Şimdi Ara

SATIŞ SONLANDI ~ Genrise Sporcu Gıda Takviyeleri & Whey Protein-Isolat & Gainer & BCAA & Creatine (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
8
Favori
12.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaştan 2 adet Whey Protein Instant aldım. İlk izlenimlerime göre gayet mütevazı, fiyat performans canavarı bir ürün. alışverişimiz ve kargolama da son derece hızlı gerçekleşti, tekrardan teşekkür ediyorum
  • @DieForA.D.

Hayırlı olsun hocam, tekrar beklerim.
  • Şimdi ben sizden Whey+Protein+Instant+2100gr almak istediğimde 107.5 mi ödeyeceğim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: filmlove

Şimdi ben sizden Whey+Protein+Instant+2100gr almak istediğimde 107.5 mi ödeyeceğim ?

Hocam ilk mesajda, 5 farklı aromanın da adedi 109 liradır yazıyor 2.1 kg whey protein instant için instant için.
  • Revenge® kullanıcısına yanıt
    Pardon 117.5 kargo dahil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.genriseshop.com/Whey-protein-700g-toz-Yedek-Paket-700-gr,PR-148.html (çikolatalı)

deneme amaçlı şu ürün için ödeme yapmıştım cuma günü, bugün ürün elime ulaştı. hali hazırda çikolatalı ultimate prostar kullanıyorum ve tad olarak pek hoşuma gitmiyor açıkcası, bu yüzden neredeyse 1 ölçeği yarım litre su ile tüketiyorum.. az önce genrise ı denedim ve tad olarak hoşuma gitti açıkcası, tabi etkisi vs için birşey diyemem şuan. ilerleyen zamanlarda tekrardan sipariş geçebilirim, bu alışveriş için teşekkür ederim, kolay gelsin..

• @filmlove

Aynen o şekilde hocam 2.1kg instant 1 adet fiyatı kargo dahil. 2 ve üzeri 2.1 kg instant siparişlerinde ücretsiz kargo.

@Hayvan eti Yiyen

Hocam ilerleyen süreçte de memnun kalırsan gene beklerim, ben artık kendimi verim nasıl daha çok verim alınır ona verdim vücut geliştirmede hormonlar coook önemli bu konularda yeterli bilgin yoksa iyi uyusan dinlensen de daha iyi performans alabilecekken sınırlayabilirsin kendini farkında olmadan yaptığın yanlışlarla(özellikle doğru beslenme zamanları ve yediklerinin içeriği önemli, stresin de olumsuz etkisi var) yazayım dedim güncel kaynakları takip et. Kendine iyi bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revenge® -- 8 Mart 2016; 21:20:26 >

• Whey Protein Isolat alındı sorunsuz alışverişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: vücutustası

12 yıldır vücut geliştirme ile uğraşıyorum , geçen arkadaştan alıp deneme fırsatım oldu genrise kullandığım gün içinde direk kaslarımın sertleştiğini birşeylerin değiştiğini farkettim.Bu markayı kullananlar kaslı bir görünüme çok kolay ulaşabilir.İşi bilen süper firma GENRİSEDİR.

0 mesaj cok inandirici bir yorum

• Arkadaştan 2 kutu whey almıştım ilgili biridir . Daha son kutusunun yarısındayım. Çoklu alımlarda gene kampanya olursa haberimiz olsun lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramanujman

Arkadaştan 2 kutu whey almıştım ilgili biridir . Daha son kutusunun yarısındayım. Çoklu alımlarda gene kampanya olursa haberimiz olsun lütfen

Teşekkürler hocam, çoklu kampanya vardı gene eskisi gibi olmasa da ama buradan duyuru yapmadım. Herkese açık şekilde satış yapıldı.

Bu siteyi de takip et benim konu dışında.

http://www.genrisenutrition.com/

• Sanırım 27'sinde 15 yıl için bir kampanya olacak genrise ürünlerinde sizin aracılığınızla daha uyguna alma şansımız var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umix353

Sanırım 27'sinde 15 yıl için bir kampanya olacak genrise ürünlerinde sizin aracılığınızla daha uyguna alma şansımız var mı?

