Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (9814. sayfa)

5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 15 Misafir (3 Mobil) - 15 Masaüstü5 Mobil
5 sn
235.139
Cevap
1.165
Favori
11.770.963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 98129813981498159816
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şu cümleyi kurmayın gerçekten lanetli x10 katına aldığımız ürün var.Örnek forumda gif e dönem dolar 1.78 oldu artık pc alınmaz lafı.

• Alkımm kullanıcısına yanıt
    🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • berk768 kullanıcısına yanıt

ithalat hedefi ne kadar olmuşç hep bardağın dolu tarfını gösteriyor yandaş basın bir de öteki yönü var

• acquiles kullanıcısına yanıt
    yeni çıkan modelinin, dünyada en pahalı satıldığı ülke Türkiye imiş. hayaldi akp ile bu da gerçek oldu.
    gerçi, verginin vergisini almayı akıl edenlerden , daha azını beklemezdik.

https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiye/dunyanin-en-pahali-iphone-14u-turkiyede-satiliyor-1979070?utm_medium=Slider%20Haber&utm_source=Cumhuriyet%20Anasayfa&utm_campaign=Slider%20Haber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 9 Eylül 2022; 12:47:31 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

yöntem belli, sonuç belli. ama halen deniyoruz diyorlar. nereye kadar deneyecekler? moratoryum ilanına kadar mı?

"cambaza bak" taktiği. mesela millet açlıkla terbiye edilirken "ey yunanistannn" çekilmesi de aynı taktiktir. normal ülkede normal vatandaş yemez. bizde yiyen kemik kitle mevcut, maalesef.

• ozbey08 kullanıcısına yanıt
    akp şakşakçılarına anlatamazsınız. bir elinde cımbız, bir elinde ayna, umurunda mı dünya.
    cımbızla veri seçer, aynayı kendi hayatlarına tutar. vatandaş ta aynı zenginlikle yaşıyor gibi yaparlar.

• bu arsa işi beni cezbetti.

1 milyonluk ev 3-4 kişi ortaklaşa alınmaz kimse buna yanaşmaz.

ama arsa olunca 3-4 kişi birleşip kurbanlık danaya ortak olur gibi arsaya ortak olup alınabilir.

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥
    🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥dünya gazetesi
    Erdoğan: Sadece konut değil arsa da var
    https://www.dunya.com/gundem/erdogan-sadece-konut-degil-arsa-da-var-haberi-668480

Sonra risaleyi şuyu davasını yapıştırır ortaklardan biri, tüm arsayı alacak paran yoksa elinden kelepir fiyata kıl gibi çeker alır öyle bakakalırsın.

• Sinirli ve Süratli kullanıcısına yanıt

biz Türk halkında neden ortaklıklar yürümüyor?

elin Amerikalıları üniversite arkadaşlarıyla beraber ortak olup şirket kurabiliyorlar. hiç sorun çıkmıyor ama bizde aile fertleri bile ortak bir arsa alsa sorun çıkıyor.

17 yıllık iş deneyimim ile söyleyebilirim ki ortaklıkla iş yapmadığım zaman işler çok çok daha sorunsuz oluyor. Arkadaş dediğiniz insanlar işin içine çıkarları girince filmlerdeki kötü karakterlere dönüşüveriyorlar. Siz de iyi niyetli biri iseniz bundan maddi manevi zararla ayrılıyorsunuz. Arkadaşla muhabbetten öteye gitmem, bir kuruş borç dahi vermem. Borç da ayrı bir olay, aman diyeyim.

• borsa şu gün düşecek bugün düşecek dediler yükseldikçe yükseliyor . özellikle bankacılık hisseleri bugün düşer,yarın düşer o vakit alırım dedim hergün yükselip duruyor çok sinir bozucu.

portföyüme bankacılık hisselerinden birini almadığıma çok pişmam oldum. 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

