Şimdi Ara

Güldür Güldür adlı programa 'Bilal Oğlan' cezası (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
675
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynı rtük zuhal karısına ne ceza verdi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mansurhusrev

Terbiyesizlik yapmışlar , yok bilal oğlanmış , yok babası belli değilmiş. Bir de bilali salak yapmışlar akıllarınca cumhurbaşkanına çakıyorlar. Umarım yayından kaldırılır. Terbiyesiz herifler...

sıfırlıdım bıbıcım
  • ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    efe aydal reyiz
  • Işid zihniyeti de böyle senin gibi işte. Buluyorlar kafalarına göre 3-5 ayet , Kuranın geri kalanına Peygamberin Kuranı nasıl anladığına nasıl uyguladığına bakmadan hüküm veriyorlar. Onlar da senin gibi millete müşrik diyorlar hiç bir farkınız yok.
    Ben müşrik değilim ehli sünnet bir müslümanım elhamdülillah. Sen sabaha kadar müşrik de , bana hiç bir zararın dokunmaz kendine edersin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: P. Alemdar

İslama göre müşrik ve kafirsin, bu benim kendi iddiam değildir, Allahın dinine göre Müslüman dahi değilsin, seni ABD'nin İslam coğrafyasında hayata geçirmeye çalıştığı ''ılımlı İslam'' projesinin ılıman Müslümanlarından biri olarak görüyorum. Maalesef ezber bozan gerçekler herzaman acıdır, seni anlıyorum mansurcum.

Eksik yazmışsın tamamlayalım , biz Abd projesinin ürünüyüz. Bizim gibi inanan atalarımız Osmanlı da Abd projesinin ürünüydü , selçuklu da onların ürünüydü. Endülüs emevileri mesela tam abd projesidir. Abbasiler emeviler zira. Mezhep imamımız mansur muhammed maturidi hazretleri de amerikanın california eyaletinden göç etmiş bir amerika vatandaşıydı. Biz de onun inandığı gibi inandığımız için biz de abd projesiyiz.

Dediğim gibi eksik yazmışsın , biz abd projesiysek 100 sene evvelki osmanlı da , 1000 sene evvelki selçuklu da , daha evvelki memlükler de abbasiler de abd projesidir. Zira onlar nasıl inanıyorsa biz de öyle inanıyoruz. Ehli sünnet itikadında değişen birşey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mansurhusrev -- 21 Şubat 2016; 16:47:52 >
  • quote:

Biz Osmanlıcılar milleti Osmanlıdaki gibi kul görüyoruz.

Bu halk Allah'tan başkasına kul olmaz, siz bu kafayla devam edin.
  • İşte bunlar hep eziklik psikolojisi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TR-Ilker

Programı izlemediğim için Bilal Oğlan karakterini Cumhurbaşkanının oğluna ithafen mi yapıldı yoksa onunla ilgisi yok mu acaba?

Neyse eğer Cumhurbaşkanının oğluna ithafen yaptılarsa çok çok iyi olmuş. Bir şov programı neden siyasete, politikaya girer ki? Senin işin ne? Oynamak ve insanları eğlendirmek değil mi?

Neden hemen bir yerlerden siyasete girmeye çalışıyorsunuz? Kim olursa olsun, siyasete girmelerini doğru bulmuyor, ister bu Kılıçdaroğlu'nun çocuğu olsun, ister Davutoğlu'nun çocuğu olsun.

Olacak O Kadar programı siyasete girdi geçmişte. Hiç ceza aldıklarını da duymadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TiGER001 kullanıcısına yanıt
    Ben milleti kul olarak görüyorum dedim , hz Allah tan başkasının kulu olarak görüyorum demedim ki haşa. Niye kafanızdaki yere çekmeye çalışıyorsunuz cümleleri. Ben millet devletin kuludur Erdoğanın kuludur falan mı dedim ? Demedim. O halde iftira atmayın durduk yere.

Anlamayanlar için özet geçeyim , bu millet kuldur. Ben milleti kul olarak görüyorum , hz Allahın kulu. Aksini iddia eden müslüman olamaz zaten

• quote:

quote:

quote:

İslama göre müşrik ve kafirsin, bu benim kendi iddiam değildir, Allahın dinine göre Müslüman dahi değilsin, seni ABD'nin İslam coğrafyasında hayata geçirmeye çalıştığı ''ılımlı İslam'' projesinin ılıman Müslümanlarından biri olarak görüyorum. Maalesef ezber bozan gerçekler herzaman acıdır, seni anlıyorum mansurcum.

Eksik yazmışsın tamamlayalım , biz Abd projesinin ürünüyüz. Bizim gibi inanan atalarımız Osmanlı da Abd projesinin ürünüydü , selçuklu da onların ürünüydü. Endülüs emevileri mesela tam abd projesidir. Abbasiler emeviler zira. Mezhep imamımız mansur muhammed maturidi hazretleri de amerikanın california eyaletinden göç etmiş bir amerika vatandaşıydı. Biz de onun inandığı gibi inandığımız için biz de abd projesiyiz.

