Şimdi Ara

Guitar Hero Bütün Oyunlarını PC'de Oynama(Anlatım İçeride,Kendim Oynuyorum) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
20
Favori
84.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lounge Act

quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

quote:

Orijinalden alıntı: DokuzKuyrukluTilki

quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

kötü olmuş. Keşke şu oyunun yenisini çıkarsalar artık

Evet PS4 çıkıyor yanına bir de GH çok iyi olurdu.

PC'yede çıksın yeni çıkan orası ayrı.

ya gitarı olmadıktan sonra olmuyor, bence gitarı da ucuz versinler alırım

markafoni vs gibi sitelerde indirime giriyor bazen, ben world tour + gitarı 50 tl ye almıştım

iyiymiş. Ben belki tek cafeye 100 lira vermişimdir (yani tamam arkadaşa kakaladım çoğunu)

• 25 gb çok fazla Sadece Metallica indiremez miyiz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDC

25 gb çok fazla Sadece Metallica indiremez miyiz ?

Malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TheDC

25 gb çok fazla Sadece Metallica indiremez miyiz ?

Malesef

Akk'nin yarısı
  • verdiğin dosyanın içinde rock band 1 2 de var sanırım doğrumu?

• quote:

Orijinalden alıntı: erkank53

verdiğin dosyanın içinde rock band 1 2 de var sanırım doğrumu?

Dogru

• klavye ile oynanılıyorsa direk indiriyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: camel paketindeki camel

klavye ile oynanılıyorsa direk indiriyorum
    oynanıyor
  • indiriyorum bakalım tahminen bütün şarkıları oynuyamam
  • ancak inmiş tprrentte, bakalım şimdi atıyorum dosyaları ama bende o dosyalar yoktu, daha doğrusu biraz farklı kurulmuşlar. İnşallah olur, her ne kadar klavye o kadar zevk vermese de
  • Guitar hero ile ilgili konuyu görünce sorayım dedim. Arkadaşlarla gittiğimizde For whom the bell tolls'un başındaki bass gitarı oyunda elektro çalıyordu. Bu tarz yanlışlıklar mevcut mu oyunda? Bir diğer sorum Metallicanın grup halinde GH fotoğrafında 1 bass 2 elektro şeklinde 3 gitar mevcut. Oyunda elektro gitarları ikiye ayırma şansımız var mı? Ritim ve solo demeyeyimde Kirk ve James şeklinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elasmosaurus

Guitar hero ile ilgili konuyu görünce sorayım dedim. Arkadaşlarla gittiğimizde For whom the bell tolls'un başındaki bass gitarı oyunda elektro çalıyordu. Bu tarz yanlışlıklar mevcut mu oyunda? Bir diğer sorum Metallicanın grup halinde GH fotoğrafında 1 bass 2 elektro şeklinde 3 gitar mevcut. Oyunda elektro gitarları ikiye ayırma şansımız var mı? Ritim ve solo demeyeyimde Kirk ve James şeklinde.

yok hocam malesef öyle bir şans
  • yararlı paylaşım
  • çok teşekkürler şuan indiriyorum hemen :)
  • Denedim, oynayamadım.. Şimdi tekrar deneyeceğim..
  • sarkilarda muzikler parca parca mi?yani mesela guitar calarken nota kacirinca sadece gitar sesi mi gidiyor yoksa komple muzik mi kesiliyor? ayni sekilde bateri..
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackwar19

sarkilarda muzikler parca parca mi?yani mesela guitar calarken nota kacirinca sadece gitar sesi mi gidiyor yoksa komple muzik mi kesiliyor? ayni sekilde bateri..

Baya üst düzey bi soru sordun şu an sanırım arka planda diğerleri kısık seste devam ederken gitar gidiyor sadece
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: blackwar19

sarkilarda muzikler parca parca mi?yani mesela guitar calarken nota kacirinca sadece gitar sesi mi gidiyor yoksa komple muzik mi kesiliyor? ayni sekilde bateri..

Baya üst düzey bi soru sordun şu an sanırım arka planda diğerleri kısık seste devam ederken gitar gidiyor sadece

ben yillar once bulmustum tum sarkilarin tek tek ayri ayri gitar-bateri-vocal olarak. acaba onu mu birlestirerek yaptilar bu modu diye merak ettim. frets on fire gibiyse veya guitar hero 3'e cikan custom sarkilar gibi bosuna indirmeyeyim

• süper paylaşım torrente attım bile (:
  • Arkadaşlar istediğiniz şarkıları tek tekte indirebiliyorsunuz. Fury Of The Storm'u tek olarak indirdim ve çalışıyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.