Şimdi Ara

GÜNCEL DOĞUBANK CEP TELEFONU FİYATLARI (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.267
Cevap
3
Favori
955.621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her nedense kimse 2 megapixel`lik S.Ericsson K750i`den bahsetmiyor? Simdiye dek gelmesi lazimdi... Hele tel`in hasosu S700i`ni fiyatini sormamak icin ortaklasa karar alinmis sanki?
  • 6680 şuan dogubankta 850-900 arası değişmekte
  • yaa beyler 6680 in fiyatı 850-900 arası deniyo da 1 ay icinde bu telin fiyatı ne kadar duser tahmini olarak ????????????
  • walla ben ay sonnunda almayı düşünüorm,kanun olayı var..haziranda onaylancak diyolar,onaylanırsa yeni aldığın kaçak hiçbir telefonu kullanamazsın
  • 6680-880 ytl
    6630-570 ytl
    7280-620 ytl
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dr.Mobile

YOKSA SEN 46 SAYFAYI TEK TEK ATLAYARAK MI GELDİN YAZDIN BU MSJI...ACIDIM ŞİMDİ

atladığım flan yook sadece gıcık oluyorum yeni üyeyiz diye bilgisayar başında 11 senedir oturan birine böyle davranmayın.

Ne demek ya 47 sayfa sil gitsin taktım kafayı. Güzelce bidaha konu açsak herkez mahiyetini bilse elimizde süper bi güncel fiyat listesi olur.
  • ya tuncayt oyle diosn ama kazık yemek de var alıyosn teli 15 gun gecmeiyo 100 milyon dusuo birden icine oturuyo o kanun haziranda cıkar 2030 da uygulanır DOGUBANK ENGELLENEMEZ
  • cok ilginc ya pcnet dergisinde okudum. adamlar 5mi 6mi ne megapixel kamerali telefon yapmislar. ya siemens ya da samsungtu tekraar bi bakarim =) deli bisey gordum de.. bu sene cikarmazlar mi onu piyasaya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre d. -- 14 Mayıs 2005, 9:59:19 >
  • ewt bende gördüm onu ama gereksiz...2-3 mp yeterli kaliteli çektigi sürece...

bu arada e720 ve motorola v600 ün fiyatını bilen warmi doğubankta..bide bu v600 ü nasıl bilirsiniz?bana çok karizma geldi...ekran çözünürlüğü de yeterli...
  • YA ARKADAŞLAR DOĞBANKA DAHA K750İ GELMEDİMİ ÇIKACAĞINI SÖYLÜYORLARDI BU AYIN 10 UNA NEZAMAN GELECEK BİLENİNİZ VARMI LÜTVEN YAZINIZ

• Almanyada haftaya çıkacak K750i.Doğubanka düşmesi ay sonunu bulur
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemark

e720 garantili 670 demşsn nerde bu ya
    genpada fln 870
    eger bilen varsa spot fiyatını solesn

İstanbul bağcılarda hatta 650 felan düşmüş olabilir garantilisi.
  • yaw bu d 720 ne zaman cıkcak yoksa cıktıda benimmi haberim yok..
  • samsung D720 Almanyada mayıs sonu haziran başı çıkacak gibi.
    Tr.ye anca haziran ortası gelir(spot)
    quote:

Orjinalden alıntı: meclisi ala

yaw bu d 720 ne zaman cıkcak yoksa cıktıda benimmi haberim yok..
  • d 720 garantili 720ytl arkadaşlar çıktı çoktan telpa garantili
  • bana acilen 400 ytl ye kadar tel önerin arkadaşlar..spot fln olur..kapakli istiom ama...samsung e720 nin spotu kaça acep?
  • bide sl 65 doğubankta kaça?
  • Mpx220nin fiatı ne düzeydedir acaba son fiatını sormuyorum sadece hangi fiyat aralığındadır spot ve garantilisi
  • bu gün ordaydım ve 6630 aldım kvk dan 2 yıl garantili 650 ytl ye aldım .. spot fiyatı 580 diyorlar almayı düşünen varsa garantili alsın derim hemen girişte sağda ...zaten birtek orda garantili bulabildim heryerde spot
  • 6630 500YTL falan olan yer yoq mu?
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.