Şimdi Ara

Guitar Hero Bütün Oyunlarını PC'de Oynama(Anlatım İçeride,Kendim Oynuyorum) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
20
Favori
84.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Harika

Up, faydalanılsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yama için çok teşekkürler.
    oyun çalışıyor, fakat sürekli uyarı vermeden oyundan çıkıp masaüstüne atıyor
    sorun oyunda mı, yoksa bilgisayarın donanımında mı bilemedim.
    Bu konuda bilgisi olan var mı?
  • Sistemim:
    intel p4 2.9ghz işlemci
    4 gb 1333 mhz ram
    1 gb gforce gt450 ekran kartı
    z68p-ds3 gigabyte anakart
  • Oyunu dün indirdim. belgelerimdeki Aspyr'ı sildim. torrentdeki tüm dosyaları da attım. oyuna giriyorum hata vermeden durduk yere atıyor. ne zaman attığı belli de olmuyor bazen menüde bazen şarkının ortasında. konuyla ilgili bilgilendirirseniz sevinirim
  • Aynı sorun bende de oldu(Oyundan atma). Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Arkadaşlar malesef size yardımcı olamıyorum, modu rus sitesinden bulmuştum, fikrim yok gerçekten
  • Torrent dosyasının içinde world tour da var değil mi çukura düşmeyelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pasha2020 -- 6 Şubat 2014; 10:41:53 >
  • bu güzelmişte klavyeyle oynamak zevkli oluyormu
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasha2020

Torrent dosyasının içinde world tour da var değil mi çukura düşmeyelim

Sanırım okumadın, oyunu ayrı indirin yazdım
  • Paylaşım için çok teşekkür ederim şuan iniyor İnşallah sorunsuz bir şekilde kurulumunu yaparım.bide bikaç soru aklıma takıldı ;

1) bu modu yükleyince şarkıyı çalarken sahnede yine grup gözükecekmi yoksa etraf kapkara mı olucak ?

2) bu modun üstüne kendimiz şarkı ekleyebiliyormuyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusufcn

Paylaşım için çok teşekkür ederim şuan iniyor İnşallah sorunsuz bir şekilde kurulumunu yaparım.bide bikaç soru aklıma takıldı ;

1) bu modu yükleyince şarkıyı çalarken sahnede yine grup gözükecekmi yoksa etraf kapkara mı olucak ?

2) bu modun üstüne kendimiz şarkı ekleyebiliyormuyuz ?

Kendimiz şarkı ekleyemiyoruz, arka plan normal, siyah değil
  • Hocam eline sağlık yükledim oynuyorum 2-3 saattir kalkamadım başından sırf Metallica değil baya bir şarkı varmış Taylor Swift falan buldum Teşekkürler tekrar
  • Arkadaşlar bu yamada guitar hero 3'e yapılan türkçe şarkılar modundaki gibi mediumda turuncu tuş çıkmıyor değil mi?
    bu yamayı indirip oynayan birisi bana cevap verebilir mi? klavyeyle hard'da oynamak zor geliyor da
  • quote:

Orijinalden alıntı: KharonShiva

Arkadaşlar bu yamada guitar hero 3'e yapılan türkçe şarkılar modundaki gibi mediumda turuncu tuş çıkmıyor değil mi?
    bu yamayı indirip oynayan birisi bana cevap verebilir mi? klavyeyle hard'da oynamak zor geliyor da

yok yok sıkıntı yok o konuda
  • indiremeyen bir tek ben miyim? torrent bir türlü bağlanmıyor. yardımcı olabilcek var mı.. seed..
  • Yamada bir bozukluk var sanırım girer girmez masaüstüne atıyor
  • Arkadaşlar sanırım oyununuz repack olduğu için çalıştırmıyor ben vitality torrent indiriyorum çalıştırabilirsem bilgilendiririm
  • Ne yapsam çalışmadı ya bu yamayı oynayabilmek için oyunun orjinal olması şart mı?
  • Benimki orjinal, sanıyorum korsanda da çalışır
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.