Şimdi Ara

GuildWars Bilgi Deposuna Hoş Geldiniz (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
2
Favori
32.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerçektende çok işime yaradı sağolun.Aklımda kalan tek sorun bu ek paketler.Mesela ek paketlerle yeni skiller geliyormuş o zaman bizim tüm ek paketleri toplamamız gerekmez mi?Bu da biraz tuzlu olur sanırım.YArdım ederseniz sevinirim.
  • ÖNCELİKLE HERKESE MRHBA ARKADASLAR bir sorum olacak ben guild wars a merka salmıs olam bir insanım örnegin ben guild wars nightfall aldım onun icindeki cd key ile hesap alabilir miyim?
    2.guild wars nightfall ın calısması icin illaki normal guild wars olması mı lazım
    3.guild wars alabilecegim bir magazı biliyormusnuz istanbulda??
    simdiden tesekkut ederim
  • ÖNCELİKLE HERKESE MRHBA ARKADASLAR bir sorum olacak ben guild wars a merka salmıs olam bir insanım örnegin ben guild wars nightfall aldım onun icindeki cd key ile hesap alabilir miyim?
    2.guild wars nightfall ın calısması icin illaki normal guild wars olması mı lazım
    3.guild wars alabilecegim bir magazı biliyormusnuz istanbulda??
    simdiden tesekkut ederim
  • Benim de birkac sorum olcak öncellikle bu oyunun traileri gibi bisey var mi denemek icin??? Arkadasin sordugu gibi bütün cdleri almak gerekir mi veya bütün cdleri olanlar oyunda bizden daha üstün olurlar mi simdiden tsk ederim Herkese iyi kasmalar
  • 1- 3 oyundan herhangi biri oynamak için yeterli
    2- Trailer yok. Çok nadir olarak special eventlere sokuyolar. Ama ben hiç rastlamadım :)
    3- İtem nasıl yapılcak diye soran arkadaş, malzemeleri topluyon yaratıklardan yada material shop tan. sonra armor satan elemana gidiyon alıyon.
  • Yani istediğimiz paketle oynayabiliriz,sanki ek paket değilde ayrı bir oyun gibi.O zaman paketler arası eşitsizlikte kalkar.Bende en son sürümü alıcam o zaman en mantıklısı.Dee mi?
    quote:

Orjinalden alıntı: sae_jox

1- 3 oyundan herhangi biri oynamak için yeterli
    2- Trailer yok. Çok nadir olarak special eventlere sokuyolar. Ama ben hiç rastlamadım :)
    3- İtem nasıl yapılcak diye soran arkadaş, malzemeleri topluyon yaratıklardan yada material shop tan. sonra armor satan elemana gidiyon alıyon.
  • quote:

Orjinalden alıntı: otobar

Yani istediğimiz paketle oynayabiliriz,sanki ek paket değilde ayrı bir oyun gibi.O zaman paketler arası eşitsizlikte kalkar.Bende en son sürümü alıcam o zaman en mantıklısı.Dee mi?
    quote:

Orjinalden alıntı: sae_jox

1- 3 oyundan herhangi biri oynamak için yeterli

ek paketlerin hepsi farklı içerik sunuyor.
    "son paketi aldım şimdi 2. paketteki özelliklerde olucak" diye düşünme

• O zaman seçeceğim karakterin yeni özelliklerinin olduğu paketi almalıyım.Buda iyi.
  • oyun pvp üzerine kuruludur (milyonuncu kez söylüyorum :) ) ve gerçekten pvp yapmak istiyorsanız tüm paketleri almanız gerekmektedir.

tavsiyem; en son paketi alıp oyunu biraz deneyin ve dinamiklerini öğrenmeye çalışın. eğer severseniz ve devame tmek isterseniz oyun içerisindeki store dan diğer paketlerin skillerini satın alırsınız (diğer paketlere ait görev içeren haritalarda dolaşamazsınız, pvp yapılan haritalarda dolaşırsınız. daha ucuzdur. oyunun her paketi 50 euro, sadece skilleri açarsanız (pvp paket) 36 eurodur).
  • Ben cevap diye buna derim.Artık kafamda soru işareti kalmadı deneyip görücez.Çok sağol
    quote:

Orjinalden alıntı: kharadun

oyun pvp üzerine kuruludur (milyonuncu kez söylüyorum :) ) ve gerçekten pvp yapmak istiyorsanız tüm paketleri almanız gerekmektedir.

tavsiyem; en son paketi alıp oyunu biraz deneyin ve dinamiklerini öğrenmeye çalışın. eğer severseniz ve devame tmek isterseniz oyun içerisindeki store dan diğer paketlerin skillerini satın alırsınız (diğer paketlere ait görev içeren haritalarda dolaşamazsınız, pvp yapılan haritalarda dolaşırsınız. daha ucuzdur. oyunun her paketi 50 euro, sadece skilleri açarsanız (pvp paket) 36 eurodur).

