Şimdi Ara

Gün Gün Madde Madde Beklenen III. Dünya Savaşı (94. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.051
Cevap
536
Favori
1.093.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
430 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Rusyayı adım adım suçlayarak düşman ilan etmeye çalışıyorlar !

Polonyalı AP vekili, ‘Kremlin’in baş ajanının’ adını verdi

Avrupa Parlamentosu’nun (AP) Polonyalı üyesi Zdzislaw Krasnodebski, Rusya’nın Avrupa’nın güvenliği için önemli bir tehdit oluşturduğunu, nüfuzunu ise Avrupalı politikacılar arasından bazı ‘ajanlar’ vasıtasıyla yaydığını ileri sürdü.

https://tr.sputniknews.com/avrupa/201901301037390123-polonyali-ap-vekili-kremlin-bas-ajani/

• Yukardaki resim (denizde rampadan kalkan füze) bilgisayarda yapılmış, amerikanca tabiriyle CGI / Computer Generated Image. Resimde dikkat ederseniz deniz ile duman birleşim hattı çizgisel. Ayrıca gökyüzü tek fon. Fotoşopçuya düşük para vermişler yine. Ama güzel oldu bu. Gönderdiğiniz haberler senaryo üretimi, resimler de bilgisayar üretimi, uyumluluk açısından yani.

2021 'de tahminen III. Dünya Savaş senaryosu devreye alınacak. Senaryo derken yanlış anlama olmasın: Tabi ki birçok yerde bombalar patlayacak füzeler kalkacak inecek. Ancak bu esnada banker baronların asıl planları devreye alınacak ki onlar, bomba ve füzelerin verdiği zararın binlerce kat fazlasını verecek. Siz bu durumu "mazlum kazanacak, zalim yenilecek" şeklinde degerlendiriyorsunuz hala. Oysa ki tüm savaşlarda zalimler kazanır, mazlumlar kaybolur gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

Bu mesaj silindi.
    Çinlilere ait bir araç olduğuna emin misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C72FBB06E

Çinlilere ait bir araç olduğuna emin misiniz?

Alıntıları Göster
    Theo, olay anında ordaydı olaya şahit oldu sanki! O da herkes gibi yığınsal medyadan öğrendi bu senaryo haberi. Senaryoya bu kadar kaptırmayın kendinizi.
  • Konu Güncelleme;

Lavrov: ABD'nin geliştirdiği W76-2 isimli yeni nükleer başlık, nükleer savaş riskini artırıyor

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, ABD'nin üretmeye başladığı W76-2 İsimli yeni nükleer başlığın nükleer savaş riskini artırdığını söyledi.
    https://tr.sputniknews.com/rusya/201901311037394029-lavrov-abd-gelistirdigi-nukleer-baslik-savas-riski/

Allah (c.c.) şükür adım adım İnşallah birbirlerinin boğazına yapışacaklar 6-7 si birden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 31 Ocak 2019; 7:58:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuğkan-0153

Theo, olay anında ordaydı olaya şahit oldu sanki! O da herkes gibi yığınsal medyadan öğrendi bu senaryo haberi. Senaryoya bu kadar kaptırmayın kendinizi.

Alıntıları Göster
    peki dünya ters midir düz müdür ? nasıl olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: skynet

peki dünya ters midir düz müdür ? nasıl olacak

Alıntıları Göster
    Başka konulardan soracaksak ben de şimdi senin başka konularına baktım, LPG takılı Audi aracım yüksek hızda neden tutukluk yapıyor diye sormuşsun, dur ben de ondan sorayım: Hiç LPG takılı araçla benzinli araç bir olur mu? Merdiven altı sanayiciye tip taktırıp sonra bu araç niye gitmiyor diye şikayet edilir mi? Dur bakalım savaş bir çıksın o tutukluk yapan arabayı dahi kullanabilecek miyim diye sor sen asıl.

