Şimdi Ara

Guncel Akaryakit Markalari ve Kullanici Yorumlari (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Babamlar son iki seferdir beylikduzune cikan yoldaki kadoil den lpg yi almislar.Gorunen o ki menzil uzamis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shell V Power kurşunsuz = Süper kısa menzil.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Yeni aldığım tiguan 1.4tsi aracim icin sürekli shell v power aliyorum. Menzil bana da kisa gibi geliyor. Shell in normal benzinini mi alsam artik ?

• quote:

Orijinalden alıntı: thall

O söylem, Demirören grubuna geçmeden çok söyleniyordu. Peki, hala aynı mı yakıt kalitesi?

Alıntıları Göster
    totalin dizeli aşırı katkılı gibi araba bildigin fişek oluyor ama menzil düşüyor bayağ yarım depo giden yolda 3 çeyrek harcamısdım dahada almadım ama arabanın çekişi artmışdı.
  • ben uzun zamandır opet kullanıyordum, son 4 aydır önüme gelen markadan mazot alıyorum, shell den aldığım yakıt performansını etkiliyor ama az yakıt tüketimi sağlıyor.

Opetten aldığım yakıt performansı iyi fakat tüketim artıyor, ses durumuna pek dikkat etmedim, bu arada totaldende almıştım onda da tüketim biraz fazla geldi bana bu arada shell e devam ediyorum bakalım, performans durumundan dolayı sanki tekrardan opet e döneceğim gibi duruyor.
  • pahalı mazot alınca menzil düşüyor. galiba aynı paraya daha az yakıt depoya koyuyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: promil06

totalin dizeli aşırı katkılı gibi araba bildigin fişek oluyor ama menzil düşüyor bayağ yarım depo giden yolda 3 çeyrek harcamısdım dahada almadım ama arabanın çekişi artmışdı.

Alıntıları Göster
    Normal olanı mı alıyorsunuz, pahalı olanını mı?
    Shell'den memnunum ama ilk fırsatta bir deneme yapmak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir.ksk

dizel fransız araçlar yazmıştım ya da yazdığımı sanmışım Fluence ve 207de deneyimlediğim total çok iyi tepki verdi
    TOTAL'İ Renault Clio3 1,5 DCİ de denedim beğenmedim, en iyi tepkiyi, ve motor sessizliğini SHELL'DEN alıyorum.
  • thall kullanıcısına yanıt
    pahali olandan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.