Şimdi Ara

GÜNCEL DOĞUBANK CEP TELEFONU FİYATLARI (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.267
Cevap
3
Favori
955.681
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tijyan su 6630 645ytl vardı ondan haber varmı
  • sokullu kardeş topikler (başlıklara ) bir göz atıver o işde patladı.....
  • [Deleted by Admins]
  • [Deleted by Admins]
  • tijyan beni çözmüştün hatırladınmı? o d500 işi varya o bize kaçtı ....
  • [Deleted by Admins]
  • quote:

Orjinalden alıntı: allroad

quote:

Orjinalden alıntı: vaho77

d500 icin $600 fazla, hepsiburada.com da 2 yil garantili, havale ile 778,48 ytl. 22 Subatta stoklarina giricekmis. bu arada gecen haftaki mesajlarin birisinde arkadasin teki hepsiburada.com guvenilir mi diye sormus, hepsiburada.com bir dogan holding kurulusudur. Bir de yine dikkatimi cekti gecen hafta ki mesajlarda eniyipazar.com diye bir siteden bahsedilmis, sozde populer telefonlar piyasa degerlerinin yarisina yakin fiyatlara satiliyormus bu sitede ve para toplanmis sanirim bu site araciligiyla. merak ettim baktim karsima cikan mesaji aynen geciyorum. "Bu sitenin musterililerini dolandirdigi tesbiti ile yayini durdurulmustur." Arkadaslar boyle ne oldugu belirsiz sitelere itibar edip para cikartirsaniz sonra uzulursunuz.

vaho arkadasım.. Dogan holding olması yeterli ne kadar dolandırıcı oldugunu anlamak için:) neyse...ama alışveriş yapılabilir sanırıım:)

katiliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vaho77 -- 15 Şubat 2005, 21:37:23 >

• [Deleted by Admins]
  • Merhaba arkadaşlar, dün hepsiburada.com dan d500 önsiparişi verdim. bu sabah geliş tarihi 04.03.2005 e ertlendi diye mail geldi. siparişimi iptal ettim. ankara'da d500 fiyatı bilen var mı?
  • doğubankta 7250i bulabilirmiyim varsa fiyatı nedir acaba
  • Arkadaşlar 6670 7610 ile 6600 ın kamera dışında hiçbir farkı yok diye bilyorum ben eğer aralarındaki 300 ytl ye değecek kadar bi fark bilen varsa solesin veya başka bi fark 6600 sadece 640*480 hatta kızılötesi bile var kumanda edebiliyoruz farkları söyleyebilirmisiniz biraz acil!!!

• su sony ericsson un yeni telleri ne zaman gelcekmis bilen varmi?
  • sx1 ne kadar
  • arkadaslar 6610 ıkıncı el dogu bankta takas esnasında nekadara sayarlar

en kısa zamanda cevap beklıyorum tesekkurler
  • s700i ve 6630 istedik ama nafile :)
  • 6630 700 civarı
  • erman 374 kardeş bu doğubank tam olarak nerde?ayrıca burdaki telefonlar spot mu oluyor?
  • Dogubank, Istanbul Sirkeci Tramway duragindan icerilere dogru gir oralarda.. Telefonların tamamı spot degil..
    Garantilide var spotta...
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.