Şimdi Ara

## [Gün: Mimari Detayları] GeForce GTX 280 Kullanıcılarla Buluşmaya Hazırlanıyor ## (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
3.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gelsinde bakalım gerçekten ne olduklarını görelim ne açele ediyruz ki!!! kıtlık mı var!!! zaten ben 55nm olanı bekleyeceğim büyük ihtimalle
  • bu arada zotac firmasının da iyi reklamı yapıldı yani.
    arkadaşlar bu haber zotac firması ile ilgili ne kadar ürün getireceklerini ilk etapta bildirmişler, ama diğer firmaların sınırlı sayıları nedir bilmiyoruz, bekleyip göreceğiz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cenova

bu arada zotac firmasının da iyi reklamı yapıldı yani.
    arkadaşlar bu haber zotac firması ile ilgili ne kadar ürün getireceklerini ilk etapta bildirmişler, ama diğer firmaların sınırlı sayıları nedir bilmiyoruz, bekleyip göreceğiz.

TABİ BU SİTE NİN AYAKTA DURMASI İÇİN REKLAM GEREK
    O YÜZDEN HEP ZOTACCCC
  • 50 tane gelicek şimdi düşündümde bakalım Türkiyede bilgisayara meraklı kaç kek var ne olduğu belirsiz bir kartı ilk gün kimler alacak ? sonra 4870x2 bu kartı daha uyhgun bir fiyatla geçerse o kekler ne yapar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Eths

Çok Az Sıkıntı Çekicez Gene.

600$ bır ekran kartına verılmez ALLAH'tan korkun yaa altı ustu 10 fsb fazla olsun dıyee parayı savuruyorsunuz
  • quote:

Ferrari gibi özel üretim yapıyo anlaşılan .En az 2 tane 8800 gtsi olmayana vermiyolarmış

Sogutucusunu cikarip zalman fan takanlarin ellerinden geri alacaklarmis.
  • Ya bu nedir ya, bir kart gelicek bin türlü dala vere yapılıyor. Tamam hani madem çıkartacaksınız, verin bilgilerin sonra çıkartın. Hergün farklı bir haber, nedir bu ya.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TiesTorN

İstediği kadar buluşmaya hazırlansın, DX10.1 olmadıktan sonra Nvidia ile işim olmaz. Nedir bu inat anlamış değilim...

Haklı olabilirsin. 55nm versiyonlarına DX 10.1 koyarlarsa ve üstünede 10.1 li bir oyun da gelirse, ki tahminim TR Underworld bu destekle gelecek, en kısa ömürlü serilerden biri olur bu seri.
  • 600 dolarlık kart olurmu yuh ati ile rekabeti unuttu bu nvidia heralde piyasada kendini tek zannediyor
  • çok pahalı
  • quote:

Orjinalden alıntı: tibuk

quote:

Orjinalden alıntı: fx57

## [Gün: Mimari Detayları] GeForce GTX 280 Kullanıcılarla Buluşmaya Hazırlanıyor ##

Nvidia'nın GTX 200 serisi için geri sayım başladı. 17 Haziran Salı günü resmi olarak anons edilmesi beklenen ekran kartları için üretici firmalar artık son hazırlıklarını yapıyorlar. İlk etapta sınırlı sayıda geleceği ifade edilen GeForce GTX 280'in zamanla pazarda yaygınlaşması beklenirken örneğin ZOTAC firmasının ülkemiz pazarına lansman ile birlikte sokacağı GeForce GTX 260 ve GeForce GTX 280'nin AMP! modellerinden ilk parti olarak 25'er adet yani toplamda 50 kart giriş yapacak. Tabi takip eden günlerde hem ürün sayısı hemde model çeşitliliğinin artması bekleniyor. Bu arada GeForce GTX 280'nin kutulara basılan detaylı özellik tablosu da elimize geçti. Tablo dahillinde karta ait teknik bilgilerin yanı sıra destek verdiği teknolojilere de ulaşabilmeniz mümkün.

FX-57 25erden toplam 50 kart giricek demişsin, Benim cok yakın bir akrabam orda(PENTA ZOTACIN DİST.) Tepe Yöneticisi bu haberinden sonra aradım sordum o bile Zotacın ilk partide 50 adet gelcegini bilmiyor ve hatta böyle bir durum için "komik ibaresini kullandı" bu habere kaynak gösterebilirmisin lütfen? Nerden öğrendin Pentanın toplamda 50 adet kart getirceğini acaba?

Merhaba sorduğun sorulara cevap vereyim hemen;

1- Akraban Penta'nın CEO'su yani en üst düzey yöneticisi ise bu durumu bilmeyebilir. Firma üst düzey yöneticileri firmasının kontrol ettiği markaların her detayını bilmeyebilirler. Marka yöneticilerinin asli görevidir bu.
    2- Bahsi geçen rakam GeForce GTX 200 ailesinin değil ZOTAC'ın gelecek ilk parti AMP! Edition modellerinin sayısıdır.
    3- Bu bilgi bana bizzat ZOTAC Türkiye sorumlusu tarafından ulaştırılmıştır.
    4- Komik olan nedir anlayamadım ?

