Şimdi Ara

Gülen e 'vatan haini', cemaatine ' Fetö' dedigi icin mahkum oldu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

TUNCA ÖĞRETEN

tuncao@gmail.com/ @tuncaogreten

Erzincan Detay adlı haber sitesinin sahibi Hüseyin Adalan’a Fethullah Gülen’e hakaret ettiği gerekçesiyle açılan iki davada ‘çarpıcı’ kararlar çıktı.

Adalan, 2014 yılında sitesinde kaleme aldığı yazıda, ‘Fethullah Gülen Terör Örgütü’ tanımını kullandı. Bunun üzerine Gülen’in avukatları Adalan’dan şikayetçi oldu.

Şikayet üzerine o dönemde görevde olan ancak şu an ‘FETÖ’den müebbet hapis cezasıyla cezaevinde bulunan başsavcı Mehmet Burak Uzun tarafından Adalan hakkında iddianame hazırlandı.

Erzincan 2’nci Asliye Ceza Mahkemesi’nde yargılanmasına başlanan Adalan hakkındaki ilk karar yaklaşık beş ay önce verildi.

Halen görevde olan yargıç Muharrem Yiğittürk, Adalan’ı suçlu buldu ve 50 bin lira tazminata mahkum etti.

Devami:
    http://www.diken.com.tr/gulene-vatan-haini-cemaatine-feto-diyen-gazeteciye-hem-hapis-hem-para-cezasi/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 23 Mart 2018; 22:38:11 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Herkese normal gelmiş

• yalan haberdir o

• Kime vatan haini kime Fetöcü denileceğini iktidarımız karar verir bireyler değil(!).
  • Bu ülkenin mahkemelerinden gerçekten korkuyorum, Allah kimseyi muhtaç etmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Herkese normal gelmiş

Normal tabi, kim bunların gerçekten mücadele ettiğine inanıyor ki

• Aynı konuyu ben de açmıştım.Forum modları anında uçurdu.

Şamil Tayyar denen Akp'li vekilin geçen hafta dedikleri ortada:

"Fetö borsası kuruldu, Milyon doları veren serbest bırakılıyor."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 24 Mart 2018; 11:12:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lumibrite

Aynı konuyu ben de açmıştım.Forum modları anında uçurdu.

Şamil Tayyar denen Akp'li vekilin geçen hafta dedikleri ortada:

"Fetö borsası kuruldu, Milyon doları veren serbest bırakılıyor."

Ben de anlamiyorum bu isi. Basinda cikmis bir haberi burada paylasmanin ne mahsuru var da modlar kaldırıyor konuları?

• ali222 A kullanıcısına yanıt
    "Bazı arkadaşlar" şikayet ediyor olmalı...dünde oda tv haberi paylaştığım için Akp'li geçinen vatandaşın biri şikayet etmiş.

Site illegal mi? Değil...Herkese açık.İsteyen oda tv'nin web sitesine girip haberleri okuyabilir.Eee burada paylaşmak niye mahsurlu? Ha, bazı haberlerde oluyor hepsinde değil!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omega Speedmaster -- 24 Mart 2018; 12:3:38 >
  • Suçun işlendiği zaman önemlidir diye düşünmüş olabilir mahkeme.

2014 lerde fetö, fetö değil muhterem hocaefendi hazretleriydi.

Sonra devir değiştir, e tabi çelik de değişti. Muhterem hocaefendi hazretleri, fetö oldu.

Size asla inanmayacağınız bir bilgi vereyim mesala. Yıllardır fetö ye giydiren, ulusalcı biraz da solcu sayılabilecek bir gazete var ismi lazım değil baş harbi cumhuriyet. 20 yıl giydirdiler fetö ye. Sonra fetöcü olmak şüphesinden baskın yediler falan. Bina arandı.

Sanırım dünyanın en saçma ülkesi burası. Buradaki haberleri toplasak, 20 yıldan bu yana. Kahkaha ata ata okur insan.

• Bu karara göre, bu forumda da feto vb ifade kullanmak sakıncalı o zaman. Yargilanabiliriz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.