Şimdi Ara

GÜLHANE TIP HAKKINDA (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
3
Favori
9.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Devlet daireleri kapalı olacak nasıl yapacağız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İçişleri bakanlığından ses seda yok. Anlam veremiyorum.

• Dr.healer D kullanıcısına yanıt
    Hocam devlet dairesi ile işin yok al karşına bir bilgisayar bir yazıcı adlı sicil kaydını e devletten çıkar şifren yoksa ptt de yoksa internet bankacılığından al ardından mezuniyet belgeni hazırla güvenlik soruşturma belgesini bilgisayardan yazdır fotonu da bilgisayardan koyup yazdır kimlik fotokopisi vesaire küçük şeyleri de mavi kapaklı küçük bir dosyaya koy saçını başını kestir ankaraya gel

• quote:

Orijinalden alıntı: dryvzclskn

ne bilsin adamlar hangisinin önde kapattığını bilader

Çok boş yapıyorsun. Millet gata nın sıralamasının kötü olmasının sebebinin askeri olduğu için olduğunu biliyordu. Geçmiş yıllarda bak 15k felan almış . Sivil açılınca sivilinin diğer tıplardan eksisi kalmadı. Hatta 1-2seneye 4-5k ile felan kapatır deniyor. Bu sene bile en kötü 6k olur deniyordu.

Nerden bilsin diyor :SDF:SDF::SDFSD İmkanlar normal tıplara göre daha iyi , yurt işi desen 10 numara . Sivil olunca birde millet ondan yazdı. En iyi eğitim veren tıplardan biri , askeri olmasaydı bu zamana kadar zaten hacettepe ile aynı seviyede olurdu sıralaması.

Diyelim 4k olcak seneye sivil olan , askerisine 20k ile adam gircek. O 20klık adam elenir bilerek mülakatta 4k lık yere girer. Bunun neresi adil ?

• Hocam sen devlet tarafından okuyacaksın biz kendi imkanımızla sen 5 yıldızlı otel konforunda okuyacaksın biz ev bakacaz veya yurt parâsı vereceğiz

• bu olay bu seneye özgü onu da araştırmadın dimi kardeş boş yapan sensin hadi

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.healer

Hocam içiniz rahat olsun başvuru koşulu diye tercih yaparken koca bir paragraf koşul var eğer belirten koşulları sağlamıyorsan msb veya iç işlerine kaydın yapılmıyor sivil olan Gülhane tıpa kaydın yapılıyor ancak yurt vs masrafları sen karşılıyorsun ki normal tıplarla aynı koşulda okuyacaksın. Mülakat, başvuru koşullarında belirten maddeleri sağlıyorsan üniformalı şekilde sivillere beraber okuyacaksın, okurken asgari ücret maaş alacaksın yurt yeme içme hepsi devlet tarafından karşılanacak ancak mezun olduktan sonra iç işleri bakanlığının atadığı şekilde jandarma,sahil güvenlik vs yerlerde çalışacaksın. Ben ise kara,hava,deniz kuvvetleri adına atanacağım

Asgari ücret mi eminmisiniz? Bende askeri öğrenci adayiyim. 400-500 lira veriyorlar başbakanlik sitesinde böyle yazmakta.

• Sen boş yapıyorsun asıl gatada okurken sivil öğrenci de askeri öğrenci de aynı eğitimi görüyor üzerine askeri öğrenciye 6 sene boyunca yurt ücreti yemek ücreti harçlıkları toplarsan 100bin tl burs veriyor üzerine 15 sene sonra askeriyeden emekli olunca trliyonun üzerinde tazminat alıyorsun aslında sence hangisi daha mantıklı?

• ressi1 kullanıcısına yanıt
    Hocam gata döneminde asgari ücret veriyorlardı diye biliyorum gatada okuyan arkadaşım söylemişti bana da

Belki şu an dediğin gibi olabilir sorup soruşturmak lazım gene de

• Msb hocam ben.
    E kayıt bende de hata verdi arkadaşlar gidip kayıt yaptıracağız pazartesi mülakatlar başlıyor.
  • Mr A kullanıcısına yanıt
    Hocam bende oradayım da güvenlik soruşturma formunu nasıl doldurdunuz foto felan bir de gerekli belgeleri yine buradan bir özet geçebilir misiniz size zahmet

• Beyler ben baya heyecan yaptım benim durumda olan yok mu yaw

bizde de var da kardeşim hakkımızda hayırlı olanı nasip etsin Allah boşta kalmak yok inşallah ben msb yi çok istiyorum abim de kara harpte :)

Kızmanıza gerek yoktu kötü bir amaçla söylemedim :)
  • dryvzclskn D kullanıcısına yanıt
    Beni tanımadan yanlış yorum yapıyorsunuz ben sıralama olarak haksızlığı kastettim vatan minnet sevgisiyle sizin yazdığınızın bir alakası yok malesef
  • cgtygrsnc kullanıcısına yanıt
    peki hocam öyle olsun

• Bende sizinle aynı düşünüyorum fakat yazan arkadaş baya vatan sevgisini falan katmış şaşırdım açıkcası tanımadığı birine bunları söylemesine
  • dryvzclskn D kullanıcısına yanıt
    Umarım gönlünüzden geçen olur iyi akşamlar
  • İçişleri bakanlığı adına kazanan ve mülakat tarihinden haberi olan yok mu arkadaşlar?

• Hakkımızda hayırlısı olur inşallah msb olmasını bende çok istiyorum.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.