Şimdi Ara

Gün Gün Madde Madde Beklenen III. Dünya Savaşı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
17.052
Cevap
535
Favori
1.094.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
431 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Favorilere ekliyorum bu başlığı. Güzel bir başlık, ilgimi çekti.
  • Nukleer silah kullanilmadan yapilacak bir savasta bana gore kazanan amerika olur hem askeri hem ekonomik anlamda ne rusya ne çin amerika ile yarisabilir. yillik 600 milyar dolar savunma sanayiisine harcayan bir ulkenin elindeki silahlari tahmin bile edemeyiz. Bir csg orta boy bir ulkeyi cehenneme çevirir ve adamlarda 11 tane var. En zayif yonu kara kuvvetleri denmesine ragmen onda bile cok iyiler cinin 6 kati savunma butcesi var şimdi gelip cin bu ülkeyle bas edebilir mi. Konu guzel takipteyim ama savas cikarsa nukleer silahin kesinlikle kullanacağını düşünüyorum ve bu savasinda kazanani olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankarada nükleer patlaması çok olasıdır. Nükleer gücünün olmamasının,diğer ülkelerden geri kalmanın bedelini ödeyeceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

quote:

Orijinalden alıntı: Gray Hat Ghost

Türkiye'nin Rus uçağını düşürmesini eklemeyi unutmuşsun sanırım.

Ya da ben göremedim

Sadece 29 Aralık'tan sonra yaşananları takip ettim, Trump'ın gelmesi çünkü bu işin koptuğu nokta, Türkiye Rus büyükelçisinin öldürülmesini de eklemedim dikkat edersen... Sadece 2017 yılında çünkü artık her şey açık seçik ortada, fiili ve askeri hareketlilik zirvede.

Güzel cevap vermişsiniz hocam. Peki sizce savaş cıkma ihtimali nedir ya da büyük gücler izin verir mi yeni bir savaşa.

• Theologist kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: umtakcay

quote:

quote:

Türkiye'nin Rus uçağını düşürmesini eklemeyi unutmuşsun sanırım.

Ya da ben göremedim

Sadece 29 Aralık'tan sonra yaşananları takip ettim, Trump'ın gelmesi çünkü bu işin koptuğu nokta, Türkiye Rus büyükelçisinin öldürülmesini de eklemedim dikkat edersen... Sadece 2017 yılında çünkü artık her şey açık seçik ortada, fiili ve askeri hareketlilik zirvede.

Güzel cevap vermişsiniz hocam. Peki sizce savaş cıkma ihtimali nedir ya da büyük gücler izin verir mi yeni bir savaşa.

Az önce Esad çıkıp açıklama yaptı arkasındaki Rusya'ya güvenip, "Asıl sen hayvansın Trump" dedi açık açık... Artık Amerika çok küçük düştü ve altında kalmaz emin olun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: PinkOmega

Bu gülüş neden?

• Theologist kullanıcısına yanıt
    "Zahmet olmuş, eline sağlık güzel çalışma." yazınca dalga geçiyorsun sanmıştım, bana komik geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: PinkOmega

"Zahmet olmuş, eline sağlık güzel çalışma." yazınca dalga geçiyorsun sanmıştım, bana komik geldi

Jack konusunu güncelledim dikkatini çeker belki, gelişme var çünkü.

• Eline saglik guzel konu olmus takipteyim.Çin'in Amerika'nin yaninda olacagini saniyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Grayscale

Eline saglik guzel konu olmus takipteyim.Çin'in Amerika'nin yaninda olacagini saniyorum.

Teşekkür ederim, ben Çin'in Rusya ve Kuzey Kore yanında olacağını düşünüyorum. Yeni gelişme oldu bu arada...

36) 14 Nisan 2017 Kore Dış işleri Bakanı Han Song Ryol "ABD isterse savaşa gideriz. Halihazırda elimizde güçlü nükleer caydırıcı silahımız var." açıklamasını yaptı.

