Şimdi Ara

Guitar Hero Kablosuz Gitar çalışmıyor.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Geçtiğimiz ay Xbox 360 için bir guitar hero world tour paketi satın aldım. İçinden çıkan iki tane duracell pili gitara takıp toplam 4-5 saat oynamışımdır. Son 2 haftadır taşınma işleri sebebiyle gitarı çalıştırma fırsatım olmadı ve bu süre içinde piller cihaza takılı kaldı. Az evvel çalıştırmak istediğimde cihaza hiç elektrik gelmediğini gördüm. İçindeki Duracell pillerin boşalmış olduğunu düşünerek xbox 360 için kullandığım şarjlı pilleri taktım ve gitar çalıştı. Ancak 3-4 dakika kadar çalıştıktan sonra tekrar durdu. O andan sonra da hangi pili taktıysam gitara enerji veremedim.

İncelediğim kadarıyla pil haznesinde gözle görülebilir herhangi bir pil akıntısı ya da oksitlenme yok.

Sorun ne olabilir ve bu sorunu nasıl çözebilirim ?

Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jean001 -- 29 Haziran 2009; 22:27:26 >

• Benzer bi sorun bendede var PS 3 kullanıcısıyım ben . Guitar Hero metallica set var bndede . Piller içinde takılıydı 2 hafta oynamadım . Gitarı fln görüo oyun ps3 de menü den işlemde yapabiliyorum ama oyunda gitarı kullanamıyorum
  • Kafayı yiyeceğim ne kadar sorunlu bir aletmiş ;

http://forum.donanimhaber.com/m_31517112/mpage_1/f_/key_//tm.htm#31517112

buradaki arkadaşlarda bahsetmiş ama bende içinden çıkan pillerle 4-5 saat kadar oynamıştım fakat daha sonra Linkdeki arkadaşın bahsettiği gibi oldu ve şuan hiçbir şekilde oynayamıyorum..Arada bir algılıyor (20 basışımda 5 ini falan)...Valla aldığıma alacağıma pişman oldum ...
  • bende de world tour gitarı var kullanıyorum 1 yıldır ama kablosuz gitarların sorunlu olduğunu biliyorum algılamama gibi. en iyisi rock band gitarı almak ama benim gibi gitar alanlar için oyundan hevesimizi aldığımızdan bir daha gitar alacaklarını düşünmüyorum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Kafayı yiyeceğim ne kadar sorunlu bir aletmiş ;

http://forum.donanimhaber.com/m_31517112/mpage_1/f_/key_//tm.htm#31517112

buradaki arkadaşlarda bahsetmiş ama bende içinden çıkan pillerle 4-5 saat kadar oynamıştım fakat daha sonra Linkdeki arkadaşın bahsettiği gibi oldu ve şuan hiçbir şekilde oynayamıyorum..Arada bir algılıyor (20 basışımda 5 ini falan)...Valla aldığıma alacağıma pişman oldum ...

Benimde les paul gitarım bu şekilde yapıyordu. 1 ay dayanamadım. Gittim kablosuz rock band gitarı aldım. Şu an sorunsuz.

• Yeni almak istemiyorum şimdi bunu halledebilmenin bir yolu yokmudur içini açıp bişeyler yapamazmıyım...
  • GH5 gitarı aldım ben 5 ay önce wireless sıfır henüz bir sorunla karşılaşmadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.