Şimdi Ara

Asus Notebooklarda Kur Kampanyası (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
148
Cevap
8
Favori
38.851
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatlar oldukça kazıkmış... Arayanlara Monster öneririm.
  • hepsi birbirinden güzelde kullanmaktan baska bişeyinden anlamam pek bilgisayarın bu freedos işi beni ürkütüyor eşime alıcam şimdi bi notebook hem işte hem evde kullanabileceği freedos fiyatlar cok farkediyor ama bi sıkıntı cıkarsa başıma ekşir durur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rotae

hepsi birbirinden güzelde kullanmaktan baska bişeyinden anlamam pek bilgisayarın bu freedos işi beni ürkütüyor eşime alıcam şimdi bi notebook hem işte hem evde kullanabileceği freedos fiyatlar cok farkediyor ama bi sıkıntı cıkarsa başıma ekşir durur
    freedos dediği içine işletim sistemi yüklenmemiş cihaz demektir alıp siz windows kuracaksınız. yalnız bu konudakilerden almayın fiyatları aşırı kazık.
  • Öyle kötü hissediyorum ki 1-2 sene olacak mezun olunca daha iyisini alırım diyerekten Gittim X550vx Aldım. Şimdi Para var ama paranın bir değeri olmadığını görünce içim gidiyor.

GTX950M ile kaldık ya lan :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • incehesap james donkey sattı, siz de bulun böyle ucuz şeyler
  • Laptop indirimleri neden hala yok.12 Mayıs diyorsunuz hicbirsey yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: he11boy

Laptop indirimleri neden hala yok.12 Mayıs diyorsunuz hicbirsey yok.
    Asus notebook indirimi yayınlanmıştır, msı ve dell gaming modelleri pazartesiye kadar indirime girecektir.
  • Cooler master 600w psunun normal fiyatı zaten 300tl indirimle iki hafta önce 260a aldım fatura resmini koyabilirim

• ebrarbilgisayar kullanıcısına yanıt
    MSI Leopard modelinde hepsiburadaki indirimden fazlasını bekliyorum. 8750h işlemci 1060 6gb ekran kartı olan model

• quote:

Orijinalden alıntı: he11boy

MSI Leopard modelinde hepsiburadaki indirimden fazlasını bekliyorum. 8750h işlemci 1060 6gb ekran kartı olan model
    MSI notebook indirimleri 1-2 gün içerisinde yayınlanacak. Umarız beklentilerinizi karşılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebrarbilgisayar

MSI notebook indirimleri 1-2 gün içerisinde yayınlanacak. Umarız beklentilerinizi karşılar.

Alıntıları Göster
    Merhabalar

Sitenizden değil de gelip yerinizden alabiliyor muyuz..?

• quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

Merhabalar

Sitenizden değil de gelip yerinizden alabiliyor muyuz..?

Alıntıları Göster
    Kampanyada olan modeller Üsküdar merkezimizde bulunuyor , depomuzda olan ürünleride getirtebiliyoruz. Gelmeden 1 gün önce arayıp bilgi verirseniz ürününüzü Üsküdar ofisimize getirtebiliriz , ordan da alabilirsiniz.
  • quote:

Kampanyada olan modeller Üsküdar merkezimizde bulunuyor , depomuzda olan ürünleride getirtebiliyoruz. Gelmeden 1 gün önce arayıp bilgi verirseniz ürününüzü Üsküdar ofisimize getirtebiliriz , ordan da alabilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Ooo bu çok güzel bi haber..

Takribi 2-3 hafta gibi bi zaman sonra güzel bi laptop almayı düşünüyordum. Kısmet size olur inşallah. Görerek almayı düşünüyorum çünkü..

Yeriniz acaba üsküdar da aziz mahmud hüdai hazretlerinin türbesi var. Yakın mı oralara..?

• quote:

Orijinalden alıntı: Akustik34

Ooo bu çok güzel bi haber..

Takribi 2-3 hafta gibi bi zaman sonra güzel bi laptop almayı düşünüyordum. Kısmet size olur inşallah. Görerek almayı düşünüyorum çünkü..

Yeriniz acaba üsküdar da aziz mahmud hüdai hazretlerinin türbesi var. Yakın mı oralara..?

Alıntıları Göster
    Evet yakın, Üsküdar Merkez Postane'den Doğancılar'a doğru çıkarken Şeker Bank sırasında.
  • Piyasanın altında satmadan istediğiniz kadar reklam verin forumdan 1 tane bile müşteri bulacağınızı sanmıyorum. Gerçek indirim olduğunda haber vermenize bile gerek yok, forum sizi bulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

Piyasanın altında satmadan istediğiniz kadar reklam verin forumdan 1 tane bile müşteri bulacağınızı sanmıyorum. Gerçek indirim olduğunda haber vermenize bile gerek yok, forum sizi bulur.
    Şuan en iyi fiyatlar Asus Notebook modellerinde mevcut, piyasa fiyatlarının oldukça altında yer alıyor, dönemsel olarak her markada farklı kampanyalar yapıyoruz , fırsat olarak gördüğünüzde ona göre karar verebilirsiniz , yorumlarınızı dikkate alıp kampanyaları daha cazip hale getirmeye çalışacağız.
  • quote:

Şuan en iyi fiyatlar Asus Notebook modellerinde mevcut, piyasa fiyatlarının oldukça altında yer alıyor, dönemsel olarak her markada farklı kampanyalar yapıyoruz , fırsat olarak gördüğünüzde ona göre karar verebilirsiniz , yorumlarınızı dikkate alıp kampanyaları daha cazip hale getirmeye çalışacağız.

Alıntıları Göster
    lenovo y520 i5 16gb ram 128gb ssd 4gb 1050ti'ı 3950tl'ye geçen hafta aldım. Buna eşdeğer ürünler bu fiyata sizde yok sanırım. Yazıcının fiyatı güzelmiş, tamda yazıcı arıyordum aldım 1 adet.

• quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

lenovo y520 i5 16gb ram 128gb ssd 4gb 1050ti'ı 3950tl'ye geçen hafta aldım. Buna eşdeğer ürünler bu fiyata sizde yok sanırım. Yazıcının fiyatı güzelmiş, tamda yazıcı arıyordum aldım 1 adet.

Alıntıları Göster
    Evet, bire bir aynı özellikte şuan yok , yakın özellik olarak bu modeller mevcut ;

ASUS FX553VE-DM416 i5-7300HQ 8GB 1TB 2GB GTX1050Ti 15.6 FreeDos 3399TL

ASUS FX503VD-DM104 i5-7300HQ 8GB 1TB 8GB SSHD 4GB GTX1050 15.6 FreeDos 3598TL

ASUS FX503VD-E4045 i7-7700HQ 8GB 1TB 256GB SSD 4GB GTX1050 15.6 FreeDos 4198TL

• quote:

Alıntıları Göster
    bekleme , hemen karar ver, hayat "yorumlarınızı dikkate alıp kampanyaları daha cazip hale getirmeye çalışacağız" diyecek kadar uzun değil

şunu 4000 yapın, vatandaş sevinsin

https://www.ebrarbilgisayar.com/acer-an515-51-76dz-i7-7700hq-16gb-1tb-128gb-ssd-4gb-gtx1050ti-156-linux-pmu358926

• quote:

Evet yakın, Üsküdar Merkez Postane'den Doğancılar'a doğru çıkarken Şeker Bank sırasında.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim.

Umarım güzel bir alışveriş yaşarım:)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.