Şimdi Ara

GÜNCEL DOĞUBANK CEP TELEFONU FİYATLARI (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.267
Cevap
3
Favori
955.657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • meraba beyler sizce orjinal kutulu 6600 mi alayim yoksa spot 6670 mi

• bence spot 6670 güzel telefon
  • 6670 in spot fiyatlarindan haberin varmi 700 filan diye duymustum
  • 660 milyon tiko
  • dogubank fiyatı: sagem x 7 320 lira
  • 6630 genpaya ocak sonu şubat başı gibi geliyormuş ilgilenenlere duyrulur fiyat belli değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahtapoth -- 4 Ocak 2005, 16:36:40 >
  • arkadaşlar yok mu son tel fiyatlarını bilen????

s700i
    6670
    6630
    p900
    p910i
  • k700i
    sx1 ve
    p800
    ne kadar bunların spot fiyatı
  • quote:

Orjinalden alıntı: MadMax84

k700i
    sx1 ve
    p800
    ne kadar bunların spot fiyatı

ewet ne kadar
  • quote:

Orjinalden alıntı: pesten

arkadaslar su an bir tel almak üzereyim ama kac kişiye sorduysam hepsi baska fikir verdi buradakilerin bilincli olacagini dusunuyorum ne almami onerirsiniz acaba para onemli degil ama su ana kadar sadece nokia kullandigim için digerleri itici geliyor onerileriniz nokialarla ilgili olursa sevinirim
    bu arada dogubankta heryere guven olmaz bi tel aldim baya sorun cikti ama ondan oncekilerde hiç bi sorun cikmamisti bilmediginiz yerlerden alisveris yapmayin derim

eğer aynı özelliklerdeki telefonu daha pahalıya almak istiyorsan 6260 al aksi halde s700i almanı tavsiye ederim çok iyi bir telefon
  • burdan herkese söylüyorum sakin 6260 almayin tamam belki sekilli telefon ama özellikleri 6600 kadar ismine para verirsiniz yani
  • yüksek pikselli kameralı,bluetooth'lu,80 gr.mı geçmeyen,fiyatı 100 YTL yi geçmeyen ve 3-4 taksit olabilecek cep telefonu arıyorum.garantili ve faturalı olacak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kartal

yüksek pikselli kameralı,bluetooth'lu,80 gr.mı geçmeyen,fiyatı 100 YTL yi geçmeyen ve 3-4 taksit olabilecek cep telefonu arıyorum.garantili ve faturalı olacak.

• agalar sl55 we sl65 in doubank fiyatlar1 nelerdir?????tawsiye edermisiniz bu telleri?yard1m pls...
  • 6260 son fiyat nedir??? kutusuz sadece siyah olanından nakit para 550 milyona düştüğünü duydum....
  • quote:

Orjinalden alıntı: kartal

yüksek pikselli kameralı,bluetooth'lu,80 gr.mı geçmeyen,fiyatı 100 YTL yi geçmeyen ve 3-4 taksit olabilecek cep telefonu arıyorum.garantili ve faturalı olacak.

Kartal bildigim kadariyla dedigin ozelliklerde 100 Lira ya telefon yok !
  • Samsung D500 için bekliyorum,var mı arkadaşlar raflarda gören...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Punisher

Samsung D500 için bekliyorum,var mı arkadaşlar raflarda gören...

Valla Telpa ile görüştüm.15-20 güne kadar 800 YTL civarında fiyatla çıkacakmış piyasaya.
    Doğubanka düştümü bilmiyorum.Yolu oralara düşen bildirsin.
  • sizce garantili 6670 mi? spot 6630mu?
  • 2side degil yukarıda da söyledim spot 6670 :)
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.