Hocam merhaba, birkaç günlük bir kampanya olacak o gördügüm kadarıyla, bizim alış fiyatını pek etkileyecegini sanmıyorum. Ben Genriseden bağımsız olarak, yazın belli bir stok miktarı belirleyip o dolana kadar indirimli bir fiyattan verebilirim
    Türk markasi oldugu için ilgimi çekti Weider'den whey bittikten sonra Genrise Casein almayi düsünüyordum ama ne sitede, ne forumda bulunmuyor. Casein üretilmiyor sanirim.

Firmayi biraz arastirinca firma kaliteli ve samimi geldi. Yani en az diger protein tozlariyla ayni kalitede üretildigini düsünüyorum. Keske geç görmeseydim Weider Whey bittikten sonra deneyecegim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LETHARIN -- 31 Mayıs 2016; 5:16:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ROBBER IN THE MOSQUE

Türk markasi oldugu için ilgimi çekti Weider'den whey bittikten sonra Genrise Casein almayi düsünüyordum ama ne sitede, ne forumda bulunmuyor. Casein üretilmiyor sanirim.

Firmayi biraz arastirinca firma kaliteli ve samimi geldi. Yani en az diger protein tozlariyla ayni kalitede üretildigini düsünüyorum. Keske geç görmeseydim Weider Whey bittikten sonra deneyecegim.

Hocam ben de geç öğrendim Genriseyi sonra geçiş yaptım Eski firma aslında fakat instantta yerli üretime geçmesi son birkaç yıl içinde gerçekleşti. Yalnız Weiderla arasında fiyat farkı olarak uçurum var, Genriseye geçersen, birkaç ay kullandıktan sonra yorumunu bekliyorum senin. Malesef mucize olarak mı görüyor nedir protein tozunu bazıları saçma sapan mesajlar yazıldı yazılmaya da devam edecek malesef, adı üstünde takviye protein alımın yeterli değilse eksik kalan kısım takviye edilir o kadar bir de hızlı emilim avantajı var.

Güvenilirlik konusuna gelince baya analiz yapıldı(satın alanlar da yaptırdı kendi imkanıyla) en çok satılan ürünü olan Whey Protein Instantta, +-%70 civarında bir oran çıkıyor. Ben de baya araştırma yaptıktan sonra bunu kullanıyorum.

Alacak olursan yazarsın, iyi forumlar

Bugün iki ölçek Weider kullandim ve yine iyi beslendim çok iyi bir yenilenme & dinlenme hissettim. Kutu bitince Genrise'ye geçecegim karsilastirmasini burada paylasacagim. Besin takviyesinden mucize bekleyenler hayal ürünü olmali. Benim aradigim tek sey ertesi gün antreman yaptigimda kaslarimin yenilenmis olmasi.

• Hocam vücut geliştirme = dinlenme + çalışma + beslenme zaten, bunlardan biri eksik kalsa negatif olarak geri dönüyor bunun yanında vücudumuz o kadar kompleks bir bir yapı ki stresimiz dahi hormonları dolayısıyla verimi etkiliyor. Psikolojimize kadar bir sürü şeyin dahil olduğu bir süreç. Protein tozunu alıp şişiyorsun diyenlere gülüp geçmek gerek, protein tozu yapbozun sadece bir parçası.

Neyse konuyu uzatmayayım daha fazla, görüşmek üzere.
  • Arkadaslar sadece protein ve amino asit bulunduran ürünümü tavsiye edersiniz yoksa spinat barındıran bir üst ürünümü? Sanırım katkısız 109 lira katkılı 129 lira
    Tavsiyenizi bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YardımSeverr -- 13 Haziran 2016; 15:58:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YardımSeverr

Arkadaslar sadece protein ve amino asit bulunduran ürünümü tavsiye edersiniz yoksa spinat barındıran bir üst ürünümü? Sanırım katkısız 109 lira katkılı 129 lira
    Tavsiyenizi bekliyorum

Hocam katkılı katkısız yazınca yanlış anlaşılabilir ama demek istediğini anladım, ben henüz hiç spinat kullanmadım ama memnun olan var okudugum kadarıyla. Denemek istiyorsan ya spinatlı bir protein tozu alabilirsin genriseden ya da spinatı ayrıca alıp istediğin zaman kullanabilirsin hap gibi karar senin.
  • Arkadastan 2 kutu siparis verdim 1 günde ürünler elime ulaştı, arkadasta firmada çok ilgililer siteden alacakların arkadastan almaları daha mantıklı fiyatlar biraz daha uygun

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.