık god of war ascension collector's edition lazım elinde olan varda irtibata geçebiliriz yeni seriye başladım

• semihhayta kullanıcısına yanıt
    Hocam Forum 2.el kısmına konu açın burdan bulmanız zor

Amerika'nin Amazon'unun da var sadece 90 Dolar olması lazım fiyatının da

• semihhayta kullanıcısına yanıt
    var hocam, hatta bak yukarda sideshow un yanında da onuda göstermişim, ama ,yalnız, fakat satılık değil hocam. En azından henüz satılık değil. satarsam haber veririm, ben haber verene kadar da sen almış olursan canımız sağolsun
  • 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.