Şimdi Ara

SATIŞ SONLANDI ~ Genrise Sporcu Gıda Takviyeleri & Whey Protein-Isolat & Gainer & BCAA & Creatine (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
8
Favori
12.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vücutustası

12 yıldır vücut geliştirme ile uğraşıyorum , geçen arkadaştan alıp deneme fırsatım oldu genrise kullandığım gün içinde direk kaslarımın sertleştiğini birşeylerin değiştiğini farkettim.Bu markayı kullananlar kaslı bir görünüme çok kolay ulaşabilir.İşi bilen süper firma GENRİSEDİR.

2 ihtimal var benim için ya cidden bilgi eksikliği var supplement konusunda(ki 12 yıldır vücut geliştirmeyle uğraşan kişinin böyle bir yazı yazması düşük ihtimal), ya da firmaya b*k atmak için üye oldun saçmalayarak kendini reklamcı gibi göstermeye çalışarak zarar vermeye çalışıyorsun.

Bu forumda kaç yıllık üyeler üründen memnunken, öyle bir amacın varsa bir işe yaramaz haberin olsun. Gerizekalı sanma milleti, kimin iyi niyetli kimin kötü niyetli oldugunu anlayabilirler.

Bana arkadaşının ismini soyismini özel mesaj olarak yazarsan, firmayı arayıp daha önce bu isme satış olup olmadıgını kontrol ettirecegim hatta firmadan telefonunu alıp arayadabilirim o arkadaşını teyit ettirmek için bekliyorum mesajını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revenge® -- 28 Ekim 2015; 1:46:33 >

• Hocam biraz kafayı kullanarak olayı çözebiliriz, yukarıda açıklamayı yaptım bekliyorum mesajını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XeyaL

daha önce kullandıgım yabancı menşeili ürünlerden herhangi bir farkını goremedim
    f/p acısından cok iyi ürün
    Revenge hocamda gayet guvenilir birisidir gözü kapalı alısveris yapabilirsiniz

tesekkurler hocam yazmayi unutmusum buradan,tekrar beklerim memnun olman guzel :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muzlu aromalı wheyi kullanan var mı ? nasıl tadı aroması bayıyormu
  • Ben muzlu kullandım,tadı baymadı,içimi gayet iyiydi,sıkıntı yaşamadım..

• Muzlu forumda en çok satılan Genrise aromalarından, önerebilirim hocam. Şu anda ananaslı kullanıyorum, ananası seviyorsan ve suyla içeçekcen bunu da alabilirsin.
  • blackghostman43 @ teşekkürler yorumunuz için..

Revenge® tamamdır. o zaman size sipariş geçerken seçeneğim muzlu olacak. :'(]
  • quote:

Orijinalden alıntı: magancı

blackghostman43 @ teşekkürler yorumunuz için..

Revenge® tamamdır. o zaman size sipariş geçerken seçeneğim muzlu olacak. :'(]

Beklerim hocam umarım memnun kalırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revenge®

quote:

Orijinalden alıntı: vücutustası

12 yıldır vücut geliştirme ile uğraşıyorum , geçen arkadaştan alıp deneme fırsatım oldu genrise kullandığım gün içinde direk kaslarımın sertleştiğini birşeylerin değiştiğini farkettim.Bu markayı kullananlar kaslı bir görünüme çok kolay ulaşabilir.İşi bilen süper firma GENRİSEDİR.

2 ihtimal var benim için ya cidden bilgi eksikliği var supplement konusunda(ki 12 yıldır vücut geliştirmeyle uğraşan kişinin böyle bir yazı yazması düşük ihtimal), ya da firmaya b*k atmak için üye oldun saçmalayarak kendini reklamcı gibi göstermeye çalışarak zarar vermeye çalışıyorsun.

Bu forumda kaç yıllık üyeler üründen memnunken, öyle bir amacın varsa bir işe yaramaz haberin olsun. Gerizekalı sanma milleti, kimin iyi niyetli kimin kötü niyetli oldugunu anlayabilirler.

Bana arkadaşının ismini soyismini özel mesaj olarak yazarsan, firmayı arayıp daha önce bu isme satış olup olmadıgını kontrol ettirecegim hatta firmadan telefonunu alıp arayadabilirim o arkadaşını teyit ettirmek için bekliyorum mesajını

Cevap gelmedi. Hak yiyenler, yaptıklarının karşılığını er geç alır kimse merak etmesin.