• Birkaç yeni slayt:

## [Gün: Mimari Detayları] GeForce GTX 280 Kullanıcılarla Buluşmaya Hazırlanıyor ##

• bi karta bu kadar para verilirmi yha yazık günahtır walla alsam alsam 4850 alırım anca
  • quote:

Orjinalden alıntı: kobb

Birkaç yeni slayt:

Hocam resimler için teşekkürler. Fakat GTX280 Crysis'i bu çözünürlükte, Tabiki Very High'ta ve 4xAA ile min kaç FPS'de oynatabilecek merak ediyorum

• quote:

quote:

Nvidia'nın GTX 200 serisi için geri sayım başladı. 17 Haziran Salı günü resmi olarak anons edilmesi beklenen ekran kartları için üretici firmalar artık son hazırlıklarını yapıyorlar. İlk etapta sınırlı sayıda geleceği ifade edilen GeForce GTX 280'in zamanla pazarda yaygınlaşması beklenirken örneğin ZOTAC firmasının ülkemiz pazarına lansman ile birlikte sokacağı GeForce GTX 260 ve GeForce GTX 280'nin AMP! modellerinden ilk parti olarak 25'er adet yani toplamda 50 kart giriş yapacak. Tabi takip eden günlerde hem ürün sayısı hemde model çeşitliliğinin artması bekleniyor. Bu arada GeForce GTX 280'nin kutulara basılan detaylı özellik tablosu da elimize geçti. Tablo dahillinde karta ait teknik bilgilerin yanı sıra destek verdiği teknolojilere de ulaşabilmeniz mümkün.

FX-57 25erden toplam 50 kart giricek demişsin, Benim cok yakın bir akrabam orda(PENTA ZOTACIN DİST.) Tepe Yöneticisi bu haberinden sonra aradım sordum o bile Zotacın ilk partide 50 adet gelcegini bilmiyor ve hatta böyle bir durum için "komik ibaresini kullandı" bu habere kaynak gösterebilirmisin lütfen? Nerden öğrendin Pentanın toplamda 50 adet kart getirceğini acaba?

Akrabana bir sor GTX 280 anakart mıydı yoksa ekran kartımı. Cevabını anakart verirse şaşırma.

O tarz kurumların orta ve üst düzey yöneticileri parçaları tanımıyor bile olabiliyorlar, hele ki gelecek sayıyı bilecekler imkansız.

Not: Bunu eleştirmek için söylemiyorum. Pentanın şu an en az 500 farklı ürün sattığını düşünüyorum ve bunun içinde ki parçalar hergün değişiyor biri çıkıyor biri giriyor. Bilmemesine de saygı duyarım.

Ama sizin yorumunuz çok gereksiz geldi.

Bu arada Zotac AMP! en çok satan model olmayacak olabilir. Zotac biraz pahalı girmeye başladı piyasaya, bu yüzden 50 tane getirilecektir.

Ama onun haricinde daha birçok marka olacaktır. Axle bu kartları Zotaca göre 50- 100 dolar daha ucuza getirir muhtemelen ve en büyük satış rakamına ulaşabilir.

• quote:

quote:

quote:

Merhaba sorduğun sorulara cevap vereyim hemen;

1- Akraban Penta'nın CEO'su yani en üst düzey yöneticisi ise bu durumu bilmeyebilir. Firma üst düzey yöneticileri firmasının kontrol ettiği markaların her detayını bilmeyebilirler. Marka yöneticilerinin asli görevidir bu.
    2- Bahsi geçen rakam GeForce GTX 200 ailesinin değil ZOTAC'ın gelecek ilk parti AMP! Edition modellerinin sayısıdır.
    3- Bu bilgi bana bizzat ZOTAC Türkiye sorumlusu tarafından ulaştırılmıştır.
    4- Komik olan nedir anlayamadım ?

Sorduğum soru için veridğin cevap için ve gene sorduğum soru için verdiğin cevaba itafen indiğin ayrıntılar için teşekkür ederim gerçekten çok ince bir davranış sergilemişsin, yine yine yine teşekkür ederim sana FX-57

• Ya bir saniye ben biraz uzak kaldım bu ekran kartı konularından..Yada takip edebilme kabiliyetimi kaybettim..GT200 yeni kod adı nvidia nın değil mi..GTX280 nedir..9800gtx midir..Orada koptum ben artık..260 var birde sanırım o nedir ?
  • NE kadar zengininiz o kadar zengin .
  • arkadaşlar sakin olun herkeze yetecek kadar war sırayla wakti zamanında 8800gt dede böle bişey odu bi ay sanra almayanı döwüyolardı m.köyde
    sadece zotac bu sayıda ise bide ilk parti olacağından dewamı gelecektir şahsen ben mesut abi o kartı test etmeden almam abi
  • .
    quote:

Orjinalden alıntı: fahrencelcius

arkadaşlar sakin olun herkeze yetecek kadar war sırayla wakti zamanında 8800gt dede böle bişey odu bi ay sanra almayanı döwüyolardı m.köyde
    sadece zotac bu sayıda ise bide ilk parti olacağından dewamı gelecektir şahsen ben mesut abi o kartı test etmeden almam abi

Ben bir 8800gt getirtene kadar canım çıktı. 1 ay sonrası bile bulmak zordu ama siz nası olduysa kolay bir şekilde bulmuşsunuz anlam vermedim. Benim bildiğim firmalar ayda 1 ithalat gerçekleştiriyorlar. Her ay başında bir parti mal geliyor.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.