Şimdi Ara

GÜNCEL DOĞUBANK CEP TELEFONU FİYATLARI (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.267
Cevap
3
Favori
955.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lan sen bidon musun sen 8 ekimdeki mesaja 31 ocak 2005te yorum yaziyosun akilli ol
  • quote:

Orjinalden alıntı: f1colic

quote:

arkadaşlar samsung d500 kullanan var mı? nasıl bi alet? 6630 mu d500 mü? ben nokiacıyımdır, başka telefonlara pek sıcak bakmıyorum açıkçası ama bu harika fln diyolar. fikri olan var mı??? başka marka telefon tavsiyesi olanlarda yazsın lütfen. maximum 700 gibi bi fiyat düşünüyorum, ama çok kararsızım. samsunga nokialardaki gibi programlar yüklenir mi? of allahım neden sanki bu kadar çok telefon vaaaaaaaaaar.................

birde world yada maximum karta vade farksız 12 taksit yapan nereler var?? ayrıca en ucuz garantili telefon nereden alınır???????

• arkadaşlar v600 doğubankta bulunuyormu ve ne kadar son fiyatını.
  • arkadaslar aynı sorunun cevabını bende bekliyorum 7610 mu 6630 mu yoksa d500 mü??? hangisi en iyi??? 7710da telefon tipi yok bence... bu 3 telefona dogubankta en son nekadar istiyorlar... bugunun fiyatlarını bilen varsa cok iyi olur...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alkım -- 31 Ocak 2005, 11:49:50 >

• arkadaslar taze taze telefon fiyatlari
    sony ericsson p910i full kutu :1.000 ytl
    nokia 7710 full kutu:1.000 ytl
    motorola v3 full kutu:880 ytl
    kusuruma bakmayin fazla duramadim içeride o yüzden sadece ilgilendigim telefonlarin fiyatlarina bakabildim. motorola mpx220 ve sx1 hiçbir dükkanda yoktu. p910i ile 7710 u yukaridaki fiyatlarin altinda alma imkaniniz var. çünkü kimsecikler yoktu pazartesi olmasina ragmen. bütün dükkan sahipleri kapilarda müsteri bekliyorlardi. bence de fiyatlar gittikçe düsecek.

(not:isterseniz fotograf makinesi fiyatlarini da söyleyebilirim)
  • quote:

Orjinalden alıntı: sadu23
    (not:isterseniz fotograf makinesi fiyatlarini da söyleyebilirim)

Valla bence ilaç gibi olur
    her en kadar cep olsa da mobil doğubank fiyatları deriz bundan sonrası için
  • son baktigimdan beri fotograf makinelerinin fiyatlari inanilmaz düsmüs. saheser bir sony dsc t-3 700 milyondu. ayrica dsc-w-1 600 milyondu. yeni bir makina gelmis sony s700i gibi onun fiyatini bile koymamislardi, moralim bozulmasin diye içeri girip sormadim ama garantili fiyatlarin çok altindaydi foto makinalarinin fiyatlari. yaninda da her türlü aksesuvari veriyorlardi.
  • quote:

quote:

quote:

arkadaşlar samsung d500 kullanan var mı? nasıl bi alet? 6630 mu d500 mü? ben nokiacıyımdır, başka telefonlara pek sıcak bakmıyorum açıkçası ama bu harika fln diyolar. fikri olan var mı??? başka marka telefon tavsiyesi olanlarda yazsın lütfen. maximum 700 gibi bi fiyat düşünüyorum, ama çok kararsızım. samsunga nokialardaki gibi programlar yüklenir mi? of allahım neden sanki bu kadar çok telefon vaaaaaaaaaar.................

birde world yada maximum karta vade farksız 12 taksit yapan nereler var?? ayrıca en ucuz garantili telefon nereden alınır???????

arkadaşlar bilenler bi cevap versin yaa, başka arkadaşlar da var aynı sorunun cevabını bekleyen......

• sakın kazıklanmayın siemens 3mp telefon çıkarttı ötekilerde yenileri çıkartacaklar fiyatlar çok düşecek
  • quote:

Orjinalden alıntı: PolatA

lan sen bidon musun sen 8 ekimdeki mesaja 31 ocak 2005te yorum yaziyosun akilli ol

kusura bakmayın.....
  • quote:

Orjinalden alıntı: TİJYAN

Yok mu 6600spot ne kadar?

436 ytl galiba
  • arkadaşlar mpx220 kadıköyde satışta.
    boğa'ya giden sağlı sollu telefonculara bakın ben 2 tanesinde gördüm. doğubank a gelişi ertelenmiş.garantili gelişi için netcell ile görüştüm gümrükte bekliyormuş ama gümrükten izin çıkmamış ve mart ayının ortası beklediklerini söyledi satış bölümünden biri.
  • arkadaşlar mpx220 kadıköyde satışta.
    boğa'ya giden sağlı sollu telefonculara bakın ben 2 tanesinde gördüm. doğubank a gelişi ertelenmiş.garantili gelişi için netcell ile görüştüm gümrükte bekliyormuş ama gümrükten izin çıkmamış ve mart ayının ortası beklediklerini söyledi satış bölümünden biri.
  • ne kadar kardes fiyati?
  • arkadaşlar SL55 fiyatının bilen var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sly11

arkadaşlar mpx220 kadıköyde satışta.

ewt gördün ve fiayat sormadın mı fiyat nedir ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: the_master

quote:

fiyat 900 iki eşit taksit dedi...
    1 yıl dükkan garantisi veriyor.
    sizce çokmu pahalı?

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: the_master

quote:

fiyat 900 iki eşit taksit dedi...
    1 yıl dükkan garantisi veriyor.
    sizce çokmu pahalı?

Garantilisi 1 Milyar olan bir telefon için evet pahalı..

• bir de 7260 lütfen..
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.