Şimdi Ara

Gülmek isteyen içeri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkes tepeden bakmanın yanlış olduğunu diğerlerine tepeden bakarak savunmuş. Okuyun stres atarsınız biraz  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GhastManTR -- 5 Aralık 2020; 10:20:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Konuya bak iğrenç insanlarla dolmuş. La en fazla 1000 dolar şanslıysanız belki 3 4 k dolar maaşla memur gibi çalışacak, kimseye faydası olmadan yaşayıp gidecek insanlarsınız, neyin kibri üstten bakması bu? Vay arkadaş adamlar daha bir bok başaramadan böyle triplere giriyor, es kaza bir şey başarsalar havalarından geçemeyeceğiz herhalde.
  • Hocam rehber matematiği anlamadım ben kullandım gayet iyiydi

• Günde 25 saat çalışırlar bunun 20 saati motivasyon videoları olur . 4 saati masalarının fotosunu çekmek
  • Rehber Matematik ne alaka gerçekten?

• Ben de sevmiyorum ama hayat onların hayatı.
    Herkes her şeyi düzgün yapsaydı herkes uçar giderdi.
    Yazını okurken insanlara acayip üstten bakan biri olduğunu anladım ve igrendim kusura bakma.

• helixSNAA kullanıcısına yanıt

aga birinden nefret etmek için illa kendisine zarar vermek gerekmiyo

• decolo65 D kullanıcısına yanıt

Kibirli bir insan olduğumun farkındayım. Sebebini ben de sorguluyorum. Hiçbir zaman insanları olduğu gibi kabullenebilen, "o da böyle işte" diyebilen birisi olmadım, olamadım. Tabi ki de kimseye zarar vermeye kalkmam, bir fosforcunun yüzüne söylemem bunları ancak zorunda kalmadıkça da muhatap olmam. Bu özelliğimi dile getirdikten sonra iğrendirinizi söylemeniz ironik oldu bayağı. Siz de bana üstten bakmış oldunuz. Peki bu durum sizce komik midir? İğrenç mi?

• 'insanlara üstten bakmak' niye kötü bir şey peki birisi açıklayabilir mi?

Doğanın en eski kanunu, güçlü olan besin zincirinin 'üstündedir', demek ki bazılarına bu kanun fazla kalın geliyor ki kabullenemiyorlar

• cheers darlin kullanıcısına yanıt
    Gerçekten böyle bir düşüncen varsa tepeden bakılacak haldesin. Hayatında her zaman başkalarını küçük görerek kendi küçümsenilesiliğini aklamaya mı çalışıyorsun?
  • Herkes herkese niye tepeden bakıyor   

• liliumcandidum kullanıcısına yanıt

Kibrimi savunmadım, sadece inkar etmedim. Sebebi bilmediğimi söyledim ancak doğru olduğunu düşünüyorum demedim. İğrenilecek durum demesi de düpedüz ironidir. Çünkü ilk yazımda beni kibirli gösteren tek kısım "Cringe kelimesinin hakkını veriyorlar, 1 saat yanlarında dursam kanımdan utanç akıyor" dememdi. O ise benden iğrendiğini söyledi. Bunlar pek farklı noktalar değil.

• asd99966 A kullanıcısına yanıt

Kimseyi ezmiyorum. Bir insandan tepeden tırnağa tiksinsem bile pasif veya aktif bir şiddet uygulamıyorum, nezaketimi koruyorum. Ama kimse inkar edemez ki bazı insanlar aptaldır bazıları değildir. Ben aptallığa tahammül edebilen birisi değilim. Muhatap olmamayı tercih ediyorum ama samimi olduğum bir ortamda alayımı da ediyorum

• Her gün bahsettiğin kitleyi kötüleyen, ezen bir sürü şey yazılıyor burada zaten. "Bir tek ben mi nefret ediyorum bu kişilerden?" cümlesi o kadar saçma, anlamsız ki. Bu başlığı açmak için neden efor sarf ettiğini de anlayamadım. Aynı şeyi evire çevire defalarca yazmak nasıl bir tatmin sağlayabiliyor cidden?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memorabilia -- 5 Aralık 2020; 10:25:24 >
  • GhastManTR kullanıcısına yanıt
    Son cümleyi yazmasaydın ikna olmuştum kanka
  • memorabilia M kullanıcısına yanıt

YKS Gangstas Paradise diye bir edit videosu izledim. Üstüne bir de yorumlara baktım.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.