Şimdi Ara

(*GÜNCEL*)(LİSE)(Staj Dosyası|Defteri|)Bilişim Teknolojileri Alanı - Veri Tabanı Bölümü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
1
Favori
51.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Süpersin.
  • banada gönderirmisin lütfen mert-ucak1@hotmail.com
  • Birader sana zahmet birde bana gönderir misin

uralsonerr@gmail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: uralbey

Birader sana zahmet birde bana gönderir misin

uralsonerr@gmail.com

Gönderildi iyi günler
  • s.a kardeş sana zahmet e posta adresime yollayabilirmisin. şimdiden Allah razı olsun
    baskentli_06_caki@hotmail.com
  • Banada mail olarak atar mısın?
    eren-2-0095@hotmail.com
  • marked_halil@hotmail.com indiremedim mail atarsan sevinirim.
    şimdiden teşekkürler
  • baba__1962@hotmail.com
    Banada gönderirsen sevinirim
  • emreq1903@gmail.com usta bana da yollarsan sevinirim, şimdiden çok teşekkürler. emreq1903@gmail.com
  • quote:

Orijinalden alıntı: cefatinn16

Arkadaşlar size kendi hazırladığım staj dosyamı veriyorum.Maksat ben çektim siz çekmeyin.Staj defteri Bilişim Teknolojileri Alanı - Veri Tabanı Bölümüne(Lise) %100 uyumlu :):)

(LİSE)(Staj Dosyası)Bilişim Teknolojileri Alanı - Veri Tabanı Bölümü Staj Dosyasını İndir

(*GÜNCEL*)(LİSE)(Staj Dosyası|Defteri|)Bilişim Teknolojileri Alanı - Veri Tabanı Bölümü

EMEĞE SAYGI

başka bir siteden link yollarmısın acaba sakıncası yoksa.Bu siteyehttp://bayfiles.com/

• quote:

Orijinalden alıntı: !!-Origin-!!

quote:

Arkadaşlar size kendi hazırladığım staj dosyamı veriyorum.Maksat ben çektim siz çekmeyin.Staj defteri Bilişim Teknolojileri Alanı - Veri Tabanı Bölümüne(Lise) %100 uyumlu :):)

(LİSE)(Staj Dosyası)Bilişim Teknolojileri Alanı - Veri Tabanı Bölümü Staj Dosyasını İndir

(*GÜNCEL*)(LİSE)(Staj Dosyası|Defteri|)Bilişim Teknolojileri Alanı - Veri Tabanı Bölümü

EMEĞE SAYGI

başka bir siteden link yollarmısın acaba sakıncası yoksa.Bu siteyehttp://bayfiles.com/

Ben birşey anlamıyorum ben burada paylaşımı yapmışım siz 4shared'a uye olmaya uşenip başka siteye upload için beni uğraştırıyorsunuz.Unutmayın ihtiyacı olan sizlersiniz...20 sn almaz...Hadi bilgisayarcılar iş size düştü...

• o yüzden degil. iş yerindeyim netim yok işyerinde de site engelli oranın hattından girdigim için sıkıntı burda
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: !!-Origin-!!

quote:

EMEĞE SAYGI

Ben birşey anlamıyorum ben burada paylaşımı yapmışım siz 4shared'a uye olmaya uşenip başka siteye upload için beni uğraştırıyorsunuz.Unutmayın ihtiyacı olan sizlersiniz...20 sn almaz...Hadi bilgisayarcılar iş size düştü...

o yüzden degil. iş yerindeyim netim yok işyerinde de site engelli oranın hattından girdigim için sıkıntı burda

• MERHABA HOCAM YA BEN DE İNDİREMEDİM VE BU GELECEK CUMA DEFTERİ TESLİM ETMEM LAZIM RİCA ETSEM BANA DA MAİL OLARAK ATA BİLİRMİSİNİZ.

MSN = alicanersen@hotmail.com
  • ya ben indiremedm haftayada vermem lazım banada gonderirseniz sevinirim ya elinde bulunan arakdaslar fln varsa gonderirse sevnrm bir an once kim gonderse olur madurum :D

deli.aslan@windowslive.com
  • E-posta bırakan herkese gönderildi iyi çalışmlar...
  • eyw akrdesm ya cok saol :))) adamın dibisin dibii :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pavel48

eyw akrdesm ya cok saol :))) adamın dibisin dibii :D

Önemli değil iyi çalışmlar...
  • Allahını seversen kardeş e-postayla gönder şunu yaa..

ahmet_irfanoglu_fb@msn.com
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.