Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

*Güncel klima fiyatları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
14
Cevap
1
Favori
992
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      721 Mesaj
      27 Haziran 2017 14:02:56 Konu Sahibi
      Malum klima sezonu açıldı ve bayilere gitmeden fiyatlar hakkında bilgi sahibi olamıyoruz. Forumda aramama rağmen böyle bir konu da bulamadım.

Bu başlık altında hangi klima ve model için ne kadar fiyat aldığımızı il ve bayi ismi de vererek paylaşabilirsek ben ve benim gibi klima almaya niyeti olan arkadaşlara çok faydası olacaktır. Elinde güncel fiyat veya kampanya listesi olan da paylaşabilir.

Not: Konu içerisinde klima tavsiyesi muhabbetlerine girilmesin, zaten onlar için oluşturulmuş başlıklar mevcut. Burada sadece fiyat, il ve bayi bilgileri paylaşılması yeterlidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
      |
    • Yüzbaşı
      307 Mesaj
      28 Haziran 2017 12:27:37
      Bu ürünü media marketten aldık 1.990 TL'ye yarın teslim edecekler. Baymak bayilerinde 2.050 fiyat verdiler.

http://www.hepsiburada.com/baymak-elegant-plus-a-12000-btu-h-yeni-nesil-inverter-klima-p-EVBAYMELEGPLUS12

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      2372 Mesaj
      29 Haziran 2017 10:08:51

Verdiğiniz linkte 1775 lira görünüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      A...O.... kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

PS4 Kardeşlik Alışveriş Sayım: 8 , Referansları PM'den sorunuz
    • Yüzbaşı
      307 Mesaj
      29 Haziran 2017 11:41:53

Hocam ofise de klima taktıracağız tekrardan fiyat araştırması yapayım dedim girdim ve fiyatı görünce ufak çaplı bir kalp krizi geçirecektim. 2 klima için toplamda 4.000 TL tuttu şu anda 3.650 TL tutuyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      L@civert kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      20 Mesaj
      09 Temmuz 2017 01:21:28
      quote:

Orijinalden alıntı: A...O....

Bu ürünü media marketten aldık 1.990 TL'ye yarın teslim edecekler. Baymak bayilerinde 2.050 fiyat verdiler.

http://www.hepsiburada.com/baymak-elegant-plus-a-12000-btu-h-yeni-nesil-inverter-klima-p-EVBAYMELEGPLUS12

bu klimadan memnun musunuz ? soğutma olayı nasıl 20 m2 odam var benim için ideal mi ?

• Yüzbaşı
      307 Mesaj
      09 Temmuz 2017 02:11:18
      quote:

Orijinalden alıntı: fermales

quote:

bu klimadan memnun musunuz ? soğutma olayı nasıl 20 m2 odam var benim için ideal mi ?

Gayet memnunuz, soğutması sıcak havalar için gayet başarılı. İlk yorumunuzun üzerine bakarsanız ofis için klimadan bahsetmiştim daikan mitsubishi alarko ve gree markalarından gelenler baymak dandik soğutmaz gibi yorumlarda bulundular ama tüm tezleri benim gözümde yıktı geçti diyebilirim

• Onbaşı
      20 Mesaj
      09 Temmuz 2017 07:45:54
      quote:

quote:

quote:

Gayet memnunuz, soğutması sıcak havalar için gayet başarılı. İlk yorumunuzun üzerine bakarsanız ofis için klimadan bahsetmiştim daikan mitsubishi alarko ve gree markalarından gelenler baymak dandik soğutmaz gibi yorumlarda bulundular ama tüm tezleri benim gözümde yıktı geçti diyebilirim

yaşadığım ortalama şuan 40-45 derece ve bu sıcaklık 50-55 i görüyor odama taktıracam sigma ve airfelede bakmıştım baya bir kararsız kaldım ???

https://forum.donanimhaber.com/12000-btu-klima-tavsiyesi--127503653

• Yüzbaşı
      307 Mesaj
      09 Temmuz 2017 11:13:02
      quote:

quote:

quote:

quote:

yaşadığım ortalama şuan 40-45 derece ve bu sıcaklık 50-55 i görüyor odama taktıracam sigma ve airfelede bakmıştım baya bir kararsız kaldım ???

https://forum.donanimhaber.com/12000-btu-klima-tavsiyesi--127503653

O sıcaklıkta durumu etkileyen faktörler olabilir, güneş hangi saatler arasında eve vuruyor, bina da yalıtım var mı, en üst kat mı, perdeniz güneşi ne derece kırıyor bunlar klimanın soğutmasına engel olacak şeyler. Bizim en üst kat sürekli güneş alıyor yalıtım var ama dubleks olduğu için çatı ahşap ve inanılmaz bir sıcaklık veriyor, klima açık iken terasda ki tenteyi açıyorum ve güneşin gelmesini engelleyip serin serin oturuyorum

|
      |

• Yüzbaşı
      721 Mesaj
      01 Mayıs 2018 11:57:42 Konu Sahibi
      Son aldığım güncel fiyatlar:

Mitsubishi Electric SF42VE 4900 TL (elinde stoğu bulunan bayilerde var sadece. Yeni üretim yok)

Mitsubishi Electric AP42VG 6500 TL (Bu seri SF Serisinin yerine çıkıyor. 10 güne kadar tüm bayilere ulaşacak bilgisi verildi.)

