Şimdi Ara

(Güncel) Garanti'den geldi yine bozuldu beyler...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 6
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 2 saat 18 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • turker03 (6 mesaj) hep öyle olur zaten (3 mesaj) Curb (1 mesaj) captor34 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (1 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> LG Mobile >> (Güncel) Garanti'den geldi yine bozuldu beyler...
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    934 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Beyler telefon(lg l5) yere düştü, bembeyaz ekran var. Bir fikri olan ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turker03 -- 15 Haziran 2015; 18:54:25 >

|
    |
    Konu Sahibine Özel
    neyse bir fikri olan yok sanırım ben telefoncularla ve servisle bir konuşayım
    quote:

Orijinalden alıntı: turker03

neyse bir fikri olan yok sanırım ben telefoncularla ve servisle bir konuşayım

İç ekran kırılmıştır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

sağol dostum, bu sabah gittim kargoya verdim servise gönderdim, iki sene olmasına 10 gün kalmış, ki garantiye de girer mi bilmiyorum. Ayrıca anlaşmalı diye mng kargoya gittim ancak hiç fiş makbuz filanda vermediler telefonu aldığına dair nereden takip edeceğiz nasıl haber gelecek hiç bilmiyorum. Umarım telefon hepten kaybolmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turker03 -- 28 Mayıs 2015; 13:56:34 >
    |
    |
    Bahsedilenler: captor34, Thomas A. Anderson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Konu Sahibine Özel
    Beyler telefon bugün servisten geldi, kısa sürede parça temin edilip yapılması beni sevindirdi. Ayrıca garanti kapsamında olduğu için ücret ödemedim. Garanti de 5 gün sonra bitiyormuş
    |
    |
    beyaz ekran genelde ekranın kablosu oynayınca yapıyor benim olmuştu açttım yaptım :D

Geçmiş olsun

ekranı değiştirmişler panpa
    |
    |
    hep öyle olur zaten kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    hayırlı olsun panpa daha düşürme ekran telefon parası yoksa garantin bitmeden olmuş şükür

edit: pardon afyon ve samsunlarla karıştırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hep öyle olur zaten -- 4 Haziran 2015; 20:23:34 >

beyler nazar değdi, telefonu gece şarja koydum, sabah kalktım telefon çok sıcak ve kapalıydı. Garantıiye geri gönderdim anakartı yanmış, 280 tlye değişiryormuş, garantisi de 2 gün geçtiği için ücret gerekiyor tabii

O değil de telefonun içindeki resimler numaralar her şey gitti, kurtarma şansımızda yok sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turker03 -- 15 Haziran 2015; 19:01:05 >
    |
    |
    hep öyle olur zaten kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    geçmiş olsun panpa çok talihsizsin gerçekten sd kartın yokmuyduki içinde, servise gittikten 15 20 gün sonra bozulması ilginç gerçekten, ama servis resimlerini kurtarabilir sanırım bi rica et bence yapar insanlık halidir birden bozuldu yedeğim yoktu felan de işte bu teknolojiye güven olmuyo sürekli önemli olanları yedekliceksin
    |
    |
Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
Radyo Dinle
Sohbet
Cancer Clinical Trials
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.