• verdiğin linklerin hiçbiri açmiyor ark.????

quote:

Orjinalden alıntı: Midge

Selam burdaki arkadaşları bilgilendirmek için artık buradayım. DarkSaga'nın yeni başlayanlar için kurdugu clan'ın (DarkSaga Academy'nin) ilk lideri bendim. Sonradan 3 DarkSaga clanı daha açtılar sanırım herhalde o kadar çok türk var ki. Başka DarkSaga gibi büyük clanlarda var tabi türklerin oldugu. Sonra dersler ağırlaşınca bırakmak zorunda kaldım. Şimdi arada sırada takılıyom free olarak.
    Burda sizin her türlü sorunuzu yanıtlayabilirim oyun içi tabi nerden nasıl oyunu temin edebilirim gibi sorular hariç onlar cevaplanmış zaten.

Öncelikle Türk Clanları'na nasıl ulaşıcaksınız oradan başlayalım.

----1. Clan'ımız DarkSaga ve alt Guild'leri----

LINK:

Guild'in ve Alt Guild'lerinin forum sayfası (üyelik gerektirir)
    http://www.gw.antolojim.com/forum/

BİLGİ:

[Dark Saga]'ya Giriş koşulları (ANA Guild Bu)
    1- R6+ olunmali
    2- Skillerin cogu (%90+) unlock olmali
    3- Vent ve TS programlari yalayip yutulmali, mikrofon bulundurulmali
    4- En az 1 pve karakteri ile oyun bitirilmiş, o karakterin skillerinin çoğu açık olmalı

[Eskiya]'ya Giriş koşulları (Biraz tecrübeli iseniz)
    1- R3+ olunmali
    2- Skillerin en az yarısı unlock olmali
    3- Vent ve TS programlari yalayip yutulmali, mikrofon bulundurulmali

[Dark Saga Academy] (Herkese açık)
    1- Yeni başlayanlar için

İLETİŞİM:

Nasıl iletişim kurucam bu guild'le diyorsanız.

Dark Saga(Gvg/Elite Farm) icin basvurabileceginiz kisiler:
    Cut Down
    Logain Taron
    Shavade Aurora
    Amidala De Buroe
    I Bebe
    Eldarwen Carnesil
    Deaths Doh Noobs
    Carpe Diem
    Avenger The Warlord

E S K I Y A(Heroes Ascent/Gvg) icin basvurabileceginiz kisiler:
    Lord Khell
    Rosa Lux
    Julius Cassander
    Kalicus Darkhope
    Yaaraer Nwalka

Dark Saga Academy (Pve/Gvg/HA)
    A Suhior
    Turin Tr
    Imparator X

NOT: Verilen kisilerin isimlerini friends list inize ekleyerek online olup olmadiklarini daha rahat takip edebilirsiniz arkadaşlar.

----2. Claın'ımız HUN Guild'i 2. en büyük Türk Guildi diyebiliriz sanırım----

Contact için:
    Volkan Lionheart(Lider)
    Costal Grogrin
    Elder Flare
    Ironic darksun
    Queron Luth
    Roland The Rukenau
    Yıldırım Beyazit

----3. Claın'ımız The Army----

Guild Name : The Army
    Kısaltma : Thea

Contact için:
    Zergling Firevigour
    Taylan Firevigour
    Alper Firevigour

----4. Calın'ımız n0x----

Kendi mesajları ile direk aktarıyorum buraya.

12 kisi falanız, hardcore pvp ve tombs yapiyoruz.
    Türk guildi deiliz olma cabamızda yok gelen Türk arkadaslara kapimiz acık.

Contact için:
    Blaxx Draven

Forum adresi:
    http://innox.forumer.com

----5. Clanımız Scarlet Cuthalion----

BİLGİ:
    Amerika Serverlarında, PvP Ağırlıklı oynuyorlar. Yeni oluşum içerisindeler.

