Şimdi Ara

GÜNCEL ELEKTROGİTAR TAVSİYESİ ! LÜTFEN !

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaklaşık 7 yıl önce müziği/gitar ve harmonika bırakmıştım. Geri dönüyorum.
    Günceli kaçırdığım için sizin tavsiyelerinize ihtiyacım var.

Eski sistemim ; Fender Stratocaster 1974 Amerika , Marshall MG30 DFX, Boss OS-2, Cry Baby Vah. Hepsini sattım.
    Türler ; Blues, Classic Rock, Psycedelic Rock, Trip Hop. Azcık Grunge.

Örneğin; Led Zeppelin, The Who, Queen, Jimi Hendrix, Massive Attack, Portishead, Coldplay, Pearl Jam, Muse, Radiohead, Kasabian, Erkan Oğur, Daft Punk... Çok fazla var hepsini yazmayım. Bunları genel olarak çalmıştım.

Bu tür grupların ve kişilerin şarkılarını çalıyordum. İddialı olmamakla birlikte blues alt yapısına sahibim. Harmony bilgim orta düzey. Pratik yönünden yeni başlayandan farkım kalmadı. Ancak çok uzun sürmeden toparlarım diye düşünüyorum.

Tercihen, Fender, Squier, İbanez, Jackson, Washburn gibi markalardan güncel olarak uygun fiyatlı ve bu bilgilere uyan modelleri önerebilir misiniz ? Başlangıç kitleri de olabilir, amfi ile birlikte.
    Bütçe : Nakitte 1000 TL, Taksitte 1500 TL.

Şimdiden teşekkür ederim, ocağınıza düştüm.

• Fenderini satmakla büyük hata yapmışsın 1500 lira bandında maksimum amfi+gitar alırsın.
    Öncenden tecrüben varmış zaten gidip ikinci el alman en mantıklısı olacaktır hem gitarı hem amfiyi.
    Kur bu kadar yüksekken sıfıra yönelme derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: --V--

Fenderini satmakla büyük hata yapmışsın 1500 lira bandında maksimum amfi+gitar alırsın.
    Öncenden tecrüben varmış zaten gidip ikinci el alman en mantıklısı olacaktır hem gitarı hem amfiyi.
    Kur bu kadar yüksekken sıfıra yönelme derim

Fenderi zamanında 1600'e sattım, şuanda benim kasa 4.500 falan ikinci el...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.