Şimdi Ara

GüNaYDıN ToPiCi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.089
Cevap
2
Favori
192.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ÖNEMLİ Bİ HATIRLATMA :

GÜNAYDIN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emir35 -- 17 Mayıs 2005, 9:00:03 >
  • Günayyyyyyyyyyyyyydıııııııııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn millet nasılsınız bu sabah
  • Günaydııın!
  • Günaydın

tuhh tutturamadık yine
  • quote:

Orjinalden alıntı: HuZuN_CiCeGi

quote:

Orjinalden alıntı: bugaboo

GüNaYDıN ToPiCi

Ay ne şirin şeysin sen öle

ne şirini yawwww.ben bebekleri hiç sewmem..ağlar mağlar gece yarısı.ııyyyy........

• herkeze günaydın güneş çıktı benim tabutuma dönme zamanım geldi
  • günaydın gençlerr
  • günaydın lan millet uyanınsanıza zabah oldu hadeee
  • Günaydın demek için geç kaldım.Kaç gündür günaydınlaşamadık sizinle.Sistem bozukluğu yüzünden net bağlantısı yoktu çok şükür yeniden bağlanıyorum.Meğer ne büyük yeri varmış DH nın hayatımda.Bir kaç gün giremedim diye deli oldum valla :) Neyse yeniden merhaba DH nın güzel ve değerli insanları.
  • quote:

Günaydın demek için geç kaldım.Kaç gündür günaydınlaşamadık sizinle.Sistem bozukluğu yüzünden net bağlantısı yoktu çok şükür yeniden bağlanıyorum.Meğer ne büyük yeri varmış DH nın hayatımda.Bir kaç gün giremedim diye deli oldum valla :) Neyse yeniden merhaba DH nın güzel ve değerli insanları.

sende hoşgeldin çiçek. meraklanmaya başlamıştım yani sessiz sedasız ayrıldımı naptı dedim kendi kendime. ama geldin hoş geldin. fazla dh den uzaklaşma sonra kaparlar haa

• günaydın
  • quote:

Orjinalden alıntı: B.S.S.

quote:

Günaydın demek için geç kaldım.Kaç gündür günaydınlaşamadık sizinle.Sistem bozukluğu yüzünden net bağlantısı yoktu çok şükür yeniden bağlanıyorum.Meğer ne büyük yeri varmış DH nın hayatımda.Bir kaç gün giremedim diye deli oldum valla :) Neyse yeniden merhaba DH nın güzel ve değerli insanları.

sende hoşgeldin çiçek. meraklanmaya başlamıştım yani sessiz sedasız ayrıldımı naptı dedim kendi kendime. ama geldin hoş geldin. fazla dh den uzaklaşma sonra kaparlar haa

Bir gün gidersem sessiz sakin gideceğim.Kimseler bilmeyecek gittiğimi:)
    Saol B.S.S hoşgördük.İnşallah bir daha ayrılmayız.

• geç mi kaldım
  • Günaydın millet
  • Haftanın Son gününden herkese günaydınlarrrrr.Umarım gününüz iyi ve mutlu geçer.
  • künaydın
  • ben hala dün geceye dewam ediyorum yeni uyanan arkadaşlara günaydın
  • herkese gnyDN
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.