Şimdi Ara

GÜNCEL DOĞUBANK CEP TELEFONU FİYATLARI (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.266
Cevap
3
Favori
955.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • saol meclisi ala baba...k700i alayım ben en iyisi...
  • arkadaşlar dün izmir çankayada gezerken 600 milyona s700i buldum oracıkta alacaktım ama bi 6600 a baktım birde cebime ama cebim bana hayır diyordu çankayalı varsa dükkanlara bi sorsun belki satılmamıştır.
  • 600 dolara 6630 buldum

ehue..

alsam mi acaba??

bence daha da dusecek..

gecen hafta 850 dolardi

simdi 600 dolar..

demek biraz daha beklesem 500 dolara alcamm
  • yav arkadaslar 6600 ımı deniştirmek istiyorum sıkıldım artık 1 senedir. acaba ne almalayım karar veremiyorum.şarjı biraz fazla giden 6600 dan aşağı olmayan bi tel arıyom siz ne önerirsiniz.mpx220 hoşuma gitti ama biraz pahallı geldi fiyatı acaba ne zaman düşer.
  • beyler p900,6630,7610 fiyatı verirmisiniz size zahmet...
  • ya bizim kuzen bu6630u 250 paunda aldı ingiltereden arkadaşı getirdi burda nası bukadar pahalı butel
  • en güncel fiyatlar dün tüm arakdaşlara kıyak olsun diye Doğu banka gidip fiyatlari aldim işte fiyatlar
    sonyericsson p910i 820-850 $
    nokia 6260 670 YTL
    nokia 6630 610 $
    p900 ikinci el 600 YTL
    ilgililere duyrulur
  • Ya arkadaşlar mpx220 var mıdır doğubakta?? Hİç gören oldumu? TAbiikide fiyatta önemli ne kadar eğer görüldüyse?
  • bu verdigin fiyatlara KDV eklemiyoruz degilmi birde ?
  • 6600 ne kadar
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozy1905

Ya arkadaşlar mpx220 var mıdır doğubakta?? Hİç gören oldumu? TAbiikide fiyatta önemli ne kadar eğer görüldüyse?

Arkadasim Daha yeni girdi TR'ye o telefon dogubank'a girecegini sanmiyorum ama hiçte belli olmaz bir dolaş gene Motorola MPX200 in kardesi bak bu telefon suan 159 € ya düstü düsünürsen eger ,Motorola MPX220 icin bekle derim daha erken düşer o telefon.
  • 6260 720 milyon arkadaşlar....
  • sx1 hala satılıyomu ,oyleyse ne kadar bide 6600
  • Ne KDV si yaw ole bişi olurmu Hic devlet ozmn Dogubankı Gercekten banka olarak gorur bea
  • meclisi ala nedir sendeki bu p910 ısrarı anlamıyorum. s700 e takoz diyorsun p910 farklı mı? cezaya selamlarımı iletirsen sevinirim...
  • ya baktım s700 e çok manyak tel ama kalın...acık takoz...
  • arkadaşlar bide bu k700i nin son fiyatı nedir?doğubankta garantili we spot olarak?
  • 6630 a takoz dienler s700i ile oynasın hangisi daha iyi bu arada kutulu 6630 fiyatı verebilecek war mı?
  • herkese iyi akşamlar arkadaşlar 2 hafta önce mpx 200 aldım sonra bi arkadaşım ısrar edince telefonu aldığım fiyata ona sattım mpx 200 ile ilgili en önemli sıkıntım pil süresinin kısa olması ve çekim gücünün zayıf olması. şimdi yeni bir tel almam lazım bilgisi olan arkadaşlarıa iki sorum var

1- telefonlar arasında çekim gücü ile ilgili bir fark varmı mesela şu marka telefonlar daha iyi çeker yada şu model telefon iyi çekiyo diye çünkü çalısıtgım yerde turkcell zayıf cekiyo, yani inanın bu konuda cok buyuk sıkıntım var su an eski telefonum olan t230 kullanıyorum mesela t230 mpx200 den daha iyi çekiyo.

2- samsung x460 kullanan varmı bence hoş bi telefon ve ihtiyaclarıma cevap veriyo merak ettiğim adres defteri nasıl benım ıcın önemli olan tıpkı mpx200 de oldugu gibi aynı kişi için birden fazla numara kaydı yapabilmek mpx 200 deki kadar geniş olması gerekmiyo ama ben adres defterinde bi isme girdiğimde başka hiç bir tus kullanmadan butun numaraları görüp arayabilmeliyim. x460 bunu sağlarmı.
  • Beyler; biriniz şu kutulu 6630 fiyatını verin de tel işi bir süreliğine bitsin lütfen...
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.