• Arkadaşlar Bugünkü Washington Examiner gazetesinin Opinion köşesinde eski Pentagon görevlisi Michael Rubin isimli bir şahıs bir yazı kaleme almış.İngilizcesi iyi olan arkadaşlar varsa aramızda makalenin özetini buraya yazıp bizimle paylaşırlarsa sevinirim.
    https://www.washingtonexaminer.com/opinion/recep-tayyip-erdogans-future-in-turkey-does-not-look-bright

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çiko miko Ç kullanıcısına yanıt
    Makalenin öznesi Erdogan. Heh heh ne demişti hatırlayalım (kelimesi kelimesine) "Amerikanın da düşündüğü büyük ortadoğu projesi var ya biz o projenin eşbaşkanlarından bir tanesiyiz ve bu görevi yapıyoruz biz" Yabancı makalelere bakmaya, ceviriye gerek yok sanırım :)
  • Çıkmaz, çıkarsa savaştan sonra dünya insanlar için yaşanmaz olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

John Balton: Abd 2. Deniz piyade tümeni ( yaklaşık 5000 asker ) Kolombiya 'ya gidiyor .Ayrıca 100 ucaklik ABD 145. Taktik hava kuvveti Kolombiya'ya gidiyor.

Balton un arkasındaki resim anlatıyor herşeyi. Bu arada Rusya birliklerini ve uçaklarını gönderdi bile...

Alıntıları Göster
    Şu haritaya dikkat ettiniz mi haritaya?

Türkiye ve Rusya bloğu gibi yerler neden kırmızı?

• ama hala soruma cevap vermemişsin bro

bi de gidip profilimdn konularımı takip etmiş

ama ben seni zaten tanıyordum malum boş beleş konudan dolayı hiç unutmak mümkün mü
  • vollkan59 kullanıcısına yanıt
    Türkiye Rusya tarafında, Amerika karşıtı politika yürütüyor. Hedef ülkeler listesinde.

Yani eğer üçüncü dünya savaşının fitili Venezuela’dan ateşlenirse Türkiye de karşı pozisyonda savaşa girmiş olur.

Ama her gün yeni gelişmeler yaşanıyor. Rusya Amerika’nın direktiflerini dinledi ve Venezuela’ya ambargoya uydu. Kazanan yine ABD gibi görünüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: skynet

ama hala soruma cevap vermemişsin bro

bi de gidip profilimdn konularımı takip etmiş

ama ben seni zaten tanıyordum malum boş beleş konudan dolayı hiç unutmak mümkün mü
    Tüplü Audi'si ile otobanda bastırınca aracı gitmeyen kişi, gelmiş bir konuya bakarak seni tanıyordum, edebiyatı yapıp soruma cevap ver falan diyor bir de! O konuyu bir kere ben değil Trol'ün teki, Trol amaçlı açtı, farkındasın değil mi? Herkes tek bir konu ile tanınacakca o zaman ben de seni tüplü Audi'si ile ucuza hızlı gitmek isteyen uyanık olarak tanıyayım bari.

Konunun III. Dünya Savaşı olduğunu tekrar ve son kez hatırlatıyorum. tekrar başka konuları burada konuşman istemen durumunda sorunu daha uzatmadan seni bloklayabilirim; sürpriz olmasın diye şimdiden belirteyim.

• Theologist kullanıcısına yanıt
    Hocam birkaç gün önce, belki bu konuda veya bir başka konuda demiştim ki, izlediğim programda Venuzela'ya yardım için Rusya ve Çin bundan sonra ( ABD açıklamasından ve tanımaması ndan sonra) Venezuela ya gonderse gönderse iyi dileklerini gönderir.

Ki sizin de şimdi Rusya ile ilgili veriniz bunu destekliyor.

Buradaki asıl hedefin Venezuela değil, İran'a yapılacak bir operasyonun adım adım yaklaşması olarak görüyorum, Venezuela nin petrol rezervinden dolayı.

Bu Rusya ve Türkiye arasındaki bir görüşme oldu geçenlerde, Erol mütercimler in sözleri dikkat çekici.

