Şimdi Ara

GUN™ Türkçe Yama YAYINLANDI (Why Not Çeviri) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
7
Favori
2.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • allah yama gelmiş bu gün bayram hemen bir oynayayım
  • İyi eğlenceler arkadaşlar, biz baya test ettik ama arada kaçan hatalar elbet olacaktır, gözünüze çarpan hata olursa buradan bildirebilirsiniz.
  • Scotfold kullanıcısına yanıt
    merhaba şöyle hata var oyun türkçe ama silah sıkma sesi yok türkçe yama kaldırdım siah sesi geldi
    oyunda silah sesi sorunu var türkçe yama kurdukdan sonra adam geyik vurdukdan sonra silah ve bıçak sesi gelmiyor
    türkçe yama kaldırınca bıçak ve silah sesi geldi oyunla türkçe yama alakalı bilmiyorum bide şöyle hata karşılaştım türkçe yama kulanırken mission 1 tamamlayamıyor ve türkçe yama kaldırdım mission1 tamamladı
    Gog Kulanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-539FEDCD1 -- 19 Ocak 2019; 22:16:28 >
  • sorunu çözdüm crack yaptım birazcık düzeldi http://www.gameburnworld.com/gp/gamefixes/gun.shtml ilk download indirdim düzeldi

crack yaptınkdan sonra silah sesi bazen geliyor bazen gelmiyor gemi bölümü atma var zaten yazmıştınız gemiyi geçtikden sonra atmıycak
    evet gemi bölümü geçtim ama ses sorunu düzeltemedim silah bıçak sesi atın koşusu atın sesi yok
    crack işe yaramadı sadece misison 1 geçmemi sağladı
    barmen gidence çalışmayı durdu hatası veriyor
    olumlular
    konuşma ve menü 100 altyazı türkçe
    olumsuzlar
    silah ve bıçak at sesi gelmemesi
    mission 1 geçtikden sonra atman crack düzeltim
    barmen konuşmak f basınca çalışmayı durdu hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-539FEDCD1 -- 20 Ocak 2019; 0:35:4 >

• Aynı yamayı şuan bizde kullanıyoruz. Bizde hiçbir sorun yok. Sizde de neden böyle sorun çıktığını anlamış değilim.
  • ElysionHD kullanıcısına yanıt
    bilmiyorum gog sürümü alakalı olabilir steam kullanmıyorum
  • ElysionHD kullanıcısına yanıt
    sorunu çözdüm sesler geldi rg mechanics gun indirdim sorun çözdü sesler geldi atma yok gog alakalı mış
    yama çalışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-539FEDCD1 -- 20 Ocak 2019; 14:44:43 >
  • Steam sürümünde yama sorunsuz çalışıyor. Çeviri gayet başarılı. Elinize sağlık.
  • BlogKaan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar çeviri grubunun internet sitesine ulaşılamıyor sistemde problem var herhalde elinde yama olan bana ulaştırabilirse çok makbule geçer, şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: karbonot99

Merhaba arkadaşlar çeviri grubunun internet sitesine ulaşılamıyor sistemde problem var herhalde elinde yama olan bana ulaştırabilirse çok makbule geçer, şimdiden teşekkürler
    Sitemiz yeniden aktiftir.
  • Hatırladığımdan daha iyi bir oyunmuş :) Pazar günü oynamak ise trt kovboy(Maalesef şimdi yok) filmlerini hatırlattı :D Emeği geçen herkesin ellerine sağlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yyaris

Hatırladığımdan daha iyi bir oyunmuş :) Pazar günü oynamak ise trt kovboy(Maalesef şimdi yok) filmlerini hatırlattı :D Emeği geçen herkesin ellerine sağlık.
    Teşekkür ederiz, çevirirken bizde zevk aldık, güzel eğlenceli bir oyun, diğer yamalarda buluşmak üzere

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • site neden çöktü acaba
  • yama süper olmuş elinize sağlik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4-5 Ay öncesinde Oyunu indirip Dil Dosyalarını açmak için uğraşmıştım. Daha sonrasında bıraktım.
    Dönemine göre bu kadar dinamik ve iyi olması epey ilgimi çekmişti.

Elinize sağlık.
    Oyunun 1920x1080 çözünürlüğü desteklememesi gerçekten üzücü.
  • kygsz1 K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ElysionHD

Teşekkürler.
    Ellerinize sağlık yarın kurup deneyeceğim. Kovboy oyunlarını severim hata görürsem belirtirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 21 Ocak 2019; 14:27:11 >
  • evet GUN oyunu türkçe olarak bittirdim ellerinize sağlık diyorum why not çeviri ekip tebrik ediyom oyun güzeldi bide türkçe oynamak baya keyif verdi oyunu kim türkçe yaptıysa hellal olsun
  • Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.