Şimdi Ara

Güncel DH PlayStation®Portable Topluluğu(PSP) (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
662
Cevap
10
Favori
42.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: onurfredy

Homebrew oyunlar ornek verebilir misin?

Onlarca homebrew denemişimdir 2005'ten beri PSP sahibiyim ama oynamaya değer bir tane bile homebrew bulamıyorum, aslında PS1 oyunlarııdan da keyif almıyorum yüzlerce PSP oyunu dururken.

PSP'de güzel miniler var onları denemenizi tavsiye ederim Carnivores Ice Age favorim. Önceki mesajımdan dolayı sormuş olmalısınız ama ben geliştiriclerin bolluğundan dolayı homebrew zenginliği var demek istedim, bir çok kişi kendi kafasına göre bir şey bulabiliyor forumlarda. Counter Strike, Nazi Zombies, Doom, Wolfstein ve türevlerini tavsiye edebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali_ihsan21 -- 29 Haziran 2015; 3:02:05 >
  • Beni de ekleyin güncel olun biraz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mertk1999 kullanıcısına yanıt
    Güncel mi ? Psp ve güncellik iki zıt kavram artık, geçen sony bir güncelleme yayımladı, kimse gözüyle görmeden inanmadı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • psp için mi güncelleme

• ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Bir de benim psp kırık online oynayabilirmiyim ya da formatlayıp cd ki oyun oynayabilirmiyim online

• mertk1999 kullanıcısına yanıt
    Kırık olmasıyla online oynayıp oynayamamanın bir alakası yok PSP'de yalnız, tüm oyunların sunucuları kapatıldı PSP'de. Online oynayabilmek meşakatli bazı işlemler yapıp karşı tarataki PSP'yi ad-hoc online oynarmış gibi bazı yazılımlar ve router'da ayarlar yapmak gerekiyor forumlardan araştırın pro onine size ipucu olsun.

Güncelleme psp'ye geldi 6.61 en güncel sürrüm şu an.
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler en iyisi single devam

• Harika bir konsol. Yıllardır elimden düşmüyor. Bu aralar PS1 oyunlarına sardım. Threads of Fate'i tavsiye ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grafikler falan eski ama oyunların oynanışı çok güzel, yeni oyunlardan alamadığım tadı alıyorum. Çok fazla oyun var, 6 yıldır psp sahibiyim hala oynamadığım 100lerce oyun var. psp kesinlikle efsanevi bir konsol şu sıralar gta chinatown wars a sardım, çok nostaljik ve detaylı bir oyun. ayrıca hikayeyi baştan kaçırmazsanız harika bir hikayesi var.
  • beyler selam ,
    seneler evvel psp almış fakat kısa bir süre sonra satmak zorunda kalmıştım.
    şimdi bugün tekrar ikinci el aldım. ve oyun atmaya çalışıyorum gece gece.
    Hala benim gibi psp kullanıcıları görmek güzel.
    Korku oyunları favorim. Her ne kadar daha teknolojik cihazlar ve oyunlar çıksa da ben de psp nin yeri başka
  • shootmeagain S kullanıcısına yanıt
    Hangi modeli kaça aldınız ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • psp 1004 fat 1000 tlye aldım 8 gb hafıza kartı ve orjinal şarj aletiyle
  • Aslanleo75 kullanıcısına yanıt
    Bende 3004 serisi var programla kendim kırdım sende yapabilirsin diye düşünüyorum

• Beyler oyun bulmakta zorlanıyorum,eski bir konsol olduğundan artık linkler ölmüş ve ilgilenen yok ne yazık ki.Hala oyun indirebileceğim bir site önerebilir misiniz veya arşivi sağlam olan biri torrentten indirmek için upload edebilir mi rica etsem? Forumda yandex diske upload eden biri vardı fakat bulamadım şu an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DerHauptmann -- 14 Temmuz 2015; 13:52:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Waffen - SS

Beyler oyun bulmakta zorlanıyorum,eski bir konsol olduğundan artık linkler ölmüş ve ilgilenen yok ne yazık ki.Hala oyun indirebileceğim bir site önerebilir misiniz veya arşivi sağlam olan biri torrentten indirmek için upload edebilir mi rica etsem? Forumda yandex diske upload eden biri vardı fakat bulamadım şu an.

http://www.mcpsp.com/psp-iso-oyun/54787-oyunlarin-alfabetik-listesi-list-games.html şöyle bir site var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Waffen - SS

Beyler oyun bulmakta zorlanıyorum,eski bir konsol olduğundan artık linkler ölmüş ve ilgilenen yok ne yazık ki.Hala oyun indirebileceğim bir site önerebilir misiniz veya arşivi sağlam olan biri torrentten indirmek için upload edebilir mi rica etsem? Forumda yandex diske upload eden biri vardı fakat bulamadım şu an.

Mc psp en iyisi orda hako bey var her zaman orda bir oyunun altına yorum yazın hemen yorumun cevabını alıyorsunuz

• Teşekkürler yardımlarınız için.
  • psp ekranı full hd yapsalar cpu ve gpu geliştirseler oyunları yeniden 1080p gore yenilense tekrardan populer olur..
  • snrturkmen kullanıcısına yanıt
    PS Vita'ya bile gereken ilgi gösterilmezken bu dediklerin sonucunda öyle bir şey olamaz dostum,günümüzde gözler geniş ve çerçevesi mümkün olduğunca az canlı ekranlar arıyor,tabletlere rağbet yıkıcı bir oranla yükselişte...Konsolu yeniden eski zamanlarına döndürebilseydi bunu Vita ile yapardı zaten,ama ne desek boş.
  • arkadaslar nereye yazacagımı bılmedıgım ıcın buraya yazıyorum psp slım 2000 var elımde ve nerdeyse 6 7 yıldır ellemıyorum surumu gen 5.50 Gen d-3 ve oyun oymak ıstıyorum acaba son surume nasıl yukseltecegımı anlatacak arkadaslar varsa cok sevınırım yardımlarınız ıcın sımdıden tessekkurler
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.