Yeni AP serisi özellikleri için bkz:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsemre -- 1 Mayıs 2018; 11:59:19 >

Giallo Rosso

ⒹⒽ-ⓈⓎⓃⒸ
    • Yüzbaşı
      482 Mesaj
      10 Mayıs 2018 22:10:09

Bu ara bir kampanya olacakmış.

Fiyat alan olursa memnun olurum.

|
      |
      gsemre kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      792 Mesaj
      11 Mayıs 2018 02:53:41
      quote:

Orijinalden alıntı: gsemre

Son aldığım güncel fiyatlar:

Mitsubishi Electric SF42VE 4900 TL (elinde stoğu bulunan bayilerde var sadece. Yeni üretim yok)

Mitsubishi Electric AP42VG 6500 TL (Bu seri SF Serisinin yerine çıkıyor. 10 güne kadar tüm bayilere ulaşacak bilgisi verildi.)

Yeni AP serisi özellikleri için bkz:

Bence SF serisi alın. Geçen sene FH serisinin üstüne Legendra serisi çıktı. Ama 18 BTU modelinin FH serisine göre dış ünitesi bayağı küçük. Ve max btu su daha düşük. Artık Mitsubishi Electric in bile kaliteyle oynadığını düşünüyorum. Bugün Alman Devi 20 yıl kullanım ömrü veren beyaz eşya markası Miele bile kaliteyi düşürdüyse Mitsubishi Electric in düşürmemesi için bir sebep yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -YucukluSucurtam- -- 11 Mayıs 2018; 2:54:21 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      721 Mesaj
      14 Mayıs 2018 16:23:58 Konu Sahibi

Sf42 yi aldım. Montajı da tamamlandı. 4800 e geldi.

|
      |
      Bahsedilenler: -YucukluSucurtam-

Giallo Rosso

ⒹⒽ-ⓈⓎⓃⒸ
    • Yüzbaşı
      721 Mesaj
      14 Mayıs 2018 16:26:34 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: mc33

Bu ara bir kampanya olacakmış.

Fiyat alan olursa memnun olurum.

Alıntıları Göster
      Yukarıda bahsettiğim AP serisi gelince kampanya olacakmış ama 5500 6000 in altına iner mi bilemiyorum.

|
      |

Giallo Rosso

ⒹⒽ-ⓈⓎⓃⒸ
    • Yüzbaşı
      482 Mesaj
      14 Mayıs 2018 20:58:18
      Hocam benim ihtiyacım 18000 btu.sf serisi için

6500 6300 civari istiyen bayiler var.

Bir indirim gelecekmiş fakat kuvvetle muhtemel yeni serilere.

Sf serisiyle ilgili beklentimiz yok dediler.

Bende daha önce alışverişim olan bir bayiye alma garantili indirime kadar sf 50 rezerve ettirdim.

Bunda geçen yıl yan komşumun aynı fiyatlarda sf 50 almasıda etkili oldu.

Lg ile me arasında kaldım.

Ama kuvvetle muhtemel me olacak.

Yeni seriler iki tane .Fark olarak anladığım kadarıyla.

Liste fiyatlarında büyük fark olmasına rağmen tüketimde sf ye yakın olan bu farkta %10 desem iyimser bir tahmin olur.

Değerlerini karşılaştırdık.

Diğeri ise fh ve krigamine birleşimi bir makina

Yani hem iç ünitede renk+kumanda rengi+ bağımsız çalışabilen çift flap + minimum tüketim( iddia ederim aynı kompresörün yazılımı veya fan hızlarıyla oynanmış makinalar.)fh kullandığım bir makina.

|
      |

• Yüzbaşı
      721 Mesaj
      16 Mayıs 2018 15:55:29 Konu Sahibi
      SF zaten üretimden kalktığı için bu seriye özel bir indirim olmaz doğrudur. Yeni serilerde de (25 ve 35 lik almadıkça) çok büyük bir fark göremedim ben. (AP serisi için konuşuyorum, SF nin muadili)

Benim SF42 yi kurmaya gelen yetkili servis bir müşterisinin elinde EF50 ve EF35 olduğunu, kurulum yapmadığını ve nakit paraya sattığını söylemişti (1 hafta önce). İkisi için 9000 TL gibi bir rakamdan bahsetmişlerdi. İhtiyacım olsaydı hiç düşünmeden alırdım. Düşünürseniz sorabilirim ki satılmış da olabilirler.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsemre -- 16 Mayıs 2018; 15:56:54 >
      |
      |

Giallo Rosso

ⒹⒽ-ⓈⓎⓃⒸ
Reklamlar
nice türkiye
Yeni Abonelik d-smart
paykasa
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.