Şimdi Ara

GÜNCEL DOĞUBANK CEP TELEFONU FİYATLARI (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.267
Cevap
3
Favori
955.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6260 kulananların dikkatine 6260'ı olupta aldğına pişman olan varmı bekliyorum
  • 6260 mı yoksa sx1 hangisi sizce
  • Of ya işyerinde mesaideyim yoksa bir doğubank yapılırdı bugün.
    D500 ve V3 fiyatı ögrenecek bir arkadaş varmı?Birde 6670 lütfen.
    V3 garantili ciddi bir fiyat indirimine gitmiş.YAnlış hatırlamıyorsam 800 civarı bir fiyatı var.
    Zaten Almanya'da 350 Euro civarına düşmüş.S700i ise 380 Euro civarında.
    http://www3.guenstiger.de/gt/main.asp?kat=71 adresinden en ucuz satıs noktalarının ve fiyatlarının oldugu linkler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realgs -- 12 Şubat 2005, 12:29:06 >
  • arkadaş söyledi s700i 730milyonmuş ama pazarlıksız ;) hadi hadi beklioz fiyatları koca donanımhaberden giden olmazmı yaw (biz gidemioz :P )
  • arkadaşlar giden biri olursa SX1 var mı dogubank'ta bir ögrense...
  • arkadaşlar piyasayı daha iyi akip eden varmı yaw telefonların fiyatları düşüyomu yoksa yükseliyomu bu spot kanunu ile ilgili...

• fiyat yükselmesi olmaz, çok anlamsız... bence

ama fiyat düşüş hızı azalır
  • doğubankta sx1 yok arkadaşlar 6260 aldım tip olarak çok güzel bir telefon ama kamerası bir boka yaramaz haberiniz olsun kamera için alıyorsanız almayın 6600 kamerası beş basar sx1 genpada var garantili 430 milyon
  • kapağı tarayıcı moduna getir 640*480 foto çek 6260 ta....
  • simdi ben bandırmadan feribota binip yenikapıda inecem..ordan dogubank a nasıl gecebilirim yardımcı olurmusunuz ve fiyatlarını örenmek istediginiz tel.leri yazın aksama bilgilendiririm sizi
  • eminönüne geç ordan tramwayla sirkeciye. orda inince kime sorsan gösterir. S700i ve 6630 ve V3
    bekliyoruz hemen ;)
  • Yenikapıdan inince hemen önünden otobüsler kalkıyor.Eminönü ne giden birisine binersin.Tramvay yok şu anda yenikapıdan .Ama dur tren var en iyisi trene bin daha az yürürsün.
    quote:

Orjinalden alıntı: gorkemkazan

simdi ben bandırmadan feribota binip yenikapıda inecem..ordan dogubank a nasıl gecebilirim yardımcı olurmusunuz ve fiyatlarını örenmek istediginiz tel.leri yazın aksama bilgilendiririm sizi
  • Arkadaşlar yarın günübirlik doğubanka gidicem ve ne alıcağıma oradaki fiyatlara göre karar vericem salı günü güncel fiyatları burada yayınlarım
  • doğubanka gitmek eğer anadolu yakasındaysanız kartal pendik bostanvı maltepe göztepe fln tarafları içn söylürum minibü otobüs veya dolmuşa biniyosunuz sonrada kadıköyden eminönün vapuruna sonra emiönünden 5 dk lık yüyüme mesafesi ve kime sorsanız gössterir
  • eminönünden trayawa gerek yok yakın zaten birde yenikapıdan trene binme üzerindeki para telefon ne varsa gidebilir....
  • ben n-gage qd istiyom bi zahmet..
  • van hojdonk 680*480 ne nasıl getircem açık yazarmısın sana bir zahmet 6260 ta teşekkür ederim
  • bosver abi atla bi taksiye yeni kapıdan eminönüye kadar 10 milyonum var götürürmüsün desen götürür.en garantisi.bırak sonra telefon parasınıda çaldırırsın al başına belayı...
  • S710 yok dimi doğu bankta??? bide güvendiğiniz bir dükkan varmı burda?
  • İZMİR PİYASASI SIFI 620 YTL 2.EL 430-500 YTL
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.