• Kartları açık göstermişlerdi.
    4'e böldüler di zaten;
    İlk çeyrek belli bir din ile komünist düşünceye sahip kişiler karşı karşıya geliyor sonuç olarak bir nükleer patlama ve ölüm görülüyor veya göstermelik olabilir.
    İkinci çeyrekde ise Süper güç zaferini gösterir ve bu sayede yeni bir sanayi diyeceğimiz 3D yazıcının sanayi ile birleşmesi bir devrimi başlatacak tabi kazanan taraf bunu elinde tutacak.
    Üçüncü çeyrek Ülke kavramı artık tüm dünya gibi olacak fakat mevcut döngü devam edecek.
    Son çeyrek de ise yeni bir düşünce ortaya çıkacak, mevcut düşünceler tamamen iptal olacak ve bir ayaklanma olacak, bir karşı duruş. Bu ise bizim olduğumuz bölgelerden çıkacak, devamında ise artık kitaplara konu olacak.
  • 37) 14 Nisan 2017 Çin ilk defa ürettiği "Uçak Gemisi Katili" füzelerini devlet televizyonundan yayınladı, bu Kuzey Kore'ye varmak üzere olan ABD hücum filosu için bir mesaj.

https://www.ntv.com.tr/galeri/dunya/cin-ucak-gemisi-katili-fuzeleri-ile-gozdagi-verdi,dBxrxX4gpkaocyssMlrs6g/9NwgJfO8WEGc7dSXNhjFYg

• quote:

37) 14 Nisan 2017 Çin ilk defa ürettiği "Uçak Gemisi Katili" füzelerini devlet televizyonundan yayınladı, bu Kuzey Kore'ye varmak üzere olan ABD hücum filosu için bir mesaj.

http://www.ntv.com.tr/galeri/dunya/cin-ucak-gemisi-katili-fuzeleri-ile-gozdagi-verdi,dBxrxX4gpkaocyssMlrs6g/9NwgJfO8WEGc7dSXNhjFYg

Bu günkü haberi de yazsana "Kuzey Kore Genelkurmay Başkanlığı, ABD provokasyonlarına karşı Japonya ve Güney Kore'deki ABD üşlerine önleyici saldırı düzenleyeceklerini söyledi"

Büyük gün cumartesi eğer kurucularının doğum günü kutlamalarında nükleer füze denemesi de yaparlarsa maalesef savaş başladı demektir ancak bu 3. Dünya savaşı olmaz gibime geliyor çünkü çin de nasıl oluyorsa Kore ye karşı abd nin yanında yer alacağını söylüyormuş tabi savaş başlarsa ne olur bu kararı değişir mi bilemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: instance

quote:

37) 14 Nisan 2017 Çin ilk defa ürettiği "Uçak Gemisi Katili" füzelerini devlet televizyonundan yayınladı, bu Kuzey Kore'ye varmak üzere olan ABD hücum filosu için bir mesaj.

http://www.ntv.com.tr/galeri/dunya/cin-ucak-gemisi-katili-fuzeleri-ile-gozdagi-verdi,dBxrxX4gpkaocyssMlrs6g/9NwgJfO8WEGc7dSXNhjFYg

Bu günkü haberi de yazsana "Kuzey Kore Genelkurmay Başkanlığı, ABD provokasyonlarına karşı Japonya ve Güney Kore'deki ABD üşlerine önleyici saldırı düzenleyeceklerini söyledi"

Büyük gün cumartesi eğer kurucularının doğum günü kutlamalarında nükleer füze denemesi de yaparlarsa maalesef savaş başladı demektir ancak bu 3. Dünya savaşı olmaz gibime geliyor çünkü çin de nasıl oluyorsa Kore ye karşı abd nin yanında yer alacağını söylüyormuş tabi savaş başlarsa ne olur bu kararı değişir mi bilemem.

Teşekkür ederim çok faydalı oldu. Gözden kaçırmışım.

• instance kullanıcısına yanıt
    Çin Kore'ye karşı ABD'nin yanında yer alacağını mı söylemiş? Daha bugün ABD kimin yanında yer alacaklarsa açıklasınlar diye bir basın toplantısı yaptı.

Bence ABD'nin yanında yer alması mümkün görünmüyor.

Bugün dahi Uçak Gemisi Katili diye 30 dakikalık devlet televizyonundan yayın yaptılar. Resmen ABD'ye mesaj veriyor yaklaşma diye.

• Kimin kime girdiği önemli değil bi an önce başlasın şu lanet savaş.

Mısırımı aldım bekliyorum

• quote:

Kimin kime girdiği önemli değil bi an önce başlasın şu lanet savaş.

Yiyeceğin tek şey mısır olmayacak ama, Türkiye'nin dışarıda kalacağını sanıyorsan yanılıyorsun.

• quote:

quote:

Kimin kime girdiği önemli değil bi an önce başlasın şu lanet savaş.

Yiyeceğin tek şey mısır olmayacak ama, Türkiye'nin dışarıda kalacağını sanıyorsan yanılıyorsun.

Sorun yok yaşamak istemiyorum zaten.

• Kuzey Kore'ye sadece deniz hücum filosu değil aynı zamanda kara birlikleri de gönderildi, Güney Kore ve Deniz'den müdahale edilecek.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.