Şimdi Ara

Güncel Lpg Kiti Fiyatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Piyasada bulunan lpg kitlerinin fiyatlarını güncel olarak bulabileceğim bir kaynak var mıdır ?

• Anlara
    brc my kit 11 1600TL (en ucuz)
    Atiker 1000 TL

Ancak birileri yazarsa ogrenebilirsin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_EKReM

Anlara
    brc my kit 11 1600TL (en ucuz)
    Atiker 1000 TL

Ancak birileri yazarsa ogrenebilirsin...

Teşekkür ederim zamanla paylaşımda bulunan arkadaşlar sayesinde fiyatları öğreniriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Augias

Piyasada bulunan lpg kitlerinin fiyatlarını güncel olarak bulabileceğim bir kaynak var mıdır ?

En günceli söylüyorum 2 gün öncesinde arkadaşın arabasına prins taktırmak için gittik.
    Prins 1800
    Brc 1500
    Landi 1450

Diğer markalarla ilgili bilgim yok. Ben prins kullanıyorum daha önce brc kullandım. Landi nasıldır bilmiyorum ama brc ve prins çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19RDM

quote:

Piyasada bulunan lpg kitlerinin fiyatlarını güncel olarak bulabileceğim bir kaynak var mıdır ?

En günceli söylüyorum 2 gün öncesinde arkadaşın arabasına prins taktırmak için gittik.
    Prins 1800
    Brc 1500
    Landi 1450

Diğer markalarla ilgili bilgim yok. Ben prins kullanıyorum daha önce brc kullandım. Landi nasıldır bilmiyorum ama brc ve prins çok iyi.

Teşekkür ederim, prinsi daha pahalı olarak biliyordum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 19RDM

quote:

Prins 1800
    Brc 1500
    Landi 1450

Teşekkür ederim, prinsi daha pahalı olarak biliyordum.

Rica ederim ben 4 ay önce 1750 ye taktırdım Çorum'da, şu an euro artışı sebebiyle en fazla 1800 e indirebildik ama normalde fiyat 1900 deniyor 50 en fazla 100 lira fiyat farkı oluyor.

• Atiker 900-1000 arasında geziniyor neden bu kadar uygun bu kit.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.