Şimdi Ara

(Güncel) Garanti'den geldi yine bozuldu beyler...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
312
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler telefon(lg l5) yere düştü, bembeyaz ekran var. Bir fikri olan ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turker03 -- 15 Haziran 2015; 18:54:25 >

• neyse bir fikri olan yok sanırım ben telefoncularla ve servisle bir konuşayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: turker03

neyse bir fikri olan yok sanırım ben telefoncularla ve servisle bir konuşayım

İç ekran kırılmıştır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçmiş olsun içteki dokunmatik panel gitmiştir büyük ihtimal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sağol dostum, bu sabah gittim kargoya verdim servise gönderdim, iki sene olmasına 10 gün kalmış, ki garantiye de girer mi bilmiyorum. Ayrıca anlaşmalı diye mng kargoya gittim ancak hiç fiş makbuz filanda vermediler telefonu aldığına dair nereden takip edeceğiz nasıl haber gelecek hiç bilmiyorum. Umarım telefon hepten kaybolmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turker03 -- 28 Mayıs 2015; 13:56:34 >
  • Beyler telefon bugün servisten geldi, kısa sürede parça temin edilip yapılması beni sevindirdi. Ayrıca garanti kapsamında olduğu için ücret ödemedim. Garanti de 5 gün sonra bitiyormuş
  • beyaz ekran genelde ekranın kablosu oynayınca yapıyor benim olmuştu açttım yaptım :D

Geçmiş olsun
  • hep öyle olur zaten H kullanıcısına yanıt
    ekranı değiştirmişler panpa
  • hayırlı olsun panpa daha düşürme ekran telefon parası yoksa garantin bitmeden olmuş şükür

edit: pardon afyon ve samsunlarla karıştırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hep öyle olur zaten -- 4 Haziran 2015; 20:23:34 >
  • hep öyle olur zaten H kullanıcısına yanıt
    beyler nazar değdi, telefonu gece şarja koydum, sabah kalktım telefon çok sıcak ve kapalıydı. Garantıiye geri gönderdim anakartı yanmış, 280 tlye değişiryormuş, garantisi de 2 gün geçtiği için ücret gerekiyor tabii

O değil de telefonun içindeki resimler numaralar her şey gitti, kurtarma şansımızda yok sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turker03 -- 15 Haziran 2015; 19:01:05 >
  • geçmiş olsun panpa çok talihsizsin gerçekten sd kartın yokmuyduki içinde, servise gittikten 15 20 gün sonra bozulması ilginç gerçekten, ama servis resimlerini kurtarabilir sanırım bi rica et bence yapar insanlık halidir birden bozuldu yedeğim yoktu felan de işte bu teknolojiye güven olmuyo sürekli önemli olanları yedekliceksin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.