Şimdi Ara

[GÜNCEL][Destek Olun Lütfen] 2011 Vw Passat Comfortline mı? 2012 Opel İnsignia mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet Arkadaşlar Belli Durumlardan Dolayı 2. ele düştük ve iki araç arasında kaldık...

1-) VW Passat 1.4 122 hp Comfortline

Ekstra Donanımları

+ Kansas Jantlar(İsmini Tam Olarak Bilmiyorum)

+Otomatik Park Sistemi

+ Bagaj Havuzu

+Bagaj Üstü Spoiler

+Krom Kapı Kolları

+Siyah Renk Olması Ve Siyah Cam Filmi Olması

+Düz Vites

+Boya,Darbe,Kaza Yok.

+25000 Km de.

Fiyatı 57-58 Civarı Bulduk

2-) Opel İnsignia 1.4 140 hp Edition

+Geri Görüş Kamerası

+5000 Km de Olması

+Siyah Renk Olması Ve Siyah Cam Filmi Olması

+Düz Vites

+Ve Km ye Bakacak Olursak Garaj Arabası

+Boya,Darbe,Kaza Yok Ama Arka Tamponda Ufak Bir Eziklik Var, Oda Önemli Değil Sonuçta Tampon...

Fiyatı 53-54 Civarı Bulduk

Malum 0 Km Fiyatları Uçtu Bizede 2. El Kaldı

Siz Olsanız Hangisini Alırdınız ?
     [GÜNCEL][Destek Olun Lütfen] 2011 Vw Passat Comfortline mı? 2012 Opel İnsignia mı? [GÜNCEL][Destek Olun Lütfen] 2011 Vw Passat Comfortline mı? 2012 Opel İnsignia mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karadeliyem -- 1 Şubat 2014; 17:07:26 >

• Passat manuel mi dsg mi ?
  • Insignia'yi stil paketli bulun derim. Passat DSG ise Insignia yi tercih ederdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spinattimyalnizliga -- 1 Şubat 2014; 16:13:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BirDHayranı

Passat manuel mi dsg mi ?

Pardon Belirtmemişim, Manuel Araç...
  • quote:

Orijinalden alıntı: spinattimyalnizliga

Insignia'yi stil paketli bulun derim. Passat DSG ise Insignia yi tercih ederdim.

İnsigniayı Özellikle Aramadık, Galeride Oda Vardı ve Düşük Kmde Olması Şaşırttı Bizi, Passat Manuel...
  • Passat'ı çok sevmem ama Resimdeki passat'ı gerçekten beğendim görünüş olarak güzel.Passat düz vites'se passat DSG'ise İnsignia.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilhan555

Passat'ı çok sevmem ama Resimdeki passat'ı gerçekten beğendim görünüş olarak güzel.Passat düz vites'se passat DSG'ise İnsignia.

İkiside Manuel Vites..
  • quote:

Orijinalden alıntı: karadeliyem

quote:

Bu şartlar altında insigniayı çok beğensem de passat diyorum.İnsignia alacaksanız da stil paketli olmalı afl'siz araç cidden "insignia" ruhunu yansıtmıyor bana göre.Yine de şöyle bir durum var iki araç da sizi pişman etmez.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: karadeliyem

quote:

Bu şartlar altında insigniayı çok beğensem de passat diyorum.İnsignia alacaksanız da stil paketli olmalı afl'siz araç cidden "insignia" ruhunu yansıtmıyor bana göre.Yine de şöyle bir durum var iki araç da sizi pişman etmez.

Teşekkürler, Bana Görede Şuan Sadece Özelliklere Ve Görüntüye Bakılırsa Passat

Diyorum ya, İnsignia Özellikle Aramadık Passatın Bulunduğu Galeride Vardı Ve KMsi Çok Düşük Geldi ..

• Madem ikisinde de aydınlatma elemanları halojen; jantlarının, motorunun ve donanımlarının hayrına Passat diyorum.

edit: imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Umut T. -- 1 Şubat 2014; 17:24:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Umut T.

Madem ikisinde de aydınlatma elemanları halojen; jantlarının, motorunun ve donanımlarının hayrına Passat diyorum.

edit: imla

Teşekkürler ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.