''Afrin harekatı olmasa idi, Hatay'ı kaybederdik'' ve dahası

https://youtu.be/pQlogjbRVeE

• quote:

Orijinalden alıntı: çiko miko

Bu mesaj silindi.
    siyasi kuklalar için cok fazla vakit harcamaya gerek yok yüzden sadece Imprisonment paragrafı: Milosevic ve Saddam gibi diktatörler sonunda kodesi boyladı diyor, kısa ca özetle ve yani Erdogan 'ı da aynı durum bekleyebilir diyor. Fakat...orda örnek verilen kişiler yani Milosevic ve Saddam Amerika'nın adamlarıydı ve ne kodesi boyladılar ne de öldürüldüler. sadece CNN ABC BBC vs 'de "Saddam öldürüldü" şeklinde haberler kurgulandı böylelikle sözde milyonlarca kişinin ölümüne yol açan diktatör için adalet tecelli etti duygusu oluşturuldu,insanlarda. şimdi aynı film, başrolda Erdogan olacak şekilde yeniden oynanıyor yani Amerika Erdoğan'ı diktatör faaliyetlerinden dolayı kıstırıp hapse atacak değil mi ? İyi de "Amerikanın da düşündüğü büyük ortadoğu projesi var ya biz o projenin eşbaşkanlarından bir tanesiyiz ve bu görevi yapıyoruz biz" diyen Erdoğan 'a neden öyle yapsınlar ki. Bu arada benim favori aktörüm Putin'dir en iyi o rol yapıyor. Türkiye'de de Bahçeli :) Trump bu ikisi yanında amatör kalıyor. Erdoğan ise artık kendi kendini tekrar ediyor, doğaçlama yok. trump'la edogan 'da putin'deki karizmatik duruşun yarısı bile yok. Bahçeli de kısılan sesine ragmen karizmatik oyuncu. Hele ki eliyle kurt işareti yapıp bir de elini sallamıyor mu, bitiyorum. Film adam :)

• quote:

Türkiye Rusya tarafında, Amerika karşıtı politika yürütüyor. Hedef ülkeler listesinde.

Yani eğer üçüncü dünya savaşının fitili Venezuela’dan ateşlenirse Türkiye de karşı pozisyonda savaşa girmiş olur.

Ama her gün yeni gelişmeler yaşanıyor. Rusya Amerika’nın direktiflerini dinledi ve Venezuela’ya ambargoya uydu. Kazanan yine ABD gibi görünüyor.
    Rusya ne açıdan ABD 'ye uyup Venezuella tarafına ambargo uyguladı ben bulamadım da haberlerde
  • quote:

Tüplü Audi'si ile otobanda bastırınca aracı gitmeyen kişi, gelmiş bir konuya bakarak seni tanıyordum, edebiyatı yapıp soruma cevap ver falan diyor bir de! O konuyu bir kere ben değil Trol'ün teki, Trol amaçlı açtı, farkındasın değil mi? Herkes tek bir konu ile tanınacakca o zaman ben de seni tüplü Audi'si ile ucuza hızlı gitmek isteyen uyanık olarak tanıyayım bari.

Konunun III. Dünya Savaşı olduğunu tekrar ve son kez hatırlatıyorum. tekrar başka konuları burada konuşman istemen durumunda sorunu daha uzatmadan seni bloklayabilirim; sürpriz olmasın diye şimdiden belirteyim.

Alıntıları Göster
    oh hayır lütfen beni bloklama lütfennnnn

• Lukoil... üç gün önce tüm bağlantılarını kopardı hisselerini sattı.

Çünkü ABD hiç bir şirketin Venezuela ile bağı olmamasını istiyor.

Lukoil de Rusya’nın en büyük petrol dağıtım şirketi.

Rusya’nın ABD nin direktifini dinlemesi sonucu ABD Rusya’ya uygulanan üç kalem ambargoyu kaldırdı.

İlgili linkler

http://enerjigunlugu.net/icerik/11477/lukoil-venezueladaki-petrol-hissesini-satti.html

Reuters

https://www.reuters.com/article/us-lukoil-venezuela-idUSBRE99105S20131002

Sputnik

https://tr.sputniknews.com/abd/201901111037038782-abd-rus-sirkete-yaptirimlari-kaldirdi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 31 Ocak 2019; 23:25:10 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Alıntıları Göster
    sardı yemin ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skynet -- 31 Ocak 2019; 23:27:21 >

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.