Şimdi Ara

(Güncel: 29.10.2020) LENOVO Z5 L78011 - TAM DESTEK / Türkçe dil / HAVOC - PIXEL / unbrick / imei vd. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
9
Favori
25.477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADASLAR şu rom işini çözebilen yok mu ,ne kullanalım
  • Android 9 beta dagitilmaya baslandi 1.5gb boyutu var.
    4d touch,yuz kilinde degisim vs geldi yakinda herkese gelir sanirim.

Boyle bir guzel cihazin yazilimi bu kadar les olmamalo ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar android 9 güncellemesi geldi, imei malum yöntem, güncelleme yapsam mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertay_a

Arkadaşlar android 9 güncellemesi geldi, imei malum yöntem, güncelleme yapsam mı?
    güncelleme yapınca numaraya birşey olmaz. fabrika ayarlarına dönsen dahi sorun olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemmetin

güncelleme yapınca numaraya birşey olmaz. fabrika ayarlarına dönsen dahi sorun olmaz.

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim. yapalım o zaman.
  • Android 9 Türkçe nasıl yapılır?

• Arkadaşlar merhabalar;

Daha önce cevbap verildi mi bilemiyorum ama son dönemde benim telefon durduk yerde rehberdeki numaraları rastrgele silmeye başladı. Başına gelen veya bir çözüm önerisi olan var mı?

Teşekkürler
  • merhaba kolay gelsın 3 gun once lenovo z5 cıhazımı ımeıl atmak ıcın telefoncuya verdım ama yapamadı ustune cıjaz lenovo yazısından sonra 6 satırlı yazılar cıktı emmc gıbı yazılar var telefoncudan ses yok duzeltmeye calısacagını soyledı sorun acaba nedır bılen varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkes73 -- 23 Mayıs 2019; 10:52:49 >
  • 3 aydır lenovo z5 mkullanıyordum imei kayıtlı degıldı unlook olayı ıcın ugrasıyordum and 9 orj surume gecdım bendekı turkce kısıtlı surumdu arkasından unlock olayı ıcın eskı surume gecdım cıhazı boot kılıdınden cıkardım arkasından burdakı turkce rom u kurdugumda cıhaz zuı acılısın menusunde kalıyor hızlı baslat secenegı ısaretlıyorum ama ıslem yapmıyor actived yazısı cıkıyor telı kapattıgımda cıhaz 20 sn de kendını kapatıyor and 9 ve baska surumjlerı yuklememe karsılık aynı sekılde zuı menusunde kaldı ılerı gıdemıyorum and 9 u kurdugumdada lenovo yazısında kalıyor basına gelen yada bılgısı olan arkadaslar varsa yardım edebılırlerse sevınırım hayırlı bayramlar bıde bu ıslerın nasıl yapıldıgını vıdeoya cekdım youtube atacagım telle 1 gundur mubala etmıyorum ugrasmakdan vıdeoyu yukleyemedım saygılar
  • cihazıma yazılım attım fakat attıktan sonra wifi mac adresi gitti ve şimdide wifi açılmıyor bir çözümü varmı acaba bunun
  • Emiry66 E kullanıcısına yanıt
    eskı yazılıma gerı don bıde basband surumu cıhazda görünüyormu ona bak
  • Emiry66 E kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar wifi sorunu wifi mac adresi sorunu aktivasyon sorunu alanlar linkteki dosyayı indirsin https://www100.zippyshare.com/v/hAbslpDb/file.html

daha sonra cihazı fastboot moduna alın ve adb ye fastboot flash persist persist.img komutunu yapıstırın ve qfıl den stock romu yeniden kurun sorun çözülecektir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emiry66 -- 10 Haziran 2019; 20:19:48 >
  • hocam merhabalar
    ilk imei süresi bitişinden sonra 2 ye gectim ama imei atarken sıkıntı yasıyorum.

"d- 9092 moda geçiş (imei düzenleme)

Depoya "fastboot_edl.7z" isim ile eklediğim dosyayı indirip, telefonunuzda usb hata ayıklama modunu aktif ederek, telefonu pc'ye bağladıktan sonra "edl.cmd" dosyasını çalıştırınız. Telefon kapandığında 9092 moda geçecektir."

telefona fastboot_edl.7z dosyasını attım ana dizine,geliştirici acıp hata ayıklamayı actım masaüstünden edl.cmd acıyorum fakat "waiting fordevice " kısmında kalıyorum.

ben mi yanlış yapıyorum acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxxcem -- 23 Haziran 2019; 10:17:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxcem

hocam merhabalar
    ilk imei süresi bitişinden sonra 2 ye gectim ama imei atarken sıkıntı yasıyorum.

"d- 9092 moda geçiş (imei düzenleme)

Depoya "fastboot_edl.7z" isim ile eklediğim dosyayı indirip, telefonunuzda usb hata ayıklama modunu aktif ederek, telefonu pc'ye bağladıktan sonra "edl.cmd" dosyasını çalıştırınız. Telefon kapandığında 9092 moda geçecektir."

telefona fastboot_edl.7z dosyasını attım ana dizine,geliştirici acıp hata ayıklamayı actım masaüstünden edl.cmd acıyorum fakat "waiting fordevice " kısmında kalıyorum.

ben mi yanlış yapıyorum acaba ?
    dosyayı telefona kopyalamayacaksınız. PC'ye kopyalayıp çalıştırın. Telefonunuzda usb hata ayıklama modunu aktif edip, telefonu pc'ye bağladıktan sonra "edl.cmd" dosyasını çalıştırın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam onuda denemiştim usb debugging acık edl.cmd acıyorum fakat waiting for device kısmından sonra ilerlemiyor.
  • cıhazla ılgılı sorun yasayan activadet ekranında kalan bootşoader kılıdını acmaya calısan ve and pixel rom kurulularıyla ılgılı youtuba garaj turkıye olarak vıdeo lar cekıp attım umarım yardımcı olur kolay gelsınhttps://www.youtube.com/watch?v=2jVUQE60bSw&t=1457s
  • quote:

Orijinalden alıntı: baybukalemun

cıhazla ılgılı sorun yasayan activadet ekranında kalan bootşoader kılıdını acmaya calısan ve and pixel rom kurulularıyla ılgılı youtuba garaj turkıye olarak vıdeo lar cekıp attım umarım yardımcı olur kolay gelsınhttps://www.youtube.com/watch?v=2jVUQE60bSw&t=1457s
    hocam merhaba,

şuan ben orijinal android 9 romunu kullanıyorum. pixel romu tavsiye eder misiniz ? artıları ve eksileri nelerdir.? Orijinal romu bırakıp, pixel roma geçmeye değer mi ?
  • Selamlar,konu sahibi pek bakamiyor sanirim konuya
    Imei atmada sorun yasiyorumda, gelistirici seceneklerinden hata ayiklamayi acip programa giriyorum ama bi islem olmuyor waiting for device kisminda kaliyor.

Imei atmak icin eski roma gecme ve bootloader kilidi kaldirmak gerekiyor mu bunlar sart mi acaba ?

• hocam LENOVO Z6 yurtdışı cihazı var elimde bunada yazılım atabilirmisin?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.