Dediğim gibi eksik yazmışsın , biz abd projesiysek 100 sene evvelki osmanlı da , 1000 sene evvelki selçuklu da , daha evvelki memlükler de abbasiler de abd projesidir. Zira onlar nasıl inanıyorsa biz de öyle inanıyoruz. Ehli sünnet itikadında değişen birşey yok

Gözlükleri çıkarmadan işin zor senin.

Tercümesi: verecek cevap bulamadım da olayı kişiselleştirip kurtarmaya çalışıyorum. Yav hee hee

• quote:

Orijinalden alıntı: asau

Bu ülkede özgürlüğün, mizahın, ahlakın sınırını bilmeyen varmış demek ki hala. Gelmişler bu konuya yazmışlar. Örneğin bir siyasetçinin her şeyini en ağır bir şekilde tiye alıp mizah yapabilirsin. Ama bunun sınırı vardır. Sen falan siyasetçinin oğlunun gayri meşru olduğu, falan siyasetçinin karısının falan kişiyle yattığı veya falan erkek siyasetçinin falan siyasetçi kadın ile yattığı türünden skeçler, mizah programı yapabilir misin Batıda. Yaparsan seni öyle bir çizerler ki, sadece çizmekle kalmazlar bütün .... genişletirler!

• quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Skeçi izlemeyen vardır hala,ben skeçte anormal bir şey göremedim

Önceden izlemiştim yine konuyu bıraktım bunu izledim çok iyi ya
    ''Bilal Oğlan'' Kısmına takılmışlar yemin ederim izlerken aklıma geldi ise.
  • Bu ülke tam bir muz cumhuriyeti. Amerikada almanyada ingilterede bir baksınlar tvlere politikacılar nasıl eleştiriliyor. Amerika Trump, Obama ile ne şakalar ne hicivler yapılıyor. Herkes gülüp geçip eğleniyor. Burda en küçük bir dokundurmadan bile huylanılıp ceza kesiliyor. Siyasal islamın bir başka rezilliği
  • zyxelcenk kullanıcısına yanıt
    Hayırdır ülkede rejim değişti de haberimiz mi yok ? Demokratik laik bir hukuk devletinde yaşıyoruz

• quote:

Hayırdır ülkede rejim değişti de haberimiz mi yok ? Demokratik laik bir hukuk devletinde yaşıyoruz

ahahahahaha
  • Bilal kim la
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreatlord

quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Skeçi izlemeyen vardır hala,ben skeçte anormal bir şey göremedim

https://www.youtube.com/watch?v=_zQnkTfpsQs

Önceden izlemiştim yine konuyu bıraktım bunu izledim çok iyi ya
    ''Bilal Oğlan'' Kısmına takılmışlar yemin ederim izlerken aklıma geldi ise.

Televizyonda doğru düzgün komedi adına bir şey olmadığı için bende buna sardım hatta baştan başlamıştım 76. bölüme kadar geldim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: asau

Bu ülkede özgürlüğün, mizahın, ahlakın sınırını bilmeyen varmış demek ki hala. Gelmişler bu konuya yazmışlar. Örneğin bir siyasetçinin her şeyini en ağır bir şekilde tiye alıp mizah yapabilirsin. Ama bunun sınırı vardır. Sen falan siyasetçinin oğlunun gayri meşru olduğu, falan siyasetçinin karısının falan kişiyle yattığı veya falan erkek siyasetçinin falan siyasetçi kadın ile yattığı türünden skeçler, mizah programı yapabilir misin Batıda. Yaparsan seni öyle bir çizerler ki, sadece çizmekle kalmazlar bütün .... genişletirler!

ya bide zin tayfanın "amerikada avrupada olsa..." konulu cümleleriniz cok can sıkmaya başladı artık,bilmiyorsanız konuşmayın veya yandaşlık yapacaksanız,acınası duruma düşüyorsunuz,millet cevaıbını vermiş ama bende verecegim,obamayı eşcinsel olarak karkikatur haline çevirdiler heryerde gösterip kendi güldü,ingiltereye bakmak istiyorsan Little Britain serisi ve karşıt sağ görüşlü gazetlerin yazılarına bakabilirsin,yani dünya sizin tasvir ettiğiniz gibi ilkel değil,ilkel olan sizsiniz ve bunu göremiyecek seviyedesiniz,agzınıza avrupayı ve amerikayı almayın bile...
  • quote:

o dediğin yer türkiye mi?
  • Bu skeci tv izlemiştim

Aklımın ucundan dahi geçmedi böyle birşey

Demek yarası olan gocunuyor
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.