Şimdi Ara

GüNaYDıN ToPiCi (289. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.089
Cevap
2
Favori
192.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: StranGe_PassenGer

quote:

Orjinalden alıntı: gymim

Hiç aydın bir gün değil

Alla alla?Nedenmiş o?

Boşver strange!
    konu dışında yazdığım haberi kitlemişler kimsenin umuru olmaz olamaz böyle haberler. böyle bir haberle uyanınca da insanın günü aydın olmuyor ne yazıkki hatta geleceği de

• quote:

quote:

quote:

Hiç aydın bir gün değil

Alla alla?Nedenmiş o?

Boşver strange!
    konu dışında yazdığım haberi kitlemişler kimsenin umuru olmaz olamaz böyle haberler. böyle bir haberle uyanınca da insanın günü aydın olmuyor ne yazıkki hatta geleceği de

Kendi konunu şikayet et.Oradan neden kilitlendiğini sor.Belki daha önceden aynı konu açılmıştır falan.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hiç aydın bir gün değil

Alla alla?Nedenmiş o?

Boşver strange!

Kendi konunu şikayet et.Oradan neden kilitlendiğini sor.Belki daha önceden aynı konu açılmıştır falan.

Pardon...Allah'la ilgili son cümlelerini okumamışım o topicteki...Büyük ihtimal o cümlelerin yüzünden kilitlenmiştir.

• Orjinalden alıntı: StranGe_PassenGer

Biliyorum sağol. zaten o diğer açılan konuda kilitlenmiş. önemli olan kilitlenmesi değil ona takmıyorum fazla . içerik. neyse herkesin gününü daha fazla karartmadan ayrılayım bari.
  • quote:

Orjinalden alıntı: X-GeN

quote:

Orjinalden alıntı: Savage

quote:

Orjinalden alıntı: Savage

Hepinize günaydınlar olsun,gününüz güzel olsun

Ayıp nam ayıp yakıştıramıyom sana

@Gereksizler

Yeni bir günden, yeni bir başlangıçtan, yeni bir soluktan, yeni bir hayattan merhaba ve günaydın

Her nerede yaşatılıyor ve yaşanıyorsa
    />

o niye yaw alt tarafı bi alıntı yaptık, üşendim tekrardan yazmaya

• Bende okudum

Dün de dedimya bu tip hayvanları asmak,öldürmek ödül olur.Bunları süründürmek o bebeğe dokunan uzuvlarını parça parça etmek lazım

gymim anlıyorum sıkıntını üzüntünü hele de bir anne olman daha da acı veriyor sana ama haşa son yazdıkların isyana yol açabilir.O Herşeyin iyisini bilir :(
  • quote:

Orjinalden alıntı: HuZuN_CiCeGi

Bende okudum

Dün de dedimya bu tip hayvanları asmak,öldürmek ödül olur.Bunları süründürmek o bebeğe dokunan uzuvlarını parça parça etmek lazım

gymim anlıyorum sıkıntını üzüntünü hele de bir anne olman daha da acı veriyor sana ama haşa son yazdıkların isyana yol açabilir.O Herşeyin iyisini bilir :(

Geçer birazdan sıkıntım, hep öyle oldu zaten geçecek biliyorum. son yazdıklarım sadece kırgınlık, asla isyan yok, asla inançsızlık yok. sanırım orda bir virgül hatası yapmışım. ancak konu kilitlenince değiştiremedim de.

• Aslında ben böyle konuların fazla yayılmasını duyulmasını istemiyorum şahsen.Bu tür sapkınlıklar elbette her zaman vardı ama kitle iletişim arçalarının çoğalması ile bunlar daha da yayılıyor bence.Çünkü bu iğrençlikleri yapanlar olumsuz tepkileri almayı istiyor.Her ne kadar iğrenç bir yol olsa da böyle varolmaya çalışıyor.Aynen cinsel sapmalar gibi bu tür sapkınlıkların,iğrençliklerin ne kadar az gündeme gelirse o kadar iyi olacağını düşünüyorum.En azından bunlara meyilli kişiler için "bak.ben tek değilmişim.demekki bu düşüncelerim o kadar da kötü değilmiş" demesine izin verilmemiş olur.Çünkü her ne kadar yayınlanıp öfke kusulsa da normalize edilmiş oluyor.
  • Strange yazdıkların mantıklı ama ben genede ibretlik cezalar istiyorummm
  • Ha bir de hüzün özür dilerim. İyiniyetli topiğini ne hale getirdim.
  • Bu tip insanları 2 ay yatırıp ekmek elden su gölden yedirir içirirsek çıktıktan ertesi günü yine aynısını yapar.Bunlara ibret verecek ceza vereceksin bak o zaman bir daha yapılıyor mu.

gymim topici ben açmış olabilirim ama benim değil isteyen istediğini yazar ki özür dilenecek bi durum yok rahat olabilirsin canım.
  • quote:

Strange yazdıkların mantıklı ama ben genede ibretlik cezalar istiyorummm

Bu derece hasta olan birinin tek tek tırnaklarını çekeceğini söylesen yine de yapacaklarından vazgeçmez.O zaten kendi içinde dayanılmaz acılar çekiyordur.Beyinde yaşanan acıların yanında vaad edilen cezalar hikaye kalacaktır.O yüzden onun da bence anlamı yok.

Neyse...Ben de yemeğe gideyim bari...Topic için endişelenme...Ne kadar hit, o kadar mutlu.
  • Strapas bu topici sildirmeyi düşünüyordum beni tetiklemeye devam et daha kolay olur.
  • günaydın dicem ama burası günaydını çoktan geçmiş yaw konu dışı olmuş

(bu arada yeni kalkmadım anca vaktim oldu yoksa 6:30 dan beri ayaktayım )
  • quote:

Orjinalden alıntı: HuZuN_CiCeGi

Strapas bu topici sildirmeyi düşünüyordum beni tetiklemeye devam et daha kolay olur.

Bir üsteki mesajında "topici ben açmış olabilirim ama benim değil " demişsin.
  • Günaydın
    Günaydın

• günaydınnnn

• günaydın...

@çaari mutlusun yine

@çiçek buralarda mısın
  • efet

sen nasılsın
  • ben de iyiyim çok şükür ve senin mutlu olmana da sevindim
  • 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.