Şimdi Ara

Gülsüm Ana | ÖZEL HAYİT BALI NET850GR 40.5TL - YENİ Mera Sütünden 2KG Tereyağ 54TL - ÜcrtszKargo (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
552
Cevap
71
Favori
41.819
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çam balı hafta sonuna özel kampanya uzatıldı 25 tl deniliyordu şimdi baktım 35 tl olarak görünüyor. Sipariş verecektim beklemedeyim.
  • maestro_of_world M kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Kusura bakmayin siteyi guncellettirdik. Tekrar denermisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gulsumana G kullanıcısına yanıt
    teşekkürler sipariş verdim 2 adet.
  • Takip.
  • Merhaba,

Öncelikle bol satışlar. Yorumlar ve değerlendirmeler çok güzel ben de bahar balı siparişi verdim.

Umarım beklediğim gibi çıkar.

Sipariş no: 1864

Numune için siparişe bir not ekledim, dikkate alırsanız sevinirim.

İyi çalışmalar
  • Siparis no 1865

deneme ürünü olarak acılı tarhana ile kurufasulye gelse pek hoş pek süper olur
  • Sitenizden sipariş verdim. Ancak ödeme sayfasında ödemeyi yaptıktan sonra sayfa görüntülenemiyor diyerek kaldı. Bir kaç dakika sayfanıza ulaşamadım. Sonra siparişlerime girdiğimde siparişim de görünmüyor. Ürün hala sepetimde görünüyor. Bu arada kredi kartımdan ücret de kesildi. Bu sorun nasıl çözülecek şimdi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi müsaitbiyerde -- 9 Nisan 2017; 0:54:29 >
  • #1875 no'lu siparişimi verdim

Ödeme aşamasında BKM Express görünce sevindim. Fakat 4- 5 defa denememe rağmen ödeme yapılamadı. Sanırım sitede BKM ile ilgili bir sorun var. İki gün önce BKM Express başka bir alışverişimde kullandım. Sorunsuz ödeme yaptım. Bilginize...

Diğer ürünlerden numune beklerim. İyi çalışmalar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: müsaitbiyerde

Sitenizden sipariş verdim. Ancak ödeme sayfasında ödemeyi yaptıktan sonra sayfa görüntülenemiyor diyerek kaldı. Bir kaç dakika sayfanıza ulaşamadım. Sonra siparişlerime girdiğimde siparişim de görünmüyor. Ürün hala sepetimde görünüyor. Bu arada kredi kartımdan ücret de kesildi. Bu sorun nasıl çözülecek şimdi?

Merhaba,

Kartınıza geri iade yapılmış çekim olmadığı için. 3 iş günü içerisinde yansır ekstreye ancak siz beni yarın mutlaka ararmısınız teyidini yapalım. Telefon numaram: 0543 545 1026 teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Satıcının farklı bir konuda aşağıdaki mesajını görünce bazı bilgilerimi paylaşmak istedim.
    "@gulsumana: Ürünlerle ilgili sorulara gelince tereyağ için sadece kendi hayvanlarımızın sütü yeterli gelmiyor köyden süt topluyoruz ve toplanan sütü 3 kere kaynatıyoruz. Ortaya çıkan yağı yayık makinesinde dövüyoruz. Hiç bir katkı maddesi ve tuz kullanmıyoruz. Kış ayında beyaz olan tereyağ rengimiz havaların ısınması ve yaylım biçimde otlayan hayvanların sütü ile git gide sarılaşacak."

Satıcı dürüstçe belirtmiş, günümüzde meralarda otlayan hayvan çok olmadığı için artık tereyağı beyaza yakın açık sarı renktedir. Ama tüketici ilgisi koyu sarı/açık turuncu renk ürün olduğundan Beta Karoten devreye girer (E160a). Bizlerde doğru ürün aldığımızı zannederiz.

Merak eden arkadaşlar için, diğer önemli madde "kültür" (Tereyağ/Yoğurt/Ayran kültürü) konusunda biraz bilgi vereyim. Aynı tadı standart yapma adına birçok üretici bunu kullanmaktadır. Ama ne yazık ki bu kültür ile yağsız sütten yapılmış bir ayranı içtiğinizde "hımm amma da yağlı ayranmış" tepkisini verirsiniz, işte bu kullanılan kültürün mucizesidir.

Piyasada bulmanız çok zor ama kültürlü ürünlerden de uzak durunuz.

Son ek bilgi; zamanımızda üreticinin bölgesi çok önemli değil, marka vermiyorum ama Karadeniz'de olupta, batıdan tonlarca krema alıp tereyağı yapanlar mevcut.

Saygılar.

• Sipariş numaram #1892,
    Hayırlı kazançlar dilerim.
  • sipariş n0 1898 .... yaptığınız işi verdiğiniz emeği görünce yorumları bile okumaya gerek duymadan verdim siparişimi. Yarın gün içerinde eft yide hesabınıza geçmiş olacağım. Allah emeğinizi, Gülsüm Ananın emeğini zayi etmesin inşaallah. Edremit tarafına gelince ziyaret edeceğim inşallah sizleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gulsumana

quote:

Orijinalden alıntı: müsaitbiyerde

Sitenizden sipariş verdim. Ancak ödeme sayfasında ödemeyi yaptıktan sonra sayfa görüntülenemiyor diyerek kaldı. Bir kaç dakika sayfanıza ulaşamadım. Sonra siparişlerime girdiğimde siparişim de görünmüyor. Ürün hala sepetimde görünüyor. Bu arada kredi kartımdan ücret de kesildi. Bu sorun nasıl çözülecek şimdi?

Merhaba,

Kartınıza geri iade yapılmış çekim olmadığı için. 3 iş günü içerisinde yansır ekstreye ancak siz beni yarın mutlaka ararmısınız teyidini yapalım. Telefon numaram: 0543 545 1026 teşekkür ederim.

Benzer şey bana da oldu ama bende sipariş gözüküyor ödeme onaylandı diyor sorun yok herhalde?

Sipariş No : #1899

• Tekrar Merhaba
    Sipariş numaram 1911 dir.

Hayırlı kazançlar.
  • Kapıda ödeme durumunda ekstra ücret çıkıyor mu ?
  • 1912 nolu siparişi de biz verdik arkadaşla. Deneyip devamı için bakacağız. Hayırlı işler
  • izmitekibi İ kullanıcısına yanıt
    kapıda ödemede ekstra ücret çıkmazsa sipariş vermeyi düşünüyorum bende.
  • Hocam iyi geceler. Yağın rengi sarıya döndüğünde buradan bizleri bilgilendirin. O zamana elimizdeki de bitmiş olur. Renk olayına takılmam aslında ama, taze otlarla beslenmiş hayvanın sütünden olan tereyağı muhtemelen daha da güzel olacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: toojohn

kapıda ödemede ekstra ücret çıkmazsa sipariş vermeyi düşünüyorum bende.

Merhaba,

Kapıda ödemede sürat kargo normalde 5TL ekstra ücret talep ediyor bizden ancak ben bunun 3TL'sini müşteriye yansıtıyorum. Zaten hiç bir üründede kargo ücreti almıyorum. Kapıda ödeme olarak isterseniz 3TL bir fark yansıyacaktır eğer bunuda yansıtmazsam emin olun kapatıp gitmem lazım :) Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim.
  • 1933-1936 numaralı siparişlerimi verdim. Manisa'dan selâmlar :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpbatu -- 11 Nisan 2017; 13:35:31 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.