Şimdi Ara

Gümrüğe Takılan Cihazın Akıbeti Ne Olur? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
5.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Usa'dan 175$ lık gitar manyetiği getirtmiştim, Türkiye sınırları içinde olmayan bir ürün; adama rica ettim "gift" olarak yollarmısın diye, yapamam ama "low value declare" ederim dedi, ve fiyatını 50$ olarak yazdı üzerine, 2 haftada kapıma kadar geldi Bu yolu da izleyebilirsiniz, yani kocaman televizyondur hoparlörlür bilmemne almadığınız sürece yani fiyat/cüsse oranı dikkat çekmediği sürece düşük bir değer yazdırtıp sıkıntısızca alabilirsiniz, sonuçta içini açıp bakmıyorlar ürün fiyatı 75 dolar altındaysa..
  • ustam sürekli olarak tek tek ürün getirmek istiyoruz vergisi ödenirse sorun kalkar mı
  • Slammer kullanıcısına yanıt
    İçini açmıyormu senı ayagına cagrıyor. Bunun içinde ne var ? Yaptığın işlemin evragını getır ıspatla diyor. Arada geçer.
  • minimalist kullanıcısına yanıt
    Gidip 500 dolarlık hoparlör alıp 50 dolar yazdırısan, adam ağırlığından boyutundan şüphelenir açar bakar tabi, fakat bana gelen paket 2 sigara paketi büyüklüğündeydi bu yüzden dikkat çekmedi kapiş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ancora -- 5 Mart 2015; 18:58:03 >
  • tablet ise vergisi alınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekotim

tablet ise vergisi alınır.

Aldığınız yere dikkat eder güvenilir bir siteden alırsanız bu tip prosedürlerle uğraşmaz ve endişe etmezsiniz. Buyincoins bu konuda güvenilirdir. Ne var ki artık cep telefonu yollamıyorlar ama tabletler sorunsuz teslim ediliyor. 2 telefon bir tablet siparişim olmuştu. Site Türkçe ve de forumda temsilcisi var zaten reklamlarını görmüşsünüzdür. Türkiye pazarına değer veriyorlar. 4 senedir alışveriş yaparım şikayetim olmadı, olanı da çözdüler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blur

quote:

Orijinalden alıntı: ekotim

tablet ise vergisi alınır.

Aldığınız yere dikkat eder güvenilir bir siteden alırsanız bu tip prosedürlerle uğraşmaz ve endişe etmezsiniz. Buyincoins bu konuda güvenilirdir. Ne var ki artık cep telefonu yollamıyorlar ama tabletler sorunsuz teslim ediliyor. 2 telefon bir tablet siparişim olmuştu. Site Türkçe ve de forumda temsilcisi var zaten reklamlarını görmüşsünüzdür. Türkiye pazarına değer veriyorlar. 4 senedir alışveriş yaparım şikayetim olmadı, olanı da çözdüler.

Siteyi ilk defa duydum.bir bakmakta fayda var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.