• Genrise muz aromalı sipariş ettim.Ürünü bugün teslim aldım ve sütle denedim.Sütle içildiginde tadı bence güzel ,su ile tüketme sansını henüz bulamadım o konuda bir sey diyemiyecegim.Üründe topaklanma oranı cok düşük,kolayca karıstı.Toz formdayken kokusu güzel ancak karısıtırıldıgında kokusu biraz kötü oluyor,bir miktar köpürme oldu.
    Şimdiye kadar gözlemlediğim tek negatif yönü üründeki nem miktarı diğer forumlarda da bu eleştirilmiş zaten toz biraz yapısık halde
    F/p acısından piyasadaki en iyi ürün
  • @edriyınnn

Hocam hayırlı olsun. Kullanan arkadaşların mesajları önemli, teşekkürler
  • kendi whey proteinim bittiği için henüz kullanma fırsatım olmasa da, ürün oldukça çabuk kargolanıp tarafıma ultaştı. İlgisi için kendisine teşekkür ederim.
  • @ivb

Ne demek hocam, faydasını da görürsün umarım
  • Whey protein instant kaç tl şu an hocam 2 kutu almıştım genrise den bitti 2 kutu alabilirim yine.Birde formula'ya göre bu neden ucuz acaba.Çikolatalıydı eskiler bu arada hiç aroma yok gibiydi zor içiyordum muzlu mu önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mcuk -- 10 Kasım 2015; 12:54:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mcuk

Whey protein instant kaç tl şu an hocam 2 kutu almıştım genrise den bitti 2 kutu alabilirim yine.Birde formula'ya göre bu neden ucuz acaba.Çikolatalıydı eskiler bu arada hiç aroma yok gibiydi zor içiyordum muzlu mu önerirsiniz?

Fiyatlar ilk mesajda güncel şekilde yer alıyor hocam, artış olursa oradaki fiyatlar değişir. Genrise aromanın ağır olduguna dair müşteriden geri dönüş aldıktan sonra aroma yogunlugunu azalttı bu yıl, ayrıca kaç tane markaya göre tatlandırıcıyı da az kullanıyor diye biliyorum. Formulayla neyi kastettin anlayamadım.
  • Kendisinden bu en çok satılan ürünün muzlu aromalı olanının alımı yaptım gayet ilgili bir arkadaş.Ürün faturalı bir şekilde geliyor.Zarar görmemesi için güzelce paketlenmiş.İlk defa protein tozu alıyorum teknik açıdan yorum yapamayacağım.Biraz kokusu keskin geldi bana belki normalde de böyledir bunlar bilemeyeceğim.Haftada 3 kere kullanacağım için içmede sorun yaşamayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kareem1987 -- 12 Kasım 2015; 13:22:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kareem1987

Kendisinden bu en çok satılan ürünün muzlu aromalı olanının alımı yaptım gayet ilgili bir arkadaş.Ürün faturalı bir şekilde geliyor.Zarar görmemesi için güzelce paketlenmiş.İlk defa protein tozu alıyorum teknik açıdan yorum yapamayacağım.Biraz kokusu keskin geldi bana belki normalde de böyledir bunlar bilemeyeceğim.Haftada 3 kere kullanacağım için içmede sorun yaşamayacağım.

İşinize karışmak gibi olmasın ancak haftada 3 çok az bir kullanım değil mi ben günde 2 ölçek kullanıyordum.Haftada 3 ölçek demek 60 gr protein yapar bu da zaten 230 gr tavuğa eşit bodyci değilseniz başka tabi.
  • Mcuk kullanıcısına yanıt
    Doğrudur body building yapmayacağım. Amacım fit kalmak belki bir nebze faydası olur diye. Açıkçası tamamen bu tarz ürünlere bağlı kalmak istemiyorum..

• Hayırlı olsun hocam, adı üstünde besin takviyesi zaten, aşırıya kaçılmamalı. Günde 1 kez alınacaksa ise hemen antreman biter bitmez olmalı zamanlaması tavsiyem.
  • Arkadaşlar iki yeni 3'lü paket kampanyası (Whey-Bcaa-Creatin & Whey-Glutamin-Creatin) konu başına eklenmiştir.

Ne zamana kadar süreceği hakkında bilgi veremiyorum. Kampanyadan yararlanmak isteyenler bana ulaşabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revenge® -- 15 Kasım 2015; 15:27:37 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.