Şimdi Ara

GÜNCEL DOĞUBANK CEP TELEFONU FİYATLARI (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.267
Cevap
3
Favori
955.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öylede çok satışları yok bakmayın türkiyede millet yemek bulamıyo p910 mu alacak? toplasan şu anda dogubankta kaç tane p910 satılmıştır? laptop fiyatına telefon alıyorsunuz birde öyle düşünün biz konuşuyoruz paraları 700-800 dolar falan ama bunlar ciddi paralar memur maaşını düşünürsen.Velhasıl doğubankta başka işler dönüyor
  • po910 fiyatını en son ne olduğunu bilen yok mu?
  • sx1 in son fiyatı ne kadar?
  • Fiyat konusunda değil de esnaf konusunda söyleyeceklerim var.. Gerçekten haklısınız esnafın büyük bir çoğunluğu dalga geçiyor sizinle.. Bazen cebimden parayı çıkarıp gösteresim geliyor al lan sana para işte diye.. Adama p910 ne kadar diyorum standın önünde (standda p910 var) o ne ya daha gelmedi diyor içerden biri de gülüyor. Mp3 player soruyorum ne yapacan sen mp3 playerı diyor sırıtıyor böyle terbiyesizlik olmaz. O nedenle tavsiyem herkes alışveriş edip de memnun kaldığı adam gibi esnaf olanları yazsın gidip oralardan alalım.. Ya da reklam olmasın diyorsak memnun kalmadığımız esnafları yazalım da millet onlardan uzak dursun.. Sonuçta bu forumlardan onlarca kişi faydalanaıp ona göre gidip telefon alıyor.. Benim alışveriş yaptığım toplam 2 tane yer var doğubankta (biri cep tel kamera vs.. diğeri sedece sony ürünleri satıcısı).. Bu yerlerden gördüğüm hizmeti garantili ürünlerde görmedim desem yeridir. İsteyene özelden adres verebilirim
    Paramız bari adam gibi esnafa gitsin

• unformat a katılıyorum burdan teşhir edelim beyler kim iyi kim kötü neresi ucuz neresi pahalı herkes bilsin

bilgi paylaşınca güzeldir birşeyler saklayarak bir yere varamayız diye düşünüyorum
  • Ewet bende unformat a katılıyorum, hatta o yazmasaydı ben soracaktım; dogubankta dogru duzgun satıcılar kim we en onemlisi hangi dukkan gerchekten orijinal urun (yani parçaları yan sanayii falan olmayan) satıyo, we spot urunlerde en iyi garanti sozunu werip tutuyo ???

Unformat bence bunları burda yazmak reklama girmez gonul rahatlıgıyla yazmamız lazım, we eger bu tawsiye edilen yerden gidip bende alıshwerish yapıp memnun kalırsam reklam diil buyuk yardım olur we bende burayı överim, herkez bunu yaparsa chok faydalı olur gibime geliyo...

Bashlangıch olarak unformat bildiklerini yazarsan guzel olur ... shimdiden saol..
  • gercekten yeni nesil tlf herkesin elinde sevinmek mi lazım yoksa üzülmekmi karar veremedim..... dogubank adam kaynıyor esnafta havalarda onun için ordan alişveriş yapmak istemiyorum...
  • kimse doğubankdan alış veriş yapmak istemez ama şartlar insanı istemedikleri şeylere yoneltiyor bazen dostum yapacak bişey yok
  • haklısınız benim aldığım bir yer vardı güvendiğim fiyatlarda uçmuş alt katta mobil club diye ordanda vazgeçtim birde demiyo mu 10 dolar kazanıyoruz pazarlık kattiyen etmiyolar uyuz oldum bir daha almıyorum.Böyle hesaplı güvenilir bir yer söyleyin de ordan alalım
  • sx1 fiyatı
  • Tamam o zaman yarın telefon almaya gittikten sonra fiyatlarıyla birlikte dükkanları da yazıcam buraya
  • quote:

Orjinalden alıntı: unformat

Tamam o zaman yarın telefon almaya gittikten sonra fiyatlarıyla birlikte dükkanları da yazıcam buraya

eywallah kardeş
  • ben bayagı doluydum bu esnaflara karsı bi post yazayım dedim megerse herkesin problemi aynıymıs. bu adamlar maalesef bizim ceptelefonu ozentimizden ve cok hızlı telf. degistirmemizden dolayı bizim sırtımızdan cok nuyuk para kaldırıyorlar. arkadasın dedigi gibi ben gıcık olup almasam bile adama koymuyo cunku benim arkamdan gelip birisi mutlaka alıyo o telefonu
  • zamanın akışına dayanamaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: georgia

ben bayagı doluydum bu esnaflara karsı bi post yazayım dedim megerse herkesin problemi aynıymıs. bu adamlar maalesef bizim ceptelefonu ozentimizden ve cok hızlı telf. degistirmemizden dolayı bizim sırtımızdan cok nuyuk para kaldırıyorlar. arkadasın dedigi gibi ben gıcık olup almasam bile adama koymuyo cunku benim arkamdan gelip birisi mutlaka alıyo o telefonu

tepki tek taraflı olmamalı düne kadar bunlar peşimizdeydi şimdi biz peşlerindeyiz
  • walla geçen cuma gidp 6600 aldım ama ekranında bi takım lekeler var, yarın gidip değiştirmeye çalışıcam. bakalım neler olacak. Eğer ses çıkarmadan " peki beyfendi ayıp ettininz, size traş makine vermişiz, buyrun bu canavar, bidaha olmaz" derlerse ananında buraya yazıcam. Tersi olursada yazıcam.. Herkez bilsin okee...
  • tamam bekliyoruz bakalım haberlerini dükkan adıda belirtte bilelim. bizde. umarım sorununu hallederler.
  • Umarım değiştirirler tabi ekrandaki lekelere bağlı ölü piksel falan varsa değişir ben değiştirmiştim..
    Bu arada bugün gidemedim doğubanka sabah sınavım vardı sabahladım öğleden sonra da uyudum inşallah gidicem yarın
  • saolun ark lar , ishte takım ruhu bu boyle dewam edersek bu forumu takip eden bir suru insan bosh yere magdur duruma dushmez , we de bu ayıplı mal satan pishmish kellelerin chok da az olsa satıshlarına etki edebiliriz belki ??

chok merak ediyorum , eger boylesine sach bash yolduracak dercede bilinchsiz satıcılar bile gayet guzel satısh yapabiliyor ise... bizim gibi bu aletlerden az chok anlayan , mushteriye urun hakkında dogru bilgi werecek insanlar olarak bir telefoncu achsak ; satıshlarımız nasıl olur aceba ?? hmm achsammı yaa ??

• unformat naptın hoca k700i fiyatı bakabildinmi dogubank da son fiyatlardan haberi olanlar yazarsa sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.