Şimdi Ara

Gün Gün Madde Madde Beklenen III. Dünya Savaşı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.052
Cevap
535
Favori
1.094.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
431 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nükleer silahların olduğu dünyada 3. dünya savaşı çıkmaz kimse buna cesaret göstermez. Ülkelerin ellerinde kıtasal nükleer silahlar olduğuna eminim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ichyn

nükleer silahların olduğu dünyada 3. dünya savaşı çıkmaz kimse buna cesaret göstermez. Ülkelerin ellerinde kıtasal nükleer silahlar olduğuna eminim.

Niye ürettiler o zaman? Elbet kullanacaklar einstein'ın dediği gibi 4. dünya savaşı taş ve sopalarla olacak çünkü dünya sıfırdan başlıcak.
  • FaLkenAuGe kullanıcısına yanıt
    üretim nedeni caydırıcılık ki bunu ikinci dünya savaşında Japonya'da yaşadık. Sonraki soğuk savaş döneminin ileriye gidememesinin nedeni de bu bence. Ülkeler arası savaşlar kaçınılmaz olabilir ama dünya savaşına dönüşmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mirror of Deception -- 15 Nisan 2017; 18:33:56 >
  • Mis gibi konu.

Çok şükür theologist ten 2. Beklenmeyen hareket de geldi.

Eminim bundan sonra hep böyle konulara imza atarsın.

Çok sevindim

Mükemmel emek verilmiş bir konu eline emeğine klavyene sağlık.

Hemen favorilere eklendi tüm mesajları da okuyacağım.

Umarım gereksiz gereksiz espri yapacam ayağına kirletmezler konuyu

• quote:

Orijinalden alıntı: akgokhan

https://tr.sputniknews.com/asya/201704151028083725-trumpin-danismanlari-kuzey-koreyi-nukleer-guc-ilan-etmeyi-onerdi/

Teşekkür ederim, çok çok faydalı oldu, hemen ekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Theologist kullanıcısına yanıt
    Son güncellemenizi 15 nisan 2016 yazmışsınız. Konu herzamanki gibi çok kaliteli elinize sağlık :)

• quote:

Orijinalden alıntı: s_g_m_s

Mis gibi konu.

Çok şükür theologist ten 2. Beklenmeyen hareket de geldi.

Eminim bundan sonra hep böyle konulara imza atarsın.

Çok sevindim

Mükemmel emek verilmiş bir konu eline emeğine klavyene sağlık.

Hemen favorilere eklendi tüm mesajları da okuyacağım.

Umarım gereksiz gereksiz espri yapacam ayağına kirletmezler konuyu

Teşekkür ederim ince mesajın için.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alper4458

Son güncellemenizi 15 nisan 2016 yazmışsınız. Konu herzamanki gibi çok kaliteli elinize sağlık :)

Teşekkür ederim yoğunluk olduğundan dolayı yanlış yazdım uyarınız üzerine düzelttim.

• Teolocist hocam siz bilirsiniz bu savaş tam olarak ne zaman çıkacak? Yıllar mı var aylar mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: suicideRelated

Teolocist hocam siz bilirsiniz bu savaş tam olarak ne zaman çıkacak? Yıllar mı var aylar mı?

Ben bilemem ama ilk mesajı okursanız kızışma ve hareketlilik gittikçe artıyor bunu net olarak görebilirsiniz. Tıpkı ikinci dünya savaşı öncesi gibi...

Tüm hazırlıkları yaptılar neredeyse son hazırlıkları yapıyorlar, küçük bir olayın başlamasına bakar tıpkı birinci dünya savaşındaki suikast gibi.

• Theologist kullanıcısına yanıt
    Hocam Sputnik bu olayın üzerine bayağı düşmüş. Yeni bir haber yayınlamışlar uzmanlar savaş çıkma ihtimalinin çok yüksek ancak dünya savaşının olmayacağı kanaatindelermiş.https://tr.sputniknews.com/asya/201704151028085107-kore-yarimadasinda-savas-olasiligi-yuksekmi/
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frozzy45

quote:

Orijinalden alıntı: DubSteq

quote:

Orijinalden alıntı: Frozzy45

Gün Gün Madde Madde Beklenen III. Dünya Savaşı

Bu görüntüden çıkarmamız gereken sonuç nedir? Bilmediğimden soruyorum. Hava trafiği gayet olağan gibi.

Normalde böyle mi bilmiyorum da internette paylaşan kişi hiçbir uçak Kuzey Kore'nin hava sahasından geçmiyor, geçemiyor falan yazmış. Ondan dolayı paylaşmak istedim.

Aynen şimdi baktım yine Kuzey Korenin üzerinde tek bir uçak yok.

Siz de görebilirsiniz;https://planefinder.net/

• Biz burada referanduma odaklandık da diğer tarafta ciddi ciddi büyük bir savaş çıkmak üzere. Galiba fırtına öncesi sessizlik şu anki durum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk nükleer silah ateslendiginde dünyanın sonu gelmiş demektir..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer devletler arası savaş çıkarsa II. Dünya Savaşı'nda olduğu gibi taraf olmaktan kaçınmamız gerekiyor.
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    öyle bir dünya yok hocam
  • Savaş felan çıkmaz arkadaşlar. Herkeste nükleer bomba var , kim kimi dize getirecek ?

• Avenged Sevenfold. kullanıcısına yanıt
    Siyasetçiler başarılı olursa yapılabilir. Önceden sınırlarımızın ötesinde savaş varken biz karışmadık. Şimdi Kuzey Kore'deki savaşa neden katılmamız gerekiyor?
  • Yalvarırım başlatın artık şu savaşı

• Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    kuzey kore'de bir savaş başlarsa ve eğer rusya tarafı karışırsa bizde istemsizce gireceğiz savaşa ama sadece kuzey kore'yi düşürmek için bir savaş olursa dışında durabiliriz diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.