Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (6829. sayfa)

9 Kayıtlı Üye (5 Mobil) ve 40 Misafir (2 Mobil) - 42 Masaüstü7 Mobil2 iOS1 Android
5 sn
235.111
Cevap
1.165
Favori
11.769.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
6. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 68276828682968306831
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de fed in dolaylı olarak Coin ile kara para akladigini düşünüyorum dün konuştuk bizim dost meclisinde

Bu işin arkasında fed var adım gibi eminim ama ispatlayamam :)

Kazanan yine abd ve dolar olacak günün sonunda. Not alın...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bu altin nedir ya yolunu bulamadi Bir türlü

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ben hala faizi düşüreceklerini düşünüyorum. Bu düşüşüde forex'deki dolar/tl short pozisyonları patlatmak için yaptıklarını düşünüyorum. Ne olacak bakalım.

• redferrari R kullanıcısına yanıt

istese bir anda sıfıra indirir.Asıl mesele coinleri istasyon olarak kullanan karanlık ağ çünkü hızlı bir şekilde para taşınıyor offshore hesaplarada bu sayede gidiyor muhtemelen.

• noldu naber? dolar artacak, yok 8 olacak, yok 9 olacak diyenler dolar çakılınca hemen sus pus olmuşsunuz, kuruyup kalmışsınız?

• dark dragon kullanıcısına yanıt

altın madeni buldu sanırım.🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• ozbey08 kullanıcısına yanıt
    🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥

Destekten cevap geldi

• redferrari R kullanıcısına yanıt

kapanmaz artık ama yeniden aşılamada bir 1 aylık kontrollü bir döneme girilebilir oda max 1 ay aralık ocak gibi çünkü yeniden aşılama gerekecek ve görünen gerekli.Yeni yılda kapanmanın k sı olmaz hiçbir yerde.

• faiz indirimi oncesinde hep doloar düşüyor zaten dahamı öğrenemediniz, yarına tampon olsun diye.

tahmini 100 puan düşçek yine %1-1,50 civarı artar bugünkü tamponla aşırı uçması engelleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 20 Ekim 2021; 18:28:48 >
  • kerimcem K kullanıcısına yanıt
    Çıkar mi yarin hocam

• Daha geçen ay öldü bitti denilen bitcoin yine zirvelere gitmiş, EFT' leri SEC' den onay alıp Amerika'da borsalara girmiş.

• Redeemertr kullanıcısına yanıt
    Çıt yok

• dolar sert çakıldı 9.23 🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥  🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 

• Faıthful kullanıcısına yanıt

Bunlar böyle hocam biraz çıkınca ortalığı yangın yerine çeviriyorlar sonra devasa çakılınca hoooopp hiç biri ortada gözükmüyor, başlık birden bire kovboy filmlerindeki boş sokakta çalının yuvarlanarak geçtiği sahneye dönüyor.

• Bugün piyasalar da döviz kurları düşüşe geçti... İçeriden haber alanlar sattı sanırım... kârdan zarar ettik Maliyet 8.48 TL bekleriz önemli değil yarın faiz artırımi gelirse piyasalar nasıl olur kimse bilmiyor.. Krediler iyice kitlenir... Öyle yada böyle döviz yükselecek ama yüksek faiz oranları uzun yıllar hayatımız da kalacak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sokrates 1983 -- 20 Ekim 2021; 18:49:19 >
  • Lan Şahap'da mı kovuldu yoksa

Hehe şaka bir yana ya içeriden haber geldi faizler sabit kalacak deyu ya da kamu bankaları müdahale ediyor faiz indirimi öncesi yarın görürüz artık.

• amadeus99 A kullanıcısına yanıt

Afrika ve Brezilya ya da yön veriyoruz sanırım :)

Şahap şanslı.. Yarın için pay çıktı adama

• acquiles kullanıcısına yanıt

Ha küresel mi bakmamıştım bugün. Şaşırdım gece gece. Rubleye bakayım dur beni ırglayan orasıydı o da 70'e gelmiş. Güzel güzel.

• bizimkiler yumruğunu masaya sert vurdu anlaşılan.

yalnız başlığı düzeltin hemen. algı operasyonu yapmayın dolar 9.31 diye. dolar şu an 9.22 dir.

• faiz artırımı gelecek sanırım indiriminden öte.

• 
Sayfa: önceki 68276828682968306831
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.