LINK:
    http://www.scarletcuthalion.com
    NOT: Web Sayfasında oyundaki bütün proflara göre skillerin türkçe tercümelerini bulabilirsiniz.
    Yeni başlayanlar ve ingilizce bilmeyenler için çok yararlı olacaktır.

İLETİŞİM:
    Tiana Bluefeather

• alıntı yaptığın yazının tarihine bakarsan eğer çok çok eski olduğunu görebilirsin bu yüzden de linklerin çalışmaması normal. ne için link arıyorsun?
  • burdaki bi sitede türkçe skillerin ve büyülerin açilimi vardi varmi böle bir site????

quote:

alıntı yaptığın yazının tarihine bakarsan eğer çok çok eski olduğunu görebilirsin bu yüzden de linklerin çalışmaması normal. ne için link arıyorsun?
  • ilk iki oyuna ait bir site var ama nightfall un açıklamalarını bulamazsın

http://www.lakeshire.org/gw/
  • yardimci oldugun için teşekkür ederim.........

quote:

ilk iki oyuna ait bir site var ama nightfall un açıklamalarını bulamazsın

http://www.lakeshire.org/gw/
  • Yeni topic açıp kirlilik yapmim
    3 haftadır oynuyom tek türke rastlamadım :/
    Biri beni eklesin guild'ine davet etsin. Birazda türkçe konuşayım özledim :(
    nick: muhammed ikbal
  • beyler bu oyun hakkında bir bilgi sahipi olmuş değilim bir kaç sorum olacak yardım ederseniz sevinirim...
    1.bu oyunun resmi sitesi nedir?
    2.silkroad knight gibi lvl atlama warmıdır?
    3.bu oyunda skiller silahlar nelerdir??
    4.bu oyunu nerden indircez ve nerden üyelik alcaz?
    sorulara cvp werin lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Orjin Carnibor -- 24 Mart 2007; 15:36:58 >
  • 1-www.guildwars.com
    2-PvE olarak 20 ye kadar (Nightfall ile 30) lvl atlayabiliyorsun.Sonra bu karakterle açtığın skill vb vb şeyleri diğer PVP karakterinde kullanıyorsun.
    3-Forumdaki adresten bilgi bulabilirsin bu konuda.
    4-Sitesinden bir plaync hesabı alıyorsun.İstersen siteden download ediyorsun,ya da sendit.com dan alıyorsun.Sendit'ten kutu olarak geliyor ve daha ucuz fiyata ancak yaklaşık 1 hafta beklemen lazım(mış).Siteden indirdiğin sen yerleri açtıkça download ediyor.
    Valla ben bunları okuduklarıma göre cevaplandırdım çoğuda verilmiş burada.
    quote:

Orjinalden alıntı: erpachotoe

beyler bu oyun hakkında bir bilgi sahipi olmuş değilim bir kaç sorum olacak yardım ederseniz sevinirim...

• quote:

Orjinalden alıntı: otobar

1-www.guildwars.com
    2-PvE olarak 20 ye kadar (Nightfall ile 30) lvl atlayabiliyorsun.Sonra bu karakterle açtığın skill vb vb şeyleri diğer PVP karakterinde kullanıyorsun.
    3-Forumdaki adresten bilgi bulabilirsin bu konuda.
    4-Sitesinden bir plaync hesabı alıyorsun.İstersen siteden download ediyorsun,ya da sendit.com dan alıyorsun.Sendit'ten kutu olarak geliyor ve daha ucuz fiyata ancak yaklaşık 1 hafta beklemen lazım(mış).Siteden indirdiğin sen yerleri açtıkça download ediyor.
    Valla ben bunları okuduklarıma göre cevaplandırdım çoğuda verilmiş burada.
    quote:

Orjinalden alıntı: erpachotoe

beyler bu oyun hakkında bir bilgi sahipi olmuş değilim bir kaç sorum olacak yardım ederseniz sevinirim...

Hepsi doğru biri hariç
    Nightfall ile 30 oluyosun filan yok. En son 20
    Bende ekleyim bari, 3 oyun plaync den alirsan 30+30+50= 110 euro yapiyo 200 ytl ye yakin.kutusuz
    Senditten alirsan 3 ü yaklaşık 90 euro-170ytl-(kargo dahil) böle alirsan 3 oyunda kutulu geliyor. 1veya2 hafta sürüyor gelmesi

• download lınkı nerede be adam
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.