Yabancı birisiyle ortak işe başladım. İşler yavaş çünkü turist yok ülkede ve zaten yeni başladığımız için işte azdı. Sonra yine bir şekilde devam ettirdik bu arada bu kendisine bir iş buldu ve orada çalışmaya başladı hiç umursamıyor bizim işi ben kendi başıma yürütmeye çalışıyorum. İnstagram’da bişeyler paylaşıyorum hareket olsun diye ama gelip müdahale ediyor kaldırıyor 2 yıl böyle geçti. Bir kaç defa tartıştık sonra tekrar barıştık 10 gün önce tekrar tartıştık. Bu arada müşterilerle ilgilenmiyor bütün yazışmaları ve işleri kendim yapıyorum sosyal medya ile de kendim ilgileniyor ona bile bakmıyor. Tek derdi havadan gelen para ve ben bu havadan gelen para olayını 1 yıldır sürdürüyorum yani hiçbir şey yapmadığı halde buna vermeye devam ettim. Son 3 aydır hiçbir şey vermiyorum ve geçen 10 gün önce tartıştığımızda para konusunu açtı ve edipsizce konuştu. İnstagram’dan girişini engelledim ve sonra beni oradan attı. Zor bela hesabı Facebook ile iletişime geçerek geri aldım. Artık görüşmüyorum. Bir sürü fedakarlıklar yaptım ama insan nankör olunca fayda etmiyor. Şimdi kafam rahat zaten beni de engellemiş onu diğer hesaplardan engelleme gereği bile duymadım o kadar tiksindim. Ortak iş yapılmıyor, çünkü tek taraf işe her şeyini katarken diğeri sadece havadan kazanç sağlamaya çalışıyor. Çok daha uzun detayı var da ben kısaca anlattım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 9 Eylül 2022; 13:50:14 >

Tek derdiniz bu olsun 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 parasi parasi tl de, tereyağ gibi eriyip alım gücü yerin dibine girenler halay çekiyor.. Sizin dert ettiğiniz şeye bak :)

• pozitif bilimler iflasta!!!

"Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Kurum: Asgari ücretli vatandaşlarımız maaşlarıyla ev alabilecek"

https://t24.com.tr/haber/cevre-sehircilik-ve-iklim-degisikligi-bakani-kurum-asgari-ucretli-vatandaslarimiz-maaslariyla-ev-alabilecek,1058273

"Nasreddin Hoca, bir sabah evden çıkarken ‘‘Hanım canım çekti, bu akşam güzel bir ciğer yahnisi yiyelim, ben ciğeri alır sana yollatırım'' demiş.

Kasaptan iki okka ciğer alıp eve göndertmiş. Hocanın hanımı, yahniyi hazırlayıp pişsin diye ocağın üstüne koymuş. O arada iki çift laf etmek için komşuya geçmiş. Ama çeneye dalmış. Ateşte yemek olduğunu unutmuş. Birden hatırlayıp telaşla eve dönmüş; bir de ne görsün, ciğer yahnisi kömür olmuş. Tabii çok üzülmüş. Üstelik kocasından laf işiteceğinden, içini bir korku almış. Akşam hoca, daha kapıdan girer girmez ‘‘Hanım hazır mı ciğer yahnisi? Karnım da çok aç, getir de yiyelim'' diye gürleyince eli ayağına karışmış. ‘‘Hoca efendi, yolladığın ciğerleri nankör kedi yedi'' diye yalanı kıvırtıvermiş. Hoca, durumda bir anormallik olduğunu sezinlemiş. Gel pisi pisi, deyip kediyi yanına çağırmış. Sonra hayvanı ense derisinden tutup havaya kaldırmış. ‘‘Hanım söyle bakalım'' demiş, ‘‘Şu havaya kaldırdığım kedi, gelse gelse iki okka gelir. Eğer elimdeki şey kediyse, ciğer nerede? Yok bu şey ciğerse, kedi nerede?''"

5500 lira ile yaşayacak, üstüne ev alacak. dalga geçmenin bile adabı vardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 9 Eylül 2022; 13:58:26 >

• 1234Rambo kullanıcısına yanıt

Hata şurada. O evler asgari ücretle geçinenler için yapılmıyor.. Reklamlar öyle sadece.. 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• 1234Rambo kullanıcısına yanıt

Adam yaşayacak dememiş ki, maaşını verirse ev alabilecek demiş galiba. Öteki türlü nasıl olur bilemiyorum

• Eng. kullanıcısına yanıt

Belki de roketle şehir merkezine 10dk lik yolda da olabilir rakım 2000 metre 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

her halükarda algı yapıyorlar. vatandaşın aklıyla dalga geçiliyor. aya dört şerit yol yapacağız sözünün zamanı gelmiş.

• Hazine Bakanımız Sayın Nebati çalışıyor…

https://twitter.com/nureddinnebati/status/1568192713656352771?s=46&t=PL2JFR9_aXSanORWGtiTBg

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 